KKZ
Z życia szkoły
Rekrutacja
Plan lekcji
INTERNAT
BIBLIOTEKA

"Dzień Kobiet" w Ekonomiku
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Garwolinie nie zapomniano o 8 marca. Ten szczególny dla wszystkich Pań dzień był obchodzony bardzo uroczyście. 12 marca 2008 r. odbyła się akademia zorganizowana przez "brzydszą" płeć szkoły. Nad kształtem artystycznym uroczystości czuwały panie (dyr. Agnieszka Sadowska-Janiec i Małgorzata Wójcik-Wojciechowska). Za dekorację plastyczną był odpowiedzialny pan Grzegorz Mikulski. Oprawę muzyczną przygotował, jak zawsze pan Andrzej Ostolski.

Akademię rozpoczął dyrektor szkoły pan Ryszard Zawadka. Wspólnie z wicedyrektorem Dariuszem Stanaszkiem i panem Andrzejem Ostolskim oraz uczniami zaśpiewali wszystkim Paniom "Sto lat". Następnie dyrektor Ryszard Zawadka złożył Paniom i uczennicom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich  święta.

Program artystyczny akademii obfitował w wiele niespodzianek. Młodzi aktorzy świetnie poradzili sobie z przydzielonymi rolami i przedstawili prawdziwe show.

W pierwszej części był przegląd prasy, w którym dziennikarz czytał całą prawdę o męszczyznach i kobietach, sonda przeprowadzona wśród przypadkowych przechodniów na temat kobiet wywołała falę uśmiechu. Duże emocje wzbudziła osoba reportera. Nie zabrakło również głosu ekspertów w kobiecych sprawach. Prowadzący program przeprowadził wywiad z profesjonalistami: prof. Eustachym Babskim i mgr Zniewieściałym. Specjalnie dla Pań śpiewał i grał szkolny zespół muzyczny. Wielką atrakcją były występy Boys Bandu i męskiego duetu baletowego, a także freestyle zaprezentowany przez maturzystów i pełne żartu skecze.

Publiczność śmiała sie do łez. Jednak największymi oklaskami nagrodzony został występ zespołu, w skład którego weszli pan Dariusz Stanaszek i Andrzej Ostolski zaśpiewali oni piosenkę pt. "Słaby wobec baby" na melodię "Kormoranów" A. Szczepanika. Teledysk do piosenki był tworzony na gorąco. Uczniowie biorący udział w akademii tańczyli w rytm znanej melodii.

W przerwie prezentowanego show publiczność mogła zobaczyć reklamę telewizyjną. Chłopcy z Technikum Informatycznego stanęli na wysokości zadania.

Na zakończenie uroczystości Panie zostały obdarowane kwiatami, a uczennice słodkimi cukierkami. Wszyscy bili brawa. Na twarzach Pań rysował się uśmiech. Duża porcja humoru okazała się jeszcze jednym prezentem na "Dzień kobiet"
Zapraszamy do GaleriiLicznik odwiedzin

Dziś jesteś 37 gościem na stronie.

Wszystkich odsłon strony było 1960012.

Statystyki

Dziennik elektroniczny

Moodle

KKZ

IT SZKOŁA

BIP

FILMY PROMOCYJNE

Projekty

Regionalny Ośrodek Projektu

Przydatne linkiWyszukiwarka

Ostatnia aktualizacja: 2017-09-22, godz: 23:31:46