8 czerwca 2022 r. zakończył się Turniej o Puchar Dyrektora w piłce nożnej. Do rozgrywek zgłosiło się 20 drużyn, które rywalizowały w 4 grupach. Po rozegraniu meczów grupowych wyłoniono 8 półfinalistów, a następnie po zaciętej rywalizacji wyłoniono czterech finalistów. W ścisłym finale znalazły się następujące klasy: 1dLO, 1TI, 3dLO, 3TIp. Mecze finałowe rozgrywane były systemem „każdy z każdym”.

Zwycięzcą w finale z kompletem zwycięstw okazała się klasa 1dLO.

Kolejność drużyn w Finale:

  1. 1 d LO
  2. 3 TI (P)
  3. 1 TI
  4. 3 d LO

Nagrody dla czterech najlepszych drużyn ufundowane przez Radę Rodziców wręczyła Pani Dyrektor Marzena Tudek. W sumie rozegrano 58 meczów, w których udział wzięło około 200 uczniów naszej szkoły. Rozgrywki odbywały się zgodnie z zasadami zdrowej i sportowej rywalizacji, a zawodnicy przestrzegali zasad fair play. Poszczególnym meczom towarzyszyły wielkie sportowe emocje, każda z drużyn miała bowiem grupy dopingujące swoich zawodników.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w turnieju.

Organizator Konrad Piotrowski