16 października 2021 r. odbył się Zjazd Absolwentów z okazji Jubileuszu 60-lecia Szkoły. Ten wyjątkowy dzień rozpoczął się mszą świętą w Parafii Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie. Na uroczystej akademii odbyło się wręczenie Nagrody Dyrektora, którą otrzymali nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

W swoim wystąpieniu Pani Dyrektor Marzena Tudek podkreśliła, że „Na przestrzeni 60 lat szkoła wykształciła 13 211 Absolwentów szkoły dziennej, 6610 Absolwentów szkoły zaocznej i 111 Absolwentów Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych –  w sumie szkołę ukończyło 19 932 – Absolwentów. Nasi wychowankowie niejednokrotnie napawali nas dumą i poczuciem, że choć w maleńkiej części mamy w ich sukcesie swój udział.” Po części oficjalnej Absolwenci zwiedzali szkołę, wspominając czas spędzonych w murach Szkoły, a wieczorem odbył się Bal Absolwentów.