W dniach 22–24 września 2025 roku uczniowi technikum (op. p. Dominika Kania, p. Emilia Zalech, p. Agnieszki Chłopaś), wzięli udział w trzydniowej wycieczce, która była pełna wrażeń, atrakcji i niezapomnianych chwil. Pierwszym punktem programu była wizyta w Krakowie, gdzie uczestnicy mieli okazję zwiedzić Zamek Królewski na Wawelu.








