22-26 listopada obchodzone są Dni Honorowego Krwiodawstwa PCK z tej okazji, za promowanie Honorowego Oddawania Krwi i Akcje Krwiodawstwa, które prowadzi p. Iwona Jończyk, nasza szkoła otrzymała podziękowanie.

Zachęcamy do zaglądania na stronę:  https://krwiodawcy.org

LISTOPADOWA EDYCJA RYWALIZACJI...

Zapraszam serdecznie do udziału w listopadowej edycji rywalizacji Akcji Dawcom w Darze (www.dawcomwdarze.pl). Tym razem zdobyć można:

– pięć koszulek (rozmiar L) ufundowanych przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie;

– voucher dla krwiodawcy z osobą towarzyszącą na weekendowy pobyt ze śniadaniami, ufundowany przez Willę Szarą (Szklarska Poręba, ul. Turystyczna 21c, www.szara-willa.pl). 

Upominki te otrzyma sześciu spośród krwiodawców, którzy poproszą  w komentarzu na fan page'u Akcji Dawcom w Darze (https://www.facebook.com/Dawcom.w.Darze), lub via e.mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (do 30.11.2020). Koszulki i voucher zostaną wysłane pocztą.

Dziękujemy!