W dniu 18 października w Szkole Muzycznej w Siedlcach miało miejsce uroczyste wręczenie nagród i odznaczeń z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Imprezę zapoczątkował koncert muzyki poważnej w wykonaniu uczniów goszczącej szkoły muzycznej. Zgromadzeni mieli okazję wysłuchać utworów patriotycznych Chopina na fortepian oraz wariacji na saksofon i utworu wokalnego przy akompaniamencie fortepianowym oraz solowego występu laureata międzynarodowych konkursów akordeonowych, który grał na akordeonie.

Wśród nagrodzonych najwięcej było nauczycieli i pracowników szkół siedleckich i szkół z powiatu garwolińskiego.

Z naszej szkoły odznaczenia otrzymały następujące osoby: pani Urszula Solarczyk, pani Ewa Toporkiewicz (srebrne medale); pani Bogusława Bogucka (brązowy medal); pani Iwona Jończyk, pani Małgorzata Mąkosa, pan Jacek Mucha, pani Marta Ozóg, pan Konrad Piotrowski, pani Aneta Winek, pani Małgorzata Wójcik-Wojciechowska (medale Komisji Edukacji Narodowej).

Spotkanie zakończył słodki poczęstunek .

Wszystkim odznaczonym serdecznie gratulujemy.

Iwona Jończyk