Już 11 października pod hasłem TOTUS TUUS będziemy przeżywali jubileuszowy XX Dzień Papieski. W tym trudnym czasie, gdy wszystko wokół jest niepewne, gdy towarzyszy nam ciągły lęk, to warto pójść za przykładem Świętego Jana Pawła II, by powiedzieć Maryi, by powiedzieć Panu Jezusowi CAŁY TWÓJ! Może właśnie dzisiaj warto spróbować, zaufać chociaż trochę Temu, który wszystko oddał z miłości do Ciebie.

Zachęcam Was bardzo serdecznie do bliższego poznania Jego Osoby (biografia filmowa  https://liblink.pl/Ws9ugy9xOh). Jest to okazja do nawiązania duchowej relacji z Nim nie tylko z racji Jego urodzin. Przykład życia Jana Pawła II może stać się dla Was wzorem postępowania na każdy dzień. Przecież powiedział do młodzieży "Nie lękajcie się otwórzcie drzwi swojego serca Chrystusowi," a także "Człowiek sam siebie nie zrozumie bez Chrystusa" (myśli Ojca Świętego - https://liblink.pl/nJvW6WAwCN). Mamy w Nim wspaniałego patrona i przewodnika.

Bądź i Ty przyjacielem Świętego Jana Pawła II! Nic nie tracisz, lecz wiele zyskujesz!

siostra Aneta 

JP2a