W dniach 21-22 listopada 2022 r. uczniowie klas 2TI, 3TE oraz 4TGiPC wraz z opiekunami p. Martą Ozóg, p. Dariuszem Stanaszkiem, p. Agnieszką Stanaszek i p. Hanną Tomasiak poznawali Małopolskę. Należy podkreślić, że wyjazd odbył się dzięki realizacji programu „Poznaj Polskę”. Pierwszego dnia uczniowie zobaczyli Wadowice z jego unikalnym, pochodzącym z okresu średniowiecza rynkiem. Ponadto zwiedzili Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II i oczywiście zjedli słynne kremówki.

Kolejnym punktem programu było zabytkowe Sanktuarium Pasyjno–Maryjne oo. bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej nazywane często „Polską Jerozolimą” oraz Sanktuarium Bożego Miłosierdzia Kraków–Łagiewniki, w którym to oprócz budynku samego sanktuarium, uczniowie zobaczyli również kaplicę św. Siostry Faustyny. Drugi dzień wycieczki był w całości przeznaczony na odkrywanie i podziwianie Krakowa, w tym zabytków architektury sakralnej takich jak: Kościół Świętej Anny, Bazylikę Świętego Franciszka i oczywiście Bazylikę Mariacką ze słynnym ołtarzem Wita Stwosza. Następnie młodzież odwiedziła Galerię Sztuki Polskiej w Sukiennicach, w której podziwiali najpiękniejsze dzieła sztuki polskiej XIX wieku. Głównym punktem programu było zwiedzanie perły architektury renesansowej, Zamku Królewskiego na Wawelu oraz Skarbca Koronnego.