KKZ
Z życia szkoły
Rekrutacja
Plan lekcji
INTERNAT
BIBLIOTEKA

Sukcesy




 

2011/2012
 
 
 
Mistrzostwa Powiatu - Koszykówka dziewcząt
– I m. , V m.
op. Marek Łoniewski.
 
Mistrzostwa Regionu - Tenis Stołowy
II m., III m., IV m. K. Kalbarczyk, D. Piotrowska, M. Kędziorek, L. Kot, M. Walenda, W. Krawczyk, M. Boruta, A. Miernicka
op. Marek Łoniewski.
 
Siatkówka halowa
III m. w regionie siedleckim, I m. w powiecie garwolińskim – . K. Mikulska, J. Karwowska, M. Warchoł, K. Mikulska, S. Chruściel, S. Tratkiewicz, M. Zadrożna,
M. Sikora, D. Nowosielska, I. Nowacińska, K. Paziewska, A.Janisiewicz
op. Mariusz Mikulski.
 
Siatkówka plażowa
Im. drużynowo, I m. indywidualnie, III m. w powiecie garwolińskim – K. Mikulska,
K. Ściślak, M. Warchoł, A. Janisiewicz, S. Tratkiewicz, S. Chruściel
op. Mariusz Mikulski.
 
Koszykówka chłopców
– II m w powiecie, VII m. w regionie – Abramowicz, Chudek, Kwiatkowski, Przybysz, Szczypek, Łysiak, Pazura, Ragus, Nyga, Piętka
op. Tomasz Turek.
 
Turniej motoryzacyjny
VI m. – Piotr Wójcik, Michał Rybicki, Marek Cichecki
op. Tomasz Turek
 
Lekkoatletyka dziewcząt
III m. w Ogólnopolskim Finale Ligi LA; I m. region, I m. powiat – M. Lis, M. Tchorek, D. Piotrowska, M. Kędziorek, I. Młot, K. Woźniak, S. Głowala, G. Goliszewska,
K. Majcher, W. Latuszek, A. Krupa, M. Zając, A. Wróbel, S. Głaszczka, A. Krawczyk,
A. Janaszek, M. Walenda, A. Szustek, M. Niuk, M. Sikora, A. Salamończyk, D. Krawczyk
op. Tomasz Bieńko Agnieszka Bogusz.
 
Lekkoatletyka chłopców Szkolna Liga LA
m. IX P. Anisiewicz , K. Krogulec, C. Krogulec, M. Duchna, M. Kalbarczyk, K. Kazinierczak, P. Szostak, Ł. Świesiulski, P. Jędrzejczyk, P. Kwiatkowski, A. Matyka,
B. Wielgosz, A. Kuśmierczyk, P. Mikulski
op. Sławomir Miernicki, Konrad Piotrowski.
 
Siatkówka chłopców
II m. – P. Mikulski, P. Baranek, K. Łubian, D. Przybysz, D. Baran, M. Janisiewicz, K. Ziandalski, D. Pawlak, M. Mucha, T. Bytniewki, C. Banaszek, D. Rychlica
op. Sławomir Miernicki, Konrad Piotrowski.
 
Piłka Ręczna Dziewcząt
V m. region, II m. powiat – Aneta Trzpil, Katarzyna Rosiak, Wioleta Latuszek, Paulina Święcka, Alicja Janaszek, Dorota Piotrowska , Karolina Frączyk, Paulina Paziewska, Lidia Kot, Monika Kędziorek, Martyna Walenda, Foryś Wioleta, Marta Szulc, Katarzyna Kalbarczyk
op. Edyta Filaber.
 
Gimnastyka dziewcząt -  Otwarte Zawody w Gimnastyce Sportowej Regiony Mazowsza
II m. – Katarzyna Kalbarczyk, Monika Kędziorek, Klaudia Majcher, Anna Królewicz
op. Elżbieta Brojek, Teodozja Malinowska.
 
Gimnastyka chłopców - Otwarte Zawody w Gimnastyce Sportowej Regionu Mazowsza
– I m. – Krzysztof Majewski , Ireneusz Pielak
op. Elżbieta Brojek, Teodozja Malinowska.
 
Piłka nożna chłopców
VII m. region, I m. powiat –Denis Dobrowolski, Jan Błachnio, Jakub Ochnik, Przemysław Głowala, Daniel Fic, Bartosz Szostak, Marcin Kwiatkowski, Bartosz Osiak, Mateusz Mikulski, Adrian Rzęsiewicz, Kamil Hardej, Mateusz Kowalski
op. Konrad Piotrowski.
 
Piłka ręczna chłopców
VIII m. w regionie – Paweł Jaworski, Paweł Mikulski, Kamil Baranek, Dawid Przybysz, Łukasz Mikulski, Kamil Chudzik, Mateusz Popkiewicz, Maciej Barwicki, Emil Kałaska, Rafał Luśnia, Mateusz Wojtczuk, Kacper Hryszkiewicz
op. Piotr Mucha.
 
Współzawodnictwo Sportowe Szkół Ponadgimnazjalnych Regionu Siedleckiego
I m.
op. Marek Łoniewski, Mariusz Mikulski, Tomasz Turek, Tomasz Bieńko, Agnieszka Bogusz, Sławomir Miernicki, Konrad Piotrowski, Edyta Filaber, Elżbieta Brojek, Teodozja Malinowska, Piotr Mucha.
 
 

2010/2011

Ogólnopolski Finał Korespondencyjnej Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych
– VII m. dziewczęta: Monika Lis, Sylwia Głaszczka, Małgorzata Tchorek, Monika Kędziorek, Sylwia Piotrowska, Martyna Walenda, Klaudia Woźniak, Ewa Goliszewska, Marta Matuszewska, Aneta Krupa, Agnieszka Wróbel
op. Agnieszka Bogusz, Tomasz Bieńko;
IX m. chłopcy: Cezary Krogulec, Jakub Gąska, Kacper Przyczka, Mateusz Kalbarczyk, Przemysław Poświata, Marcin Duchna, Piotr Szostak, Łukasz Świesiulski, Wojciech Kusak, Tomasz Bienias, Paweł Mikulski, Rafał Talarek, Adrian Matyka, Mateusz Mianowski
op. Sławomir Miernicki.
 
Finał Licealiady Regionalnej w siatkówce dziewcząt
III m. Karolina Ściślak, Karolina Kurek, Sylwia Tratkiewicz, Katarzyna Mikulska, Anna Janisiewicz, Marta Warchoł, Edyta Rejnik, Sylwia Chruściel, Monika Nowak, Anita Kwiatkowska, Anna Mikulska, Ewelina Poszytek
op. Mariusz Mikulski.
  
Finał Licealiady Regionalnej w siatkówce chłopców
I m. Mateusz Janisiewicz, Marek Sitarek, Karol Gałkowski, Paweł Mikulski, Kamil Ziandalski, Marcin Kajka, Marcin Banaszek, Karol Baranek, Dawid Przybysz,
Dawid Baran,
op. Sławomir Miernicki.
 
Finał Powiatowych rozgrywek w koszykówce dziewcząt
I m. Lidia Kot, Magdalena Boruta, Dorota Piotrowska, Bernadetta Wójcik, Wiolet Krawczyk, Sylwia Chalińska, Katarzyna Rosłaniec, Monika Kędziorek, Martyna Walenda, Anna Królewicz, Katarzyna Kalbarczyk, Monika Miernicka,
op. Marek Łoniewski.
 
Finał Licealiady Regionalnej w piłce ręcznej
V m. Lidia Kot, Wioleta Latuszek, Paulina Żach, Aneta Trzpil, Katarzyna Lis, Wioleta Foryś, Natalia Kot, Paulina Makulec, Magdalena Rosiak, Joanna Sabak,
Katarzyna Kalbarczyk, Katarzyna Rosiak
op. Edyta Filabe.
  
Regionalne Zawody w Narciarstwie Biegowym
I m. dziewczęta: Dorota Piotrowska, Monika Kędziorek, Martyna Walenda,
Katarzyna Kalbarczyk
op. Agnieszka Bogusz, Elżbieta Brojek;
II m. chłopcy: Mateusz Duchna, Marcin duchna, Łukasz Świesiulski, Jakub Gałązka
op. Agnieszka Bogusz, Elżbieta Brojek.
 
Mistrzostwa Powiatu Garwolińskiego w Piłce plażowej
Im. drużynowo, 
I m. indywidualnie: K. Mikulska, K. Ściślak, M. Warchoł, A. Janisiewicz, S. Chruściel, S. Kępka, K. Kurek, A. Kwiatkowska, M. Nowak, S. Tratkiewicz
op. Mariusz Mikulski.
 
V Turniej Garwolińskiej Ligi Koszykówki – V m. op. Tomasz Turek.
 
 




Licznik odwiedzin

Dziś jesteś 617 gościem na stronie.

Wszystkich odsłon strony było 1930807.

Statystyki

Dziennik elektroniczny

Moodle

KKZ

IT SZKOŁA

BIP

FILMY PROMOCYJNE

Projekty

Regionalny Ośrodek Projektu

Przydatne linki











Wyszukiwarka

Ostatnia aktualizacja: 2017-08-12, godz: 14:06:01