KKZ
Z życia szkoły
Rekrutacja
Plan lekcji
INTERNAT
BIBLIOTEKA

III TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO ZSP NR 1 W GARWOLINIE
W czwartek 25 lutego 2010 r. w czytelni naszej szkoły odbył się III Turniej szachowy o Mistrzostwo Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Garwolinie. Wzięło w nim udział 37 uczniów z różnych klas, w tym 6 dziewcząt.

Otwarcia zawodów dokonał Dyrektor Szkoły Pan Ryszard Zawadka życząc wszystkim sukcesów w turnieju.

Organizatorami turnieju byli p. Joanna Skwarczyńska i p. Marek Łoniewski, którzy zapoznali uczestników z regulaminem zawodów. Zaraz potem odbyło się losowanie numerków, które wyłoniło szachowych przeciwników. Zawodnicy zasiedli do stolików, rozdano szachy i rozpoczęła się rywalizacja. Obrano system pucharowy – przegrany odpada, wygrany przechodzi dalej. Skupieni i pełni zaangażowania uczniowie dzielnie staczali „szachowe boje”. W miarę, jak rosły emocje kurczyła się liczba graczy. W etapie końcowym rozgrywek czterech graczy w ciszy i pełnym skupieniu rozegrało mecz o pierwsze i trzecie miejsce.

I miejsce zajął Karol Salwa

II miejsce Adam Skoczek
III miejsce Jarosław Błachnio
IV miejsce Piotr Bachanek

Na podsumowaniu turnieju obecni byli Pan Starosta Marek Chciałowski i Pan Dyrektor Szkoły Ryszard Zawadka, którzy wręczyli najlepszym zawodnikom trofea i nagrody rzeczowe. Wszyscy gracze za udział w turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodycze.
Zapraszamy do GaleriiLicznik odwiedzin

Dziś jesteś 2452 gościem na stronie.

Wszystkich odsłon strony było 1962427.

Statystyki

Dziennik elektroniczny

Moodle

KKZ

IT SZKOŁA

BIP

FILMY PROMOCYJNE

Projekty

Regionalny Ośrodek Projektu

Przydatne linkiWyszukiwarka

Ostatnia aktualizacja: 2017-09-22, godz: 23:31:46