W dniu 31 marca 2022 r. odbyły się eliminacje szkolne, w turnieju wzięło udział  26 uczniów. Do eliminacji powiatowych zakwalifikowali się: Daria Rodak  (3 TRach), Dominika Rodak (1c LO), Anita Potyra Anita (3TRach), Natalia Świętochowska (3TRach), Weronika Paudyna (3TRach) w rezerwie Mateusz Witak (2TGiPC) (op. Agnieszka Sadowska-Janiec). 27 kwietnia odbyły się w naszej szkole powiatowe eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. 
Turniej otworzyła i powitała uczestników dyr .Marzena Tudek, Starosta Powiatu Garwolińskiego Mirosław Walicki oraz Waldemar Sabak prezes OP ZOSP RP. W eliminacjach wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Powiatu Garwolińskiego. Ogłoszono również wyniki Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego (etap powiatowy), w którym nasze uczennice z klasy pierwszej Technikum Reklamy zajęły dwa pierwsze miejsca.
I miejsce Zuzanna Zalewska, II miejsce Julia Szczęśniak (op. Jolanta Konarzewska).