KKZ
Z życia szkoły
Rekrutacja
Plan lekcji
INTERNAT
BIBLIOTEKA

Nasze sukcesy




 

 

Konkursy i olimpiady

 

2016/2017

 

Olimpiady i konkursy z języka polskiego

 

III Powiatowy Konkurs Ortograficzny
I m. Monika Bożek
op. Paulina Zadrożna
 
Olimpiada  z Wiedzy o Mediach
II etap: Marcin Dziubak, Katarzyna Owczarczyk, Małgorzata Grzegrzółka, Aleksandra Wyglądała
op. Agnieszka Karwowska
 
 
Ogólnopolski Konkurs na trailer do książki "Więzień labiryntu" organizowany przez CEO
wyróżnienie: Katarzyna Dziubak, Wiktoria Chmielak, Magda Grochulska, Aleksandra Pełka, Marta Hys, Eryk Paśnik, Bartek Zając, Dominik Nadolny
op. Marzena Tudek
 

 

 Olimpiady i konkursy bibliologiczne

Olimpiada  Bibliologiczna i Informatologiczna
II etap: Ewa Nowak
op. Agnieszka Karwowska
 
 
Olimpiady i konkursy z języka angielski
 
Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus z języka angielskiego                   

Kategoria 1 (Klasa I):

VIII m. Mateusz Łubian; X m. Kacper Wichowski, Bartek Ruta
         op. Beata Skwarczyńska
 
Kategoria 2 (Klasy II, III, IV):
VII m. Wioletta Tylkowska
op. Anna Mucha
IX m. Łukasz Ostolski, Anna Grzela
              op. Beata Skwarczyńska
IX m. Natalie Rybarkiewicz
op. Małgorzata Gronowska
X m. Paweł Mikulski
op. Beata Skwarczyńska

 
 
Olimpiady i konkursy z wiedzy o społeczeństwie i historii

XIV Powiatowym Konkursie Historycznym: „Wojny Polski XVII wieku"
I m. Piotr Bogdanowicz
op. Agnieszka Czypionka
 

 

 

 

2015/2016

 

 

Olimpiady i konkursy z języka polskiego

 

Powiatowy Konkurs Ortograficzny
I m. Monika Bożek
op. Paulina Zadrożna
 
Olimpiada  z Wiedzy o Mediach
II etap: Marcin Dziubak, Magdalena Owczarczyk, Michał Zieliński, Aleksandra Wyglądała
op. Agnieszka Karwowska

 

 
 
Olimpiady i konkursy z języka rosyjskiego
 
Ogólnopolski Konkurs Multimedialny Dlaczego warto się uczyć języka rosyjskiego
II m. Jakub Całka
op. Ewa Chodakowska
 
V Powiatowa Liga Przedmiotowa z języka rosyjskiego
etap szkolny: Wioleta Ozimek, Martyna Ryfka, Katarzyna Matysek
op. Ewa Pęcak
 
Olimpiada Przedmiotowa z języka rosyjskiego
etap szkolny: I m. Wioleta Ozimek, II m. Kinga Płatek, III m. Dominik Barbarczyk, Ewa Nowak
op. Ewa Pęcak
 
Szkolny konkurs na bożonarodzeniową kartkę w języku rosyjskim
I m. Paulina Paziewska, II m. Magdalena Owczarczyk, Marta Rusak, III m. Weronika Bożek, Sylwia Paziewska
op. Ewa Pęcak, Ewa Chodakowska
 
Konkurs Wiedzy o Rosji i Niemczech na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach
Magdalena Owczarczyk, Michał Kisiel, Nathalie Rybarkiewicz
op. Ewa Pęcak, Ewa Chodakowska
 
 
 
Olimpiady i konkursy z wiedzy o społeczeństwie i historii
 
XI Powiatowy Konkurs Historyczny Polska Jagiellonów
wyróżnienie: Rafał Szczepański
op. Agnieszka Czypionka
 
Olimpiada Historyczna
etap okręgowy: Ewa Nowak, Piotr Bogdanowicz
op. Agnieszka Czypionka
 
 

 

 

Olimpiady i konkursy z doradztwa zawodowego
 
VI Olimpiada z wiedzy o planowaniu i zarządzaniu karierą zawodową
etap II: Mateusz Rusak, Patryk Owczarczyk, Bartłomiej Poświata, Magdalena Owczarczyk, Michał Zieliński, 
Artur Piłka, Dawid Siarkiewicz, Maciej Chmielewski, Dominika Kalinowska,
Radosław Kowalczyk, Grzegorz Wróbel, Joanna Ocep, Małgorzata Gugała, Ewelina Włodarczyk.
op. Agnieszka Karwowska
 

 

Olimpiady i konkursy z filozofii
 
Olimpiada filozoficzna
II etap: Maria Oszkiel
op. Agnieszka Szyszkowska
 

 

 

 2014/2015

 

Olimpiady i konkursy z języka polskiego

Powiatowy Konkurs Ortograficzny
III m. Monika Bożek
op. Paulina Zadrożna
 
Konkurs  Wiedzy o Mediach
II etap: Marcin Dziubak, Magdalena Owczarczyk, Michał Zieliński
op. Agnieszka Karwowska

 

 
Olimpiady i konkursy z wiedzy o społeczeństwie i historii
 
Powiatowy konkurs "Z kart historii"
I m. Marcin Miąsek
wyróżnienie: Konrad Brzeziński, Rafał Szczepański
op. Agnieszka Czypionka, op. Ewa Toporkiewicz
 
Liga Przedmiotowa z historii
II m. Marcin Miąsek
III m. Tomasz Buława
op. Elżbieta Szostak, op. Ewa Toporkiewicz
 
Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Historii Powiatu Garwolińskiego
Konkurs indywidualny: II m. Rafał Szczepański
III m. Michał Gryta
op. Elżbieta Szostak, op. Ewa Toporkiewicz
Konkurs drużynowy: III m.
 
Konkurs powiatowy "Polska Piastów"
II m. Marcin Miąsek
op. Ewa Toporkiewicz
 
Olimpiada Historyczna
etap okręgowy: Jakub Grzeszczak, Ewa Nowak, Piotr Bogdanowicz
op. Agnieszka Czypionka
 
Olimpiada tematyczna  "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514 od Cedyni do Orszy"
etap rejonowy: Marcin Miąsek, Konrad Brzeziński
Rafał Szczepański
op. Agnieszka Czypionka, op. Ewa Toporkiewicz
etap wojewódzki: Marcin Miąsek
op. Ewa Toporkiewicz
 
 
 
 

 Olimpiady i konkursy z języka angielskiego

 
Olimpiada Wiedzy Archimedes Lingua-Plus z języka angielskiego
VI m. Paweł Luśnia
VII m. Patryk Zając, Bartek Sasimowski, Filip Luśnia
op. Beata Skwarczyńska
 
Olimpiada z Języka Angielskiego
Etpa okręgowy: Aleksandra Kuć
op. Anna Mucha

 

 
Olimpiady i konkursy z doradztwa zawodowego
 
V Olimpiada z wiedzy o planowaniu i zarządzaniu karierą zawodową
 
II etap: Erwin Jończyk, Agata Jabłońska, Szymon Piskorz, Anita Zabiegałowska, Krystian Misior, Kinga Luśnia, Patrycja Paduch, Alicja Gronek, Karolina Konopacka, Jan Kozicki, Aleksandra Wyglądała, Nikodem Sulejczak, Kinga Granis, Paulina Stojak, Dominika Fijołek, Karolina Kisiel, Anna Grzela, Karolina Misiak, Klaudia Kucharzewska, Maciej Gelo, Dominik Borkowski, Emil Rosa, Sebastian Winek, Mateusz Rusak, Dominik Garbarczyk, Paweł Pudło, Jakub Szarek, Damian Dziak, Magdalena Owczarczyk, Michał Zieliński, Julia Jakubik, Kamil Radziej, Damian Dziak, Damian Poszytek, Aleksandra Barbarczyk, Natalia Osiak, Izabela Troczyńska,
Rafał Kaniewski, Dominik Rybacki, Marcin Dziubak, Bartosz Żak
III etap: finalista Michał Zieliński
 op. Agnieszka Karwowska
 
 
Olimpiady i konkursy z wiedzy ekonomicznej
 
XIII Regionalny Konkurs Wiedzy Ekonomicznej
II m. Wioleta Ozimek, III m. Anna Zagrodzka, VI m. Michał Rogulski
op. Anna Maszkiewicz, Eliza Kuźma, Urszula Niezgoda
 

  Olimpiady i konkursy z informatyki

III Ogólnopolski Konkurs Programistyczny PING
finalista: Antoni Żelazo
op. Jacek Mucha
 
 
 
Olimpiady i konkursy z religii
IX Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie
etap diecezjalny: Joanna Łubian, Tomasz Buława, Kinga Kotas
 
 
Olimpiady i konkursy z filozofii
 
Olimpiada filozoficzna
II etap: Dominika Kalinowska, Wioletta Tomaszek
op. Agnieszka Szyszkowska
 
 
Konkursy plastyczne
 
Konkurs powiatowy na najładniejszą kartkę świąteczną
I m. Katarzyna Sylwesiuk
op. Kinga Zawadka
 
Konkurs powiatowy na najładniejszą pisankę
I m. Anna Łuszczewska
op. Kinga Zawadka
 
Ogólnopolski konkurs malarski EL Grecco
Anna Rosek, Agata Golak
op. Kinga Zawadka
 
 
 
 
Sukcesy sportowe
 
Mistrzostwa Regionu - Tenis Stołowy
II m. Dominika Rosłaniec
op. Marek Łoniewski
 
Mistrzostwa Powiatu - Tenis Stołowy
I m. Dominika Rosłaniec
op. Marek Łoniewski

 

2013/2014

 

Olimpiady i konkursy z fizyki, matematyki

III Powiatowa Liga Przedmiotowa z fizyki 
I m. Kamil Gorzelski
op. Wioleta Sybilska
 Ogólnopolski Konkurs Matematyczno-Informatyczno-Fizyczny
II etap Patryk Kęsik, Bartosz Kowalski
op. Marta Ozóg

 

 
Olimpiady i konkursy z języka polskiego
 
III Powiatowa Liga Przedmiotowa z języka polskiego
I m. Małgorzata Beczek
op. Marzena Tudek
 
 
Olimpiady i konkursy z języka rosyjskiego
 
III Powiatowa Liga Przedmiotowa z języka rosyjskiego
etap szkolny: Sylwia Krzysztoszek, Karolina Rosłaniec, Edyta Salamończyk
etap powiatowy: I m. Sylwia Krzysztoszek
op. Ewa Pęcak
 
Olimpiada Przedmiotowa z języka rosyjskiego
etap szkolny: I m. Sylwia Krzysztoszek
op. Ewa Pęcak
 
 
Olimpiady i konkursy z języka niemieckiego
 
Konkurs z języka niemieckiego "Jersz"
IX m.  Mateusz Gajownik
XI m. Maciej Węgrzynowicz
 
 
Olimpiady i konkursy z języka angielskiego
 
Powiatowy Przegląd Scenek Kabaretowych
"English for Fun"
II m. Małgorzata Beczek, Paulina Gendek, Kinga Grzeszczak, Ewa Szewczyk
 op. Beata Skwarczyńska
 
III Powiatowa Liga Przedmiotowa z języka angielskiego
II m. Piotr Zieliński
op. Natasza Mikulska
 
 
Olimpiady i konkursy z historii i wiedzy o społeczeństwie
 
Powiatowy Konkurs Historyczny "Polskie konstytucje"
I m. Konrad Brzeziński
op. Ewa Toporkiewicz
 
Powiatowy Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Historia Powiatu Garwolińskiego
II m. drużynowo Marta Mikulska, Konrad Brzeziński, Marcin Miąsek
op. Ewa Toporkiewicz, Marek Piotrowski
 
II m. indywidualnie Konrad Brzeziński
op. Ewa Toporkiewicz

 

 
 
Olimpiady i konkursy z doradztwa zawodowego
 
IV Olimpiada z wiedzy o planowaniu i zarządzaniu karierą zawodową
 I etap: Anna Kaczor, Aleksandra Stoń, Sylwia Piłka, Bartosz Żak, Katarzyna Kajka, Wiktoria Radziej, Marlena Poszytek, Paulina Piecek, Piotr Tomala, Julia Jakubik.
II etap: Piotr Tomala
op. Agnieszka Karwowska
 
 
Olimpiady i konkursy z wiedzy ekonomicznej
 
Wojewódzki konkurs na komiks "Człowiek najlepsza inwestycja"
IV m. Patrycja Śliwecka; VI m. Natalia Dziubak; VII m. Sylwia Parol
op. Anna Maszkiewicz
Milena Prudzyńska, Damian Kowalcztk, Arkadiusz Jerzyna
op. Maria Kowalczyk
 
Ogólnopolski konkurs "EuroMania - Polska korzysta"
I m. Szymon Kalbarczyk, Damian Paśnicki, Damian Woźniak, Kamil Woźniak, Paweł Wrochna
op. Maria Kowalczyk
 
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
wzięło udział 42 uczniów
op. Maria Kowalczyk
 
Regionalny Konkurs Wiedzy Ekonomicznej
Agnieszka Lis, Kamila Wsilewska, Emil Redzik
op. Anna Maszkiewicz, Urszula Niezgoda
 
Ogólnopolski konkurs "Normalizacja i ja"
zgłoszono 45 prac
op. Anna Maszkiewicz, Bogusława Bogucka, Jolanta Konarzewska, Iwona Jończyk
 
Ogólnopolski konkurs "Handel ludźmi widziany moimi oczami"
Sylwia Parol, Patrycja Śliwecka, Natalia Dziubak
op. Maria Kowalczyk, Anna Maszkiewicz, Iwona Jończyk
 
Międzynarodowy konkurs "Co dla Ciebie znaczy rozszerzenie Unii Europejskiej?"
Marta Hys, Daria Broniszewska
op. Maria Kowalczyk
 
 
Konkursy muzyczne
 
XX Międzynarodowy Festiwal Piosenki "Super Mikrofon Radia Jard" Białystok 2014
II m. Małgorzata Beczek z zespołem New Beat II
op. Andrzej Ostolski
 
XV Festiwal Młodych Wokalistów i Zespołów Wokalnych "Debiuty" Lublin 2014
wyróżnienie oraz nagroda specjalna wojewody lubelskiego Adrianna Wojtaś
op. Andrzej Ostolski
 
Ogólnopolski Festiwal Piosenki "Yes Festiwal" im. Seweryna Krajewskiego
I m. Adrianna Wojtaś
op. Andrzej Ostolski
 
I Powiatwowy Festiwal Piosenki Patriotyczno-Religijnej Garwolin 2014
I m. Adrianna Wojtaś, Małgorzata Beczek
op. Andrzej Ostolski
 
IV Festwial Kolęd i Pastorałek "Kolędowe Serce Mazowsza"
wyróżnienie: Zespół New Beat II w składzie:
Adrianna Wojtaś, Małgorzata Beczek, Dominik Głodek, Kacper Bajek, Mikołaj Górecki, Kamil Hardej, Kamil Ostrowski
op. Andrzej Ostolski
 
 
Konkursy plastyczne
 
Konkurs na plakat promujący Zawody Przyszłości
I m. Rafał Głaszczka; II m. Mateusz Narojczyk
op. Bogusława Bogucka
III m. Mateusz Siwek; wyróżnienie Marek Talarek
op. Iwona Jończyk
 
Powiatwoy konkurs na kartkę i stroik świąteczny
II m. Katarzyna Sylwesiuk
op. Iwona Jończyk
 
Konkurs "Ponad Barierami"
w kategorii "hasło konkursowe": Paulina Zając, Patrycja Domienik
w kategorii "plakat": I m. Kamila Domańska; III m. Karolina Frelek
op. Beata Skwarczyńska
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2012/2013

 

 

Olimpiady i konkursy z matematyki i fizyki

Powiatowa Liga Przedmiotowa z Matematyki
II m. Kamil Gorzelski
op. Michał Karwowski.


Konkurs "Rozrywki Matematyczne 2013"
wyróżnienie: Sławomir Osiak, Andrzej Pawłowski, Przemysław Fierka, Mikołaj Samulak
op. Małgorzata Mąkosa.

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik
najlepsze wyniki w szkole: Monika Malitka, Robert Ońko, Piotr Baran
op. Anna Barcikowska

VII Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "Poszukiwanie talentów" 2013
odznakę Złoty Kwant otrzymała: Dominika Bienias
op. Wioletta Sybilska.
 
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "Eureka 2013"
wyróżnienie: Paweł Ziółek
op. Wioletta Sybilska
 

Olimpiady i konkursy z grafiki komputerowej

XXIII Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej GRAFKOM 2013
etap ogólnopolski
 IV m. Piotr Filipowski, VII m. K
acper Piotrowski 
op. Bogusława Bogucka.

Konkurs "Młody człowiek w XXI wieku"
wyróżnienie: Martyna Szarek
op. Bogusław Bogucka.

 


 
Olimpiady  i konkursy z wiedzy ekonomicznej
 
Konkurs na komiks promujący fundusze europejskie
II m. Sylwia Parol, Dominika Zadrożna,
wyróżnienie: Natalia Dziubak, Patrycja Śliwecka,
op. Anna Maszkiewicz.
 
Konkurs na film „Szkoła Zawodowa Pewna Praca” 
wyróżnienie: Martyna Odziemczyk, Kamila Malinowska, Katarzyna Gontarczyk,
op. Anna Maszkiewicz.

Regionalny Konkurs Wiedzy Ekonomicznej
Adrian Kępka zakwalifikował się do etapu centralnego
op. Anna Maszkiewicz, Urszula Niezgoda.
 
Konkurs na Komiks „Człowiek Najlepsza Inwestycja”
VIII m. Paulina Kot, IV m. Piotr Foryś
op. Maria Kowalczyk.

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej  
op. Maria Kowalczyk.
 

Ogólnopolski konkurs z Zakresu Rachunkowści
do etapu centralnego zakwalifikowali się: Sylwester Rędaszka i Mariusz Budyta
op. Henryka Jaroń, Urszula Niezgoda.

 
 
 
 
Olimpiady i konkursy z wiedzy o społeczeństwie i historii
 
Powiatowy Konkurs Historyczno-Literacki "Powstanie styczniowe na terenie powiatu garwolińskiego"
wyróżnienie: Hubert Braun.
 
Powiatowy Konkurs Historyczny  "Józef Piłsudski i jego czasy"
II m. Marcin Miąsek
III m. Konrad Brzeziński.

Powiatowa Liga Przedmiotowa z Historii
II m. w powiecie w kategorii liceum Marcin Miąsek
op. Ewa Toporkiewicz;
I m. w kategorii technikum Kamil Woźniak
op. Monika Piętka.
 
Powiatowy Konkurs Historyczny "Polskie drogi do niepodległości"
I m. Marcin Miąsek, III m. Konrad Brzeziński
op. Ewa Toporkiewicz.
wyróżnienie: Kamil Woźniak
op. Monika Piętka.
 
Powiatowy Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym
I m. Izabela Makulec
op. Ewa Toporkiewicz.
 
 
 

Olimpiady i konkursy z filozofii
 
Olimpiada Filozoficzna
- etap wojewódzki Marta Kotlarska, Katarzyna Makulec
op. Agnieszka Szyszkowska.
 
 
Olimpiady i konkursy z religii
 
XXIII Olimpiady Teologii Katolickiej "Święci Apostołowie Piotr i Paweł - urząd i charyzmaty w Kościele"
 XV m. Dominika Włodarczyk
op. siostra Klaudia.
 
XVII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
I m. Monika Migas, VIII m. Mariusz Piesiewicz
op. siostra Klaudia.
 
 
 
Olimpiady i konkursy z języka polskiego

X Mazowiecki Przegląd Recytatorski Jednego Poety. Przegląd Twórczości Zbigniewa Herberta
wyróżnienie: Kinga Grzeszczak
op. Marzena Tudek;
wyróżnienie Agnieszka Gontarz
op. Anna Pawlukiewicz.
 
IV Przegląd Sztuk Teatralnych „Żyj bezpiecznie nie ryzykuj!” 
II m. Kółko Teatralne  
op. Marzena Tudek.
 
Ogólnopolski Konkurs Poprawna Polszczyzna  
op. Agnieszka Stanaszek.
 
 
 
Olimpiady i konkursy z języka angielskiego

 
Ogólnopolski Konkurs "English Ace"
etap wojewódzki:
VI m. Katarzyna Urawska, VIII m. Karolina Frelek 
op. Beata Skwarczyńska;
 X m. Aleksandra Kuć
op. Anna Mucha.
 
Ogólnopolski Konkurs „My English Teacher”
op. Beata Skwarczyńska.

Ogólnopolski Konkurs „English High Flier”
etap wojewódzki:
VIII m. Karolina Frelek , XV m. Klaudia Anisiewicz,  XVIII m. Maciej Benicki,  XX m. Urszula Sińczuk,
op. Beata Skwarczyńska.
 
Powiatowe dyktando z języka angielskiego
I m. Kamil Gorzelski
op. Marta Isio;
V m. Maciej Benicki
op. Beata Skwarczyńska.
 
II Powiatowa Liga Przedmiotowa z języka angielskiego
IV m. Olga Pałyska
op. Natasza Mikulska;
VI m. Maciej Benicki
op. Beata Skwarczyńska.
 
Ogólnopolski konkurs OXFORD TEST PLUS
V m. Karolina Frelek
op. Beata Skwarczyńska.
 
 
 
 Olimpiady i konkursy z języka rosyjskiego

II Powiatowa Liga Przedmiotowa z Języka Rosyjskiego
Etap powiatowy I. m. Monika Bogusz
op. Ewa Pęcak;
 
Szkolny Etap Ligi Powiatowej
I. m. Monika Bogusz
op. Ewa Pęcak;

 

 

 
Olimpiady i konkursy z geografii, biologii i chemii

Olimpiada geograficzna
etap okręgowy: Izabela Woźniak, Ewa Jarząbek
op. Dariusz Stanaszek.
 
Olimpiada Wiedzy z Biologii OXFORD PLUS X Edycja 
IV m. Izabela Lipińska, IX m. KacperTobiasz, Daria Adamska, XI m. Agnieszka Parzyszek.
op. Lucyna Skwarczyńska.
 
Olimpiada Wiedzy z Biologii OXFORD PLUS XI Edycja
I m. Agnieszka Parzyszek, IV m. Katarzyna Urawska.
 
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO–PLANETA 
kategoria prace indywidualne - wyróżnienia: Patrycja Rękawek, Kacper Lacek, Arkadiusz Jarzyna;
kategoria tekst - wyróżnienie: Izabela Lipińska
op. Lucyna Skwarczyńska
 
Ogólnopolski konkurs "Młodzi przeciwko patologiom społecznym - myślenie obrazem"
finaliści: Katarzyna Nazorek, Karolina Frelek;
laureaci: II m. Karolina Frelek
op. Beata Skwarczyńska.
 
XXVIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
etap wojewódzki: Katarzyna Nazorek
op. Lucyna Skwarczyńska.
 
 
 
 
Konkursy muzyczne

Festiwal Kolędowe Serce Mazowsza 2013
III m. Zespół Instrumentalno–Wokalny
op. Andrzej Ostolski.
 
Ogólnopolski Festiwal Piosenki Rozśpiewany Wawer w Warszawie
III m. kategorii solistów Klaudia Pielacka
op. Andrzej Ostolski
 
Ogólnopolski Festiwal Piosenki Rozśpiewany Wawer w Warszawie
wyróżnienie w kategorii solistów Kinga Grzeszczak
op. Andrzej Ostolski
 
XI Mazowiecki Festiwal Piosenki Tulipanada w Warszawie
II m. w kategorii Zespołów Instrumentalno - Wokalnych
op. Andrzej Ostolski
 
XI Mazowiecki Festiwal Piosenki Tulipanada w Warszawie
wyróżnienie w kategorii solistów Adrianna Wojtaś
op. Andrzej Ostolski

 VIII Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej "Eurowizja"
Grand Prix festiwalu Zespół Instrumentalno - Wokalny
op. Andrzej Ostolski

 VIII Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej "Eurowizja"
II m. w kategorii solistów Adrianna Wojtaś
op. Andrzej Ostolski

 VIII Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej "Eurowizja"
III m. w kategorii solistów Kinga Grzeszczak
op. Andrzej Ostolski.
 
 
Olimpiady i konkursy plastyczne
 
Ogólnopolski konkurs pocztówka do świętego Mikołaja
I m. Alicja Sasimowska
op. Iwona Jończyk.
 
Ogólnopolski konkurs pocztówka z wakacji
I m. Alicja Sasimowska
op. Iwona Jończyk.
 
Ogólnopolski konkurs gotograficzny "Jesienny Fotospacer"
wyróżnienie: Magdalena Russak
op. Iwona Jończyk.
 
 
 
Sukcesy sportowe
 
Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny
II m. drużynowo: Michał Rybicki, Piotr Wójcik, Marek Cichecki
I m. indywidualnie Michał Rybicki,
I m. indywidualnie Piotr Wójcik
op. Tomasz Turek.

 

 
2011/2012
 
Stypendium Prezesa Rady Ministrów za rok szkolny 2011/2012 otrzymały:
Natalia Tobiasz i Małgorzata Beczek

Stypendium Starosty Powiatu Garwolińskiego za rok szkolny 2011/2012 otrzymali:
Aneta Owczarczyk i Michał Rybicki
 
 
 Olimpiady i konkursy z matematyki
 
Ogólnopolski konkurs matematyczny „Alfik”
  – najlepsze wynik w szkole uzyskał Michał Rybicki, Karolina Frelek, Piotr Baran
op. Małgorzata Mąkosa, Jadwiga Bryłka, Anna Barcikowska.
 
Konkurs matematyczno–fizyczno–informatyczny „Skarabeusz”
 wejście do finału Michał Rybicki
 op. Marta Ozóg, Beata Trzpil.
 
Ogólnopolski konkurs matematyczny „MAT”
 wyróżnienie dla Michała Rybickiego, Rafała Rosy
op. Małgorzata Mąkosa, Barbara Kret.
 

 
Olimpiady i konkursy z grafiki komputerowej
 
XXII Ogólnopolski i Europejski konkurs Grafiki Komputerowej GRAFKOM 2012
II miejsce w Polsce uzyskał Paweł Mańkowski
op. Bogusława Bogucka .
 
Ogólnopolski Konkurs Wydawnictwa OPERON 2012
– WSZYSCY JESTEŚMY GOSPODARZAMI (GRAFIKA I MULTIMEDIA)
– wyróżnienie Kinga Sabak
op. Bogusława Bogucka.
 
 
Ogólnopolski Konkurs Graficzny na Logo "Dwa Srebrne Ekrany" 
II m. Izabela Pałyska; III m. Mariusz Mucha, Paweł Mucha, Marta Głodek, Marcin Łączyński.
op. Iwona Jończyk.
 
 
 
 
 
 Olimpiady i konkursy z języka angielskiego
 
I Powiatowa Liga Przedmiotowa z języka angielskiego
– Małgorzata Beczek
op. Beata Skwarczyńska.
 
Ogólnopolski Konkurs English High Flier
– XVII m. Kamil Lis, XXI m. Karolina Frelek, XXV m. Natalia Michalska,
XIX m. Marcin Łączyński, XXI m. Katarzyna Urawska, XXIII m. Maciej Benicki
op. Beata Skwarczyńska.
 
Ogólnopolski Konkurs Test Oxford Plus
– XII m. Karolina Frelek
op. Beata Skwarczyńska.
 
Ogólnopolski konkurs języka angielskiego FOX – op. Beata Skwarczyńska.
 
Ogólnopolski Konkurs Test Oxford Plus  op. Katarzyna Ochnio.
 
 
Olimpiady i konkursy z języka rosyjskiego
 
II Ogólnopolski Konkurs Języka Rosyjskiego Wydawnictwa Szkolnego PWN „Przewodnik po Sankt–Petersburgu”
– wygrała Katarzyna Wilczek, wyróżnienie otrzymała Dominika Pałysa
op. Grażyna Makulec.
 
 
 
Olimpiady i konkursy z wiedzy o Unii Europejskiej
 
Ogólnopolski Konkurs „Moja Szkoła w Unii Europejskiej – edycja Powrót do szkoły”
– I miejsce w etapie ogólnopolskim Olga Smułka;
I miejsce w etapie wojewódzkim Patrycja Piętka
op. Anna Maszkiewicz .



Olimpiady i konkursy z wiedzy ekonomicznej
 
X Regionalny Konkurs Wiedzy Ekonomicznej
I miejsce Olga Smułka, IV miejsce Arkadiusz Woźniak
op. Anna Maszkiewicz, Urszula Niezgoda.
 
 Wojewódzki Urząd Pracy-Konkurs „Człowiek - Najlepsza Inwestycja”
– II m. Paulina Kot, IV m. Adrian Jarzyna
op. Maria Kowalczyk.
 
 XI Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości
Katarzyna Wilczek, Justyna Witek
op. Ewa Flaga, Celina Zych.
 
Olimpiada Przedsiębiorczości
– Joanna Górska
op. Ewa Flaga, Celina Zych.
 
Konkurs Przedsiębiorczy Uczeń na Rynku Pracy XI Edycja Wojewódzka
V Edycja Międzynarodowa
IV m. Adrian Jarzyna udział: Piotr Lewiński, Paweł Woźniak
op. Celina Zych.
 
Olimpiada Wiedzy Społeczno–Ekonomicznej w Łukowie
I m. Sylwia Ziarek, III m. Michał Przybysz i Sylwia Kajtowska
op. Ewa Flaga, Anna Kot.
 
Szkolna Internetowa Gra Giełdowa „Rekiny Przedsiębiorczości”
– XVII m. Monika Bieńko, Przemysław Jędrzejczyk, Szymon KalbarczykRafał Paduch
op. Jolanta Konarzewska.
 
XXV Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej (organizowana przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne)  
op. Maria Kowalczyk.
 
Ogólnopolski Konkurs Rachunkowości  – op. Henryka Jaroń.
 
Olimpiada Wiedzy o Finansach, etap szkolny –  op. Lilianna Rękawek
 
 
Olimpiady i konkursy z fizyki
 
Ogólnopolski Konkurs Fizyczny EUREKA
– wyróżnienia: Serafin Bachman, Łukasz Dziedzic
op. Wioletta Sybilska, Władysława Ziomek.
 
Ogólnopolski i Międzynarodowy Konkurs Fizyczny „Lwiątko”  
– op. Wioletta Sybilska, Władysława Ziomek.
 
 
 
Olimpiady i konkursy z geografii,  biologii i chemii
 
Olimpiada Wiedzy Biologia - Oxford Plus
- IV m. Izabela Lipińska
op. Lucyna Skwarczyńska
 
Ogólnopolska Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna
udział w eliminacjach: Adrian Jarzyna op. Dariusz Stanaszek;
Anna Janisiewicz, Aneta Owczarczyk op. Urszula Solarczyk.
 
Konkurs z geografii w ramach Powiatowej Ligi Przedmiotowej  
– III m. Aneta Owczarczyk
op. Urszula Solarczyk.
 
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny (praca indywidualna)
 – wyróżnienie Patrycja Rękawek
op. Lucyna Skwarczyńska.
 
XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej  
Natalia Starosz zakwalifikowanie się do II etapu 
op. Lucyna Skwarczyńska.
 
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO-PLANETA (test+esej)
Izabela Lipińska wyróżnienie II stopnia w kraju; Jagoda Prudzyńska wyróżnienie za b. dobre wyniki
op. Lucyna Skwarczyńska.
 
Olimpiada Wiedzy z Biologii OXFORD
IV m.Izabella Lipińska, IV m. O. Kędziorek, VIII m. Szymon Kalbarczyk
op. Lucyna Skwarczyńska.
 
Ogólnopolski Konkurs Chemiczny  
– wyróżnienie Izabela Mucha
op. Agnieszka Chłopaś.
 
 
 Olimpiady i konkursy z wiedzy o społeczeństwie i historii
 
Konkurs z WOS-u w ramach Powiatowej Ligi Przedmiotowej
II m. Justyna Gałkowska
op. Ewa Toporkiewicz.
 
Olimpiada Historyczna
– ukończenie zawodów II stopnia z wynikiem pozytywnym Katarzyna Makulec
op. Ewa Toporkiewicz.
 
Olimpiada tematyczna „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”
V m. w etapie wojewódzkim Maciej Marzec
op. Elżbieta Szostak.
 
Olimpiada o Polsce i Świecie Współczesnym
– udział w eliminacjach okręgowych Arkadiusz Babik, Bartłomiej Dadas
op. Marzena Mikulska, Agnieszka Czypionka.
 
Konkurs historyczny „Polska Piastów”  – op. Agnieszka Czypionka.
 

Olimpiady i konkursy z języka polskiego
 
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
– udział w eliminacjach okręgowych Katarzyna Makulec op. Halina Stanieta,
Izabela Poszytek op. Agnieszka Stanaszek;
Daria Grzegorzewska op. Małgorzata Wójcik–Wojciechowska
 
Konkurs recytatorski „O wartościach poważnie i z przymrużeniem oka"
m. II Małgorzata Beczek
op. Marzena Tudek.
 
Konkurs recytatorski „Kamień Wiary”
– wyróżnienie: Małgorzata Beczek, Kinga Grzeszczak
op. Marzena Tudek.
 
Konkurs recytatorki „O miłości najpiękniej”
II m. Jakub Frąckiewicz
op. Marzena Tudek.
 
Ogólnopolski konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień”
– laureatka konkursu Karolina Grzegrzółka op. Marzena Tudek;
do II etapu zakwalifikowali się: Kamil Orzelski, Natalia Tomasiak (wyróżnienie)
op. Małgorzata Wójcik–Wojciechowska.
 
Konkurs teatralny na temat HIV
II m. Mikołaj Więckowski, Bartosz Ostolski, Magdalena Krzyśpiak, Angelika Barejko, Jakub Frąckiewicz, Łukasz Mikusek
op. Marzena Mikulska.
 
Konkurs literacki: „Ja jako młody człowiek...”
III m. Daria Grzegorzewska op. Małgorzata Wójcik–Wojciechowska;
III m. Łukasz Proczek op. Anna Pawlukiewicz.
 
 
 
Olimpiady i konkursy z religii
 
Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o Świętym Maksymilianie
– etap diecezjalny: I m., etap centralny: V m. Małgorzata Łączyńska
op. s. Klaudia Urbańska.
 
Olimpiada Teologii Katolickiej
etap diecezjalny II m., etap centralny – finalista Michał Przybysz
op. s. Klaudia Urbańska.
 
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
– etap diecezjalnyII m. Paulina Strońska, IV m. Małgorzata Łączyńska
op. s. Klaudia Urbańska.
 
 
 
Olimpiady i konkursy plastyczne
 
Konkurs plastyczny „Witaj Jutrzenko Swobody”
II m. Karolina Frelek
op. Kinga Zawadka.
 
Międzynarodowe Biennale grafiki dziecięcej i Młodzieżowej w Toruniu
udział Karolina Frelek, Anna Rucińska, Katarzyna Nazorek, Karolina Gajda,
Karina Świesiulska, Urszula Sińczuk
op. Kinga Zawadka.
 
Olimpiada Artystyczna
udział w eliminacjach szkolnych: Katarzyna Wilczek, Katarzyna Urbańska,
Jakub Olszewski
op. Kinga Zawadka.
 
Konkurs „Ponad Barierami” (konkurs plastyczny i na hasło)
konkurs plastyczny: I m. K. Frelek, II m. Katarzyna Nazorek;
konkurs na hasło: I m. Kacper Bajek, II m. Patrycja Domienik
op. Beata Skwarczyńska.
 
VIII Ogólnopolski konkurs plastyczny „Pocztówka z wakacji”
 – III m. Alicja Sasimowska
op. Iwona Jończyk.
 
VI Ogólnopolska edycja konkursu „Młodzi przeciwko patologiom społecznym”
 – wyróżnienie dla Katarzyny Nazorek
op. Beata Skwarczyńska.
 
Konkurs powiatowy „Piękne bo nasze”
 – wyróżnienie dla Katarzyny Nazorek
op. Beata Skwarczyńska.
 
Konkurs plastyczny „HIV włącz wiedzę-wyłącz stereotypy” op Kinga Zawadka
 
 
Konkursy muzyczne op. Andrzej Ostolski
 
Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Rozśpiewany Wawer”
– III m. w finale centralnym Małgorzata Beczek.
 
Mazowiecki Finał Piosenki „Tulipanada”
– I m. Małgorzata Beczek.
 
Międzynarodowy Festiwal Muzyki Chóralnej
udział chóru szkolnego w koncertach z chórami zagranicznymi.
 
Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej „Eurowizja 2012”  
– I m. Małgorzata Beczek, I m. chór szkolny, II m. zespół z klasy II, III m. zespół z klasy I.
 
„Kolędowe Serce Mazowsza” Festiwal Mazowiecki Kolęd i Pastorałek  
– udział chóru szkolnego.
 
Ogólnopolski Festiwal Muzyki i Piosenki Musicalowej
II m. Małgorzata Beczek
 
 
 
Olimpiady i konkursy z filozofii
 
Olimpiada filozoficzna – udział w II etapie: Kinga Szarek, Sebastian Narojczyk,
Maria Wielgosz
op. Agnieszka Szyszkowska.
 
 
 
Inne
 
Zawody strzeleckie „O srebrne muszkiety”
III m. w kategorii dziewcząt, III m. w kategorii chłopców
op. Jerzy Mitek.
 
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”
etap powiatowy: I m. Piotr Zawadka; III m. Mateusz Olszewski
etap wojewódzki: III m. Piotr Zawadka
op. Zbigniew Malitka.
 
 
Sukcesy Sportowe
 
Mistrzostwa Powiatu - Koszykówka dziewcząt
– I m. , V m.
op. Marek Łoniewski.
 
Mistrzostwa Regionu - Tenis Stołowy
II m., III m., IV m. K. Kalbarczyk, D. Piotrowska, M. Kędziorek, L. Kot, M. Walenda, W. Krawczyk, M. Boruta, A. Miernicka
op. Marek Łoniewski.
 
Siatkówka halowa
III m. w regionie siedleckim, I m. w powiecie garwolińskim – . K. Mikulska, J. Karwowska, M. Warchoł, K. Mikulska, S. Chruściel, S. Tratkiewicz, M. Zadrożna,
M. Sikora, D. Nowosielska, I. Nowacińska, K. Paziewska, A.Janisiewicz
op. Mariusz Mikulski.
 
Siatkówka plażowa
Im. drużynowo, I m. indywidualnie, III m. w powiecie garwolińskim – K. Mikulska,
K. Ściślak, M. Warchoł, A. Janisiewicz, S. Tratkiewicz, S. Chruściel
op. Mariusz Mikulski.
 
Koszykówka chłopców
– II m w powiecie, VII m. w regionie – Abramowicz, Chudek, Kwiatkowski, Przybysz, Szczypek, Łysiak, Pazura, Ragus, Nyga, Piętka
op. Tomasz Turek.
 
Turniej motoryzacyjny
VI m. – Piotr Wójcik, Michał Rybicki, Marek Cichecki
op. Tomasz Turek
 
Lekkoatletyka dziewcząt
III m. w Ogólnopolskim Finale Ligi LA; I m. region, I m. powiat – M. Lis, M. Tchorek, D. Piotrowska, M. Kędziorek, I. Młot, K. Woźniak, S. Głowala, G. Goliszewska,
K. Majcher, W. Latuszek, A. Krupa, M. Zając, A. Wróbel, S. Głaszczka, A. Krawczyk,
A. Janaszek, M. Walenda, A. Szustek, M. Niuk, M. Sikora, A. Salamończyk, D. Krawczyk
op. Tomasz Bieńko Agnieszka Bogusz.
 
Lekkoatletyka chłopców Szkolna Liga LA
m. IX P. Anisiewicz , K. Krogulec, C. Krogulec, M. Duchna, M. Kalbarczyk, K. Kazinierczak, P. Szostak, Ł. Świesiulski, P. Jędrzejczyk, P. Kwiatkowski, A. Matyka,
B. Wielgosz, A. Kuśmierczyk, P. Mikulski
op. Sławomir Miernicki, Konrad Piotrowski.
 
Siatkówka chłopców
II m. – P. Mikulski, P. Baranek, K. Łubian, D. Przybysz, D. Baran, M. Janisiewicz, K. Ziandalski, D. Pawlak, M. Mucha, T. Bytniewki, C. Banaszek, D. Rychlica
op. Sławomir Miernicki, Konrad Piotrowski.
 
Piłka Ręczna Dziewcząt
V m. region, II m. powiat – Aneta Trzpil, Katarzyna Rosiak, Wioleta Latuszek, Paulina Święcka, Alicja Janaszek, Dorota Piotrowska , Karolina Frączyk, Paulina Paziewska, Lidia Kot, Monika Kędziorek, Martyna Walenda, Foryś Wioleta, Marta Szulc, Katarzyna Kalbarczyk
op. Edyta Filaber.
 
Gimnastyka dziewcząt -  Otwarte Zawody w Gimnastyce Sportowej Regiony Mazowsza
II m. – Katarzyna Kalbarczyk, Monika Kędziorek, Klaudia Majcher, Anna Królewicz
op. Elżbieta Brojek, Teodozja Malinowska.
 
Gimnastyka chłopców - Otwarte Zawody w Gimnastyce Sportowej Regionu Mazowsza
– I m. – Krzysztof Majewski , Ireneusz Pielak
op. Elżbieta Brojek, Teodozja Malinowska.
 
Piłka nożna chłopców
VII m. region, I m. powiat –Denis Dobrowolski, Jan Błachnio, Jakub Ochnik, Przemysław Głowala, Daniel Fic, Bartosz Szostak, Marcin Kwiatkowski, Bartosz Osiak, Mateusz Mikulski, Adrian Rzęsiewicz, Kamil Hardej, Mateusz Kowalski
op. Konrad Piotrowski.
 
Piłka ręczna chłopców
VIII m. w regionie – Paweł Jaworski, Paweł Mikulski, Kamil Baranek, Dawid Przybysz, Łukasz Mikulski, Kamil Chudzik, Mateusz Popkiewicz, Maciej Barwicki, Emil Kałaska, Rafał Luśnia, Mateusz Wojtczuk, Kacper Hryszkiewicz
op. Piotr Mucha.
 
Współzawodnictwo Sportowe Szkół Ponadgimnazjalnych Regionu Siedleckiego
I m.
op. Marek Łoniewski, Mariusz Mikulski, Tomasz Turek, Tomasz Bieńko, Agnieszka Bogusz, Sławomir Miernicki, Konrad Piotrowski, Edyta Filaber, Elżbieta Brojek, Teodozja Malinowska, Piotr Mucha.

 

 
2010/2011
 
 
Olimpiady i konkursy z wiedzy ekonomicznej
 
Konkurs organizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie na najlepszy komiks pt. „Człowiek najlepsza inwestycja”
IV m. Adrian Jarzyna
op. Maria Kowalczyk.
 
Ogólnopolski konkurs „Moja Szkoła w Unii Europejskiej – edycja Powrót do szkoły”
II m. Olga Ruta, Milena Kot, Katarzyna Moch
op. Anna Maszkiewicz.
 
Regionalny Konkurs Wiedzy Ekonomicznej w Siedlcach
I m. Olga Ruta, III m. Arkadiusz Woźniak, V m. Katarzyna Moch,
VI m. Michał Przybysz, X m. Milena Kot
op. Anna Maszkiewicz, Urszula Niezgoda, Celina Zych, Eliza Kuźma.
Olimpiada Wiedzy o Rejonie i Przedsiębiorczości
– etap regionalny: Paulina Kajtowska  
op. Celina Zych, Anna Kot, Ewa Flaga.
 
Olimpiada Wiedzy Społeczno–Ekonomicznej w Łukowie – op. Anna Kot.
 
Olimpiada z przedsiębiorczości – op. Celina Zych, Anna Kot, Ewa Flaga.
 
XXIV Olimpiada Ogólnopolska Wiedzy Ekonomicznej – op. Maria Kowalczyk.
 
Olimpiada Wiedzy o Finansach (etap szkolny) – op. Lilianna Rękawek.
 
 
 
Olimpiady i konkursy plastyczne
 
Konkurs na logo szkoły
op. Iwona Jończyk, Kinga Zawadka;
laureat: Jarosław Kordaś
op. Bogusława Bogucka.
 
Konkurs fotograficzny „Boże, który nam dałeś ziemię jakże piękną”
– wyróżnienie: M. Kozłowska
op. Kinga Zawadka.
 
Konkurs fotograficzny „Leśne Krajobrazy” – op. Kinga Zawadka.
 
Konkurs na plakat „Profilaktyka Uzależnień” – op. Kinga Zawadka.
 
Powiatowy konkurs na logo Młodzieżowej Rady Miasta Garwolina – op. Iwona Jończyk, op. Kinga Zawadka.
 
Interdyscyplinarny konkurs „Cyrk–Życie”
– II m. Małgorzata Paduch, III m. Jagoda Prudzyńska, wyróżnienie Alicja Sasimowska op. Iwona Jończyk.
 
Ogólnopolski konkurs plastyczny „Lato inspirowane muzyka Chopina”
– II m. Alicja Sasimowska
op. Iwona Jończyk.
 
Olimpiada Artystyczna – op. Kinga Zawadka.
 
Międzynarodowy konkurs plastyczny „Boże, który nam dałeś ziemię jakże piękną” – op. Iwona Jończyk.
 
 
 
Olimpiady i konkursy z wiedzy o społeczeństwie i historii
 
Olimpiada historyczna
etap okręgowy Maria Wielgosz
op. Ewa Toporkiewicz
 
Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Historia i Życie” – op. Monika Piętka.
Konkurs „Polska Piastowska” – op. Agnieszka Czypionka.
 
Olimpiada Wiedzy o Prawie – op. Marzena Mikulska, Agnieszka Czypionka.
 
Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka – op. Ewa Toporkiewicz.
 
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym – op. Elżbieta Szostak,
Marek Piotrowski.
 
 
Olimpiady i konkursy z języka angielskiego
 
Mazowiecki i Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego „Jersz English High Flier”
– XII m  M.Głodek
op. Natasza Mikulska, Beata Skwarczyńska.
 
English ACE Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego
etap regionalny: II m.H. Zadrożna, IV m. A. Głowala, VI m. M. Bienicki,
VIII m. Urbańska, IX m. M. Michałek, X m. A. Owczarczyk, S. Gugałka, L. Oszkiel
op. Beata Skwarczyńska.
 
OXFORD PLUS Międzynarodowy Konkurs z Języka Angielskiego
etap ogólnopolski:IV m.  S. Gugałka, VII m. A. Parzyszek, VIII m. A. Owczarczyk,
M. Dąbrowska, IX m. D. Kania, K. Urawska, M. Łączyński, X m. O. Moreń, K. Traczyk
op. Beata Skwarczyńska.
 
 
Olimpiady i konkursy z języka niemieckiego
 
OXFORD PLUS Międzynarodowy Konkurs z Języka Niemieckiego – op. Barbara Wilczek, Ewa Chodakowska.
 
Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego dla klas pierwszych – op. Barbara Wilczek Aneta Soćko–Senterkiewicz, Ewa Chodakowska.
 
Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego „Jersch”  – op. Barbara Wilczek, Aneta Soćko–Senterkiewicz, Ewa Chodakowska.
 
 
Olimpiady i konkursy z języka rosyjskiego
 
Olimpiada z języka rosyjskiego – op. Ewa Pęcak, Ewelina Rola, Grażyna Makulec.
 
 
Olimpiady i konkursy z języka polskiego
 
XLI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
– do finału zakwalifikowały się: Hanna Zadrożna, Konstancja Smolik, Martyna Pstrąg op. Agnieszka Stanaszek;
Alicja Pstrąg op. Małgorzata Wójcik–Wojciechowska;
 D. Grzegorzewska op. Iwona Ostrowska.
 
Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną ortografią na co dzień”
wyróżnienie otrzymali: Karolina Mućko, Monika Nowak, Marlena Głowacka;
do finału zakwalifikowała się Marzena Trzeciak
op. Marzena Tudek, Anna Pawlukiewicz, Agnieszka Stanaszek, Małgorzata Wójcik–Wojciechowska.
 
Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną ortografią na co dzień”
wyróżnienie otrzymali: Ewelina Dobrzycka, Monika Cichecka, Karolina Parzyszek;
do finału zakwalifikowała się Karolina Grzegrzółka
op. Marzena Tudek, Anna Pawlukiewicz, Agnieszka Stanaszek, Małgorzata Wójcik–Wojciechowska.
 
Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Fraszka” – op. Anna Sękulska.
 
Wewnątrzszkolny Konkurs Ortograficzny – op. Agnieszka Stanaszek, Małgorzata Wójcik–Wojciechowska, Marzena Tudek.
 
 
 
Olimpiady i konkursy z filozofii
 
Olimpiada Filozoficzna – op. Agnieszka Szyszkowska.
 
 
 
Olimpiady i konkursy z grafiki komputerowej
 
Konkurs na e–kartkę świąteczną
– wyróżnienie Piotr Filipowski
op. Bogusława Bogucka.
 
VIII Ogólnopolski Konkurs Informatyczny
– finaliści etapu regionalnego: Marek Cichecki, Michał Rybicki, Sylwester Paziewski, Jarek Kordaś, Jakub Tobiasz; X m. w półfinale Jakub Tobiasz
op. Bogusława Bogucka.
 
Wewnątrzszkolne eliminacje do konkursu ogólnopolskiego DialNet Masters
– op. Bogusław Bogucka.
 
I etap Ogólnopolskiego Konkursu Internetowego z Wiedzy Informatycznej DialNet Masters – 8 drużyn 4 osobowych op. Bogusław Bogucka.
 
Grafika komputerowa Informatyka+ – op. Bogusława Bogucka.
 
 
 
Olimpiady i konkursy z matematyki i fizyki
 
Ogólnopolski Konkurs Test OXFORD PLUS – Matematyka
etap ogólnopolski: Małgorzata Mikulska
op. Barbara Kret, Jadwiga Bryłka, Beata Trzpil.
 
Olimpiada Matematyczna
etap ogólnopolski Dominika Mucha
op. Barbara Kret.
 
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik
wyróżnienia: Klaudia Krupa, Aneta Głaszczka
op. Jadwiga Bryłka, Barbara Kret, A. Makulec.
 
Ogólnopolski Konkurs MAT – op. Barbara Kret, Jadwiga Bryłka, Beata Trzpil.
 
Polsko–Ukraiński Konkurs Fizyczny „LWIĄTKO” – op. Władysława Ziomek,
Krystyna Dutkowska.
 
 
 
Olimpiady i konkursy z geografii, biologii i chemii
 
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO–PLANETA
wyróżnienia: Karolina Kałaska, Marlena Serej, Natalia Przybysz
op. Lucyna Skwarczyńska.
 
I Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Las jest w nas”
– wyróżnienie: Agata Talarek
op. Lucyna Skwarczyńska.
 
Międzynarodowy konkurs z biologii VII edycja OXFORDPLUS
VIII m. Bernadetta Wójcik, Martyna Walenda,
IX m. Anna Królewicz, Katarzyna Kalbarczyk
op. Lucyna Skwarczyńska.
 
Olimpiada Wiedzy Ekologicznej – op. Monika Mazurek, Agnieszka Chłopaś, Lucyna Skwarczyńska.
 
 
Inne
 
XV Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny
 eliminacje regionalne – II m. Michał Rybicki, Paweł Szerszeń, Piotr Wójcik;
Finał Województwa Mazowieckiego VI m.
 
Konkurs „Młodzi Przeciw Patologiom Społecznym” – op. Sylwia Kozyra.
 
 
 
Sukcesy Sportowe
 
Ogólnopolski Finał Korespondencyjnej Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych
– VII m. dziewczęta: Monika Lis, Sylwia Głaszczka, Małgorzata Tchorek, Monika Kędziorek, Sylwia Piotrowska, Martyna Walenda, Klaudia Woźniak, Ewa Goliszewska, Marta Matuszewska, Aneta Krupa, Agnieszka Wróbel
op. Agnieszka Bogusz, Tomasz Bieńko;
IX m. chłopcy: Cezary Krogulec, Jakub Gąska, Kacper Przyczka, Mateusz Kalbarczyk, Przemysław Poświata, Marcin Duchna, Piotr Szostak, Łukasz Świesiulski, Wojciech Kusak, Tomasz Bienias, Paweł Mikulski, Rafał Talarek, Adrian Matyka, Mateusz Mianowski
op. Sławomir Miernicki.
 
Finał Licealiady Regionalnej w siatkówce dziewcząt
III m. Karolina Ściślak, Karolina Kurek, Sylwia Tratkiewicz, Katarzyna Mikulska, Anna Janisiewicz, Marta Warchoł, Edyta Rejnik, Sylwia Chruściel, Monika Nowak, Anita Kwiatkowska, Anna Mikulska, Ewelina Poszytek
op. Mariusz Mikulski.
 
Finał Licealiady Regionalnej w siatkówce chłopców
I m. Mateusz Janisiewicz, Marek Sitarek, Karol Gałkowski, Paweł Mikulski, Kamil Ziandalski, Marcin Kajka, Marcin Banaszek, Karol Baranek, Dawid Przybysz,
Dawid Baran,
op. Sławomir Miernicki.
 
Finał Powiatowych rozgrywek w koszykówce dziewcząt
I m. Lidia Kot, Magdalena Boruta, Dorota Piotrowska, Bernadetta Wójcik, Wiolet Krawczyk, Sylwia Chalińska, Katarzyna Rosłaniec, Monika Kędziorek, Martyna Walenda, Anna Królewicz, Katarzyna Kalbarczyk, Monika Miernicka,
op. Marek Łoniewski.
 
Finał Licealiady Regionalnej w piłce ręcznej
V m. Lidia Kot, Wioleta Latuszek, Paulina Żach, Aneta Trzpil, Katarzyna Lis, Wioleta Foryś, Natalia Kot, Paulina Makulec, Magdalena Rosiak, Joanna Sabak,
Katarzyna Kalbarczyk, Katarzyna Rosiak
op. Edyta Filabe.
 
Regionalne Zawody w Narciarstwie Biegowym
I m. dziewczęta: Dorota Piotrowska, Monika Kędziorek, Martyna Walenda,
Katarzyna Kalbarczyk
op. Agnieszka Bogusz, Elżbieta Brojek;
II m. chłopcy: Mateusz Duchna, Marcin duchna, Łukasz Świesiulski, Jakub Gałązka
op. Agnieszka Bogusz, Elżbieta Brojek.
 
Mistrzostwa Powiatu Garwolińskiego w Piłce plażowej
Im. drużynowo, 
I m. indywidualnie: K. Mikulska, K. Ściślak, M. Warchoł, A. Janisiewicz, S. Chruściel, S. Kępka, K. Kurek, A. Kwiatkowska, M. Nowak, S. Tratkiewicz
op. Mariusz Mikulski.
 
V Turniej Garwolińskiej Ligi Koszykówki – V m. op. Tomasz Turek.

 
2009/2010
 
 
Olimpiady i konkursy z wiedzy ekonomicznej
 
Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości
-  etap regionalny: O. Ruta, K. Moch
op. Ewa Flaga, Celina Zych, Anna Kot.
 
Olimpiada Społeczno–Ekonomiczna
etap regionalny: I m. Piotr Borkowski, IV m. Emil Błachnio
op. Celina Zych.
 
Konkurs Komiks „Człowiek najlepsza inwestycja”
 – etap ogólnopolski IV m. Adrian Jarzyna
op. Maria Kowalczyk.
 
Regionalny Konkurs Wiedzy Ekonomicznej
etap regionalny: II m. Arkadiusz Woźniak, IV m. Olga Ruta, VIII m. Katarzyna Moch op. Anna Maszkiewicz, Urszula Niezgoda.
 
Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej – op. Anna Kot.
 
Olimpiada Przedsiębiorczości – op. Celina Zych, Ewa Flaga, Anna Kot.
 
Szkolna Internetowa Gra Giełdowa – op. Maria Kowalczyk.
 
 
Olimpiady i konkursy z języka polskiego
 
XL Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
etap regionalny: Sylwia Zielińska, Martyna Pstrąg, Hanna Zadrożna
op. Agnieszka Stanaszek, Małgorzata Wójcik–Wojciechowska.
 
Konkurs Literacki „Lubię Czytać”
 – etap ogólnopolski: Damian Urbański
op. Agnieszka Stanszek.
 
Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z ortografią na co dzień”
etap ogólnopolski: Hanna Zadrożna
op. Agnieszka Stanszek, Małgorzata Wójcik–Wojciechowska.
 
Wewnątrzszkolny Konkurs Ortograficzny dla klas pierwszych
I m. Judyta Gawryś, II m. Małgorzata Sabak, III m. Piotr Zawadka
op. Iwona Ostrowska, Małgorzata Wójcik–Wojciechowska.
 
Konkurs Recytatorski „Zaduszki”
wyróżnienie Jakub Frąckiewicz
op. Marzena Tudek.
 
Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej – op. Marzena Tudek.
 
Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień”
– op. Marzena Tudek, Małgorzata Wójcik–Wojciechowska, Iwona Ostrowska,
Monika Piętka, Anna Sękulska.
 
 
 
Olimpiady i konkursy z języka angielskiego
 
Ogólnopolski konkurs OXFORD PLUS TEST
– etap ogólnopolski: III m. Tomasz Bożek, V m. Kamil Czajka,
VII m. Patrycja Wojdyga, A. Kopik, X m. K. Sitnik, P. Wirtek
op. Beata Skwarczyńska, Marta Szewczyk.
 
XXXIV Olimpiada z Języka Angielskiego
etap regionalny: Patrycja Wojdyga
op. Beata Skwarczyńska.
 
Olimpiada z Języka Angielskiego – op. Małgorzata Kielak–Talarek.
 
Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego „Jersz English High Flier” – op. Anna Mucha, Justyna Wałachowska.
 
 
 
Olimpiady i konkursy z filozofii
 
XXII Olimpiad Filozoficzna
etap ogólnopolski: A. Głowala, M. Pieńkosz, K.Bryzek
op. Agnieszka Szyszkowska.
 
 
 
Olimpiady i konkursy z matematyki
 
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALFIK – op. Jadwiga Bryłka, Barbara Kret.
 
LXI Olimpiada Matematyczna – op. Barbara Kret.
 
 
Olimpiady i konkursy z geografii, biologii i chemii
 
Ogólnopolski konkurs Antynarkotykowy w ramach projektu „Promocja zdrowego myślenia”
 – nagroda główna I m. Agata Talarek
op. Lucyna Skwarczyńska.
 
Ogólnopolski konkurs ekologiczny w ramach dwóch projektów: „Zdrowy i aktywny uczeń – zdrowe społeczeństwo” i „Mniej odpadków – Tak”
wyróżnienie Milena Kotas
op. Lucyna Skwarczyńska.
 
Olimpiada geograficzno–nautologiczna
 – etap wojewódzki Katarzyna Rękawek
op. Dariusz Stanaszek, Urszula Solarczyk, M. Pałysa.
 
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „EKO–Planeta”
 – etap ogólnopolski wyróżnienie: Agata Kot, Joanna Kondej
op. Lucyna Skwarczyńska.
 
Międzynarodowy Konkurs Biologiczno–Przyrodniczy OXFORD
etap ogólnopolski I m. Michał Tracz, IV m. Weronika Gajda, VIII m. Karol Osiński
op. Lucyna Skwarczyńska.
 
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Ekologicznej – op. Agnieszka Chłopaś, Monika Mazurek, Dorota Świszcz.
 
 
Olimpiady i konkursy z wiedzy o społeczeństwie i historii
 
Konkurs historyczny „Pamiętny wrzesień – moja wizja kampanii wrześniowej”
 wyróżnienie Maria Wielgosz
op. Ewa Toporkiewicz.
 
Konkurs historyczny II wojna światowa kampania wrześniowa
etap wojewódzki: Łukasz Mikusek, Jarosław Ochnio, Piotr Borkowski
op. Monika Piętka, Elżbieta Szostak, Emilia Piętka, Ewa Toporkiewicz.
 
Olimpiada Historyczna „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego. Od Cedyni i do Orszy” – etap regionalny: II m. Piotr Borkowski
op. Emilia Piętka.
 
 
 
Olimpiady i konkursy z wiedzy o Unii Europejskiej
 
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej
etap regionalny: Piotr Borkowski, Monika Bąbel
op. Anna Maszkiewicz, Marek Piotrowski.
 
Ogólnopolski Konkurs „Polska w Unii Europejskiej”
– etap ogólnopolski: III m. Anna Wielgosz, wyróżnienia: Karolina Ściślak, Olga Ruta, Michał Przybysz
op. Anna Maszkiewicz.
 
 
Olimpiady i konkursy plastyczne
 
Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Młodość i Piękno w Obiektywie”
etap powiatowy: II m. Weronika Jarząbek.
 
Olimpiada Artystyczna – op. Kinga Zawadka.
 
Bożonarodzeniowy Konkurs na Kartkę Świąteczną, Szopkę i Stroik – op. Kinga Zawadka, Iwona Jończyk.
 
Konkurs Wielkanocny, Palmę, Kartkę i Pisankę – op. Kinga Zawadka.
 
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny z Okazji Roku Chopinowskiego
 op. Kinga Zawadka.
 
 
 
Sukcesy Sportowe
 
I m. we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Ponadgimnazjalnych Regionu Siedlec
w roku szkolnym 2009/2010.
 
II m. w Mistrzostwach Powiatu Garwolińskiego w koszykówce dziewcząt
op. Marek Łoniewski.
 
II m. w Mistrzostwach Powiatu Garwolińskiego w koszykówce chłopców
op. Tomasz Turek.
 
II m. w Mistrzostwach Powiatu Garwolińskiego w halowej piłce nożnej chłopców
op. Konrad Piotrowski.
 
II m. w Mistrzostwach Powiatu Garwolińskiego w pływaniu stylem dowolnym Mateusza Jarzyny – op. Agnieszka Bogusz, Piotr Mucha.
 
II m. w Mistrzostwach Powiatu Garwolińskiego w sztafecie pływackiej chłopców
– op. Agnieszka Bogusz, Piotr Mucha.
 
II m. w Mistrzostwach Powiatu Garwolińskiego w sztafecie pływackiej dziewcząt
– op. Agnieszka Bogusz, Piotr Mucha.
 
II m. w Mistrzostwach Powiatu Garwolińskiego w tenisie stołowym chłopców
 – op. Marek Łoniewski.
 
III m. w Mistrzostwach Powiatu Garwolińskiego w pływaniu klasycznym Wojciecha Bartniczaka – op. Agnieszka Bogusz, Piotr Mucha.
 
III m. w Mistrzostwach Powiatu Garwolińskiego w pływaniu stylem klasycznym Anny Kondej – op. Agnieszka Bogusz, Anna Mucha.
 
IV m. w Mistrzostwach Powiatu Garwolińskiego w tenisie stołowym
– op. Marek Łoniewski.
 
V m. w Mistrzostwach Regionu Siedleckiego w koszykówce dziewcząt
op. Marek Łoniewski.
 
V m. w Mistrzostwach Regionu Siedleckiego w tenisie stołowym chłopców
op. Marek Łoniewski.
 
IV m. w Mistrzostwach Regionu Siedleckiego w narciarstwie chłopców
op. Agnieszka Bogusz, Tomasz Bieńko.
 
IV m. w Mistrzostwach Regionu Siedleckiego w narciarstwie dziewcząt
op. Agnieszka Bogusz, Tomasz Bieńko.
 
IV m. w Turnieju o puchar dyrektora LO w Żelechowie w tenisie stołowym
drużynowo op. Marek Łoniewski.
 
IV m. w Mistrzostwach Regionu Siedleckiego w piłce nożnej chłopców
op. Konrad Piotrowski.
 
VII m. w Mistrzostwach Regionu Siedleckiego w piłce ręcznej dziewcząt
op. Edyta Filaber.

 

 
 2008/2009

Pani Celina Zych - miejsca: I, VI, IX, X w Olimpiadzie Wiedzy Społeczno -Ekonomicznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Biznesu i Administracji w Łukowie - etap regionalny

 Sukcesy sportowe

 I miejsce w mistrzostwach Powiatu Garwolin w koszykówce dziewcząt -op. Marek Łoniewski

I miejsce w mistrzostwach Powiatu Garwolin w gimnastyce dziewcząt -op. Ela Brojek, T. Malinowska

I miejsce w mistrzostwach  Powiatu Garwolin w gimnastyce chłopców – op. Ela Brojek, T. Malinowska

Vice mistrzostwo Regionu Siedlec w koszykówce dziewcząt op. Marek Łoniewski

III miejsce w mistrzostwach Powiatu Garwolin w siatkówce chłopców op. Sławek Miernicki

VII miejsce w mistrzostwach Regionu Siedlec w piłce ręcznej dziewcząt – op. Edyta Filaber

Mistrzostwa Regionu Siedlec w piłce ręcznej chłopców – awans do „czwórki” finałowej- op. Piotr Mucha

Mistrzostwa Regionu Siedlec w piłce siatkowej dziewcząt – do rozegrania mecz o III miejsce- op. Mariusz Mikulski

Mistrzostwa Regionu Siedlec w siatkówce chłopców rozgrywki trwają- op. Sławek Miernicki

II miejsce w mistrzostwach Powiatu Garwolin w tenisie stołowym chłopców- op. Marek Łoniewski

IV miejsce w mistrzostwach Powiatu Garwolin w tenisie stołowym dziewcząt- Marek Łoniewski

Awans chłopców w tenisie stołowym do finałów Regionu Siedlec- op. Marek Łoniewski

III miejsce w narciarstwie biegowym dziewcząt w Regionie Siedlec – op. A. Bogusz i T. Turek

V miejsce w narciarstwie biegowym chłopców w Regionie Siedlec – op. Sławek Miernicki

II miejsce w Turnieju o puchar dyr. LO Żelechów w tenisie stołowym chłopców- op. Marek Łoniewski

III miejsce w Turnieju o puchar dyr. LO Żelechów w tenisie stołowym dziewcząt- op. Marek Łoniewski

II miejsce w mistrzostwach Powiatu  w koszykówce chłopców- op. Tomasz Turek

Mistrzostwa Powiatu Garwolin w piłce ręcznej chłopców- do rozegrania -op. Piotr Mucha

Mistrzostwa Powiatu Garwolin w piłce ręcznej dziewcząt- do rozegrania- op. Edyta Filaber.

Mistrzostwa Regionu Siedlce w pływaniu dziewcząt i chłopców- do rozegrania.

Mistrzostwa Powiatu Garwolin w siatkówce dziewcząt do rozegrania- op. M. Mikulski

 

2007/2008
Pan Marek Piotrowski -1 m w Rajdzie Kościuszkowskim - Maciejowice
 
Pani Anna Maszkiewicz - II m w Konkursie Wiedzy Ekonomicznej-na etapie regionalnym
 
Pani Niezgoda Urszula - II m wśród 3 województw w konkursie Wiedzy Ekonomicznej
 
Pani Celina Zych - II m w Olimpiadzie Społeczno- Ekonomicznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Biznesu i Administracji w Łukowie- etap regionalny
 
Pani Lucyna Skwarczyńska - XIII Mazowiecki Konkurs Ekologiczny - I m, I m w województwie - ogólnopolski Konkurs Ekologiczny
 
Pani Jolanta Flont -1 m w konkursie „Opowieści rodzinne"-etap powiatowy
 
Pani Marzena Tudek - Ogólnopolski Konkurs „Poprawna polszczyzna" - II etap -dwa wyróżnienia
 
Pani Anna Pawlukiewicz - XII Spotkania recytatorów i śpiewających poezję „Zaduszki" - uczeń wziął udział w etapie regionalnym w Siedlcach.
 
Pani Natasza Mikulska - Jakub Widelski kl. II e LO - najlepszy wynik w regionie w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego FOX

 




Licznik odwiedzin

Dziś jesteś 448 gościem na stronie.

Wszystkich odsłon strony było 1931630.

Statystyki

Dziennik elektroniczny

Moodle

KKZ

IT SZKOŁA

BIP

FILMY PROMOCYJNE

Projekty

Regionalny Ośrodek Projektu

Przydatne linki











Wyszukiwarka

Ostatnia aktualizacja: 2017-08-12, godz: 14:06:01