22 maja 2023 r. uczniowie klas 4TGiPC, 3TGiPC oraz  3aLO odbyły wycieczkę do Chillzone w Starym Miastkowie. Teren pomiędzy rzeką Wilgą i lasem stwarza doskonałe warunki do aktywności fizycznej i obcowania z naturą.
 
 
Głównym celem wyjazdu była integracja klas, ale także propagowanie zdrowej rywalizacji opartej na zasadzie fair play, budowanie jedności w grupie, promowanie sportu oraz aktywnego i bezpiecznego spędzania wolnego czasu.  Na rozgrzewkę uczniowie mieli grę terenową w lesie, a potem odbyło się szkolenie przed sportową odmianę paintballa. Zawodnicy zostali podzieleni na zespoły, które rywalizowały między sobą. Jak się okazało gra paintballowa dostarczyła każdemu ogromnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Po wyczerpującej rywalizacji uczniowie mogli odpocząć przy dobrej muzyce i ognisku z kiełbaskami. Potem jeszcze zagrali w Archery Tag, czyli „paintballa łuczniczego” i również dobrze się przy tym bawili. Opiekunami uczniów podczas wyjazdu były p. Małgorzata Mąkosa i p. Anna Przybysz.