Plan wejścia na teren szkoły od 2 września 2021 r. i przydział szatni

Na teren szkoły wchodzimy 4 wejściami:

– wejście A (brama główna od ul. Kościuszki).

– A1 przez  szatnię szkolną.

– A2 przez główne wejście.

– wejście (od ulicy Warszawskiej na wysokości biblioteki. (Przez metalową bramę).

– wejście C (od ulicy Warszawskiej na wysokości biblioteki przez drzwi – przy automatach w szkole).

Przydział szatni:

1 – szatnia szkolna od ulicy Kościuszki,

2 – szatnia w wejściu przy automatach,

3 – szatnia przy bibliotece,

4 – szatnia przy salach 14, 15, 16

5 – szatnia w dawnym kantorku muzycznym i na dolnym holu.

  

KLASY PO GIMNAZJUM

Lp.

Szkoła

Klasa

Wychowawca

Wejście

Szatnia

1

Liceum Ogólnokształcące

III A

Anna Sekulska

C

2

2

III B

Halina Stanieta

C

2

3

III C

Mariola Zieja-Mazurek

C

3

4

III D

Małgorzata Kielak–Talarek

C

3

5

Technikum

Ekonomiczne

III

Celina Zych

C

3

6

IV A

Maria Kowalczyk

B

4

7

IV B

Wioletta Sybilska-Dłubak

B

4

8

Technikum

Rachunkowości

III

Anna Barcikowska

C

3

9

Technikum

Informatyczne

III

Edyta Filaber

C

3

10

IV

Natasza Mikulska

B

4

11

Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej

III

Iwona Jończyk

C

3

12

IV

Justyna Wałachowska

B

4

13

Technikum Reklamy

III

Ewa Toporkiewicz

C

3

14

Technikum Organizacji Reklamy

IV

Anna Kot

B

4

 

KLASY PO SZKOLE PODSTAWOWEJ

Lp.

Szkoła

Klasa

Wychowawca

Wejście

Szatnia

1

Liceum Ogólnokształcące

 

I A

Agnieszka Stanaszek

A1

1

2

        I B

Izabela Zalewska

A1

1

3

        I C

Lidia Michalik

A1

1

4

        I D

Urszula Solarczyk

A1

1

5

II A

Agnieszka Czypionka

A2

5

6

II B

Iwona Ostrowska

A2

5

7

II C

Piotr Mucha

A2

5

8

II D

Beata Żak

A2

5

9

III A

Małgorzata Wójcik-Wojciechowska

C

3

10

III B

Anna Mucha

A2

5

11

III C

Agnieszka Chłopaś

A2

5

12

III D

Marek Piotrowski

A1

1

13

Technikum Ekonomiczne

 

I

Eliza Kuźma

A1

1

14

II

Dariusz Stanaszek

A2

5

15

III

Katarzyna Ochnio

A1

1

16

Technikum Rachunkowości

I

Henryka Jaroń

A1

1

17

II

Agnieszka Makulec–Wysocka

A2

5

18

III

Konrad Piotrowski

A1

1

19

Technikum Informatyczne

I

Marta Ozóg

A1

1

20

II

Bogusława Bogucka

A2

5

21

III

Marek Łoniewski

A1

1

22

Technikum Grafiki           i Poligrafii Cyfrowej

I

Anna Biernacka

A1

1

23

II

Monika Senderek

A2

5

24

III

Małgorzata Mąkosa

A1

1

25

Technikum Reklamy

 

I

Emilia Zalech

A1

1

26

II

Jolanta Konarzewska

A2

5

27

III

Marzena Mikulska

A1

1