KKZ
Z życia szkoły
Rekrutacja
Plan lekcji
INTERNAT
BIBLIOTEKA

VI Liga Powiatowa z Fizyki
Dnia 18 stycznia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Garwolinie, odbyła się kolejna edycja Ligi Powiatowej z Fizyki. Z Naszej Szkoły udział wzięli: Dominik Barbarczyk i Tomasz Buława – uczniowie z klasy 3eLO. Chłopcy nie zajęli medalowych miejsc, ale poszło im nie najgorzej. Poziom tegorocznego konkursu był bardzo wyrównany i Tomaszowi zabrakło jednego punktu do osób, które zajęły trzecie miejsce (były trzy takie osoby), a dwa punkty do osoby z drugim wynikiem. Pocieszamy się, że była to nie tylko walka z rywalami, ale też z czasem, którego zabrakło na rozwiązanie wszystkich zadań.

Ale i tak Dominik i Tomasz są wśród wygranych, ponieważ prawdopodobnie w nagrodę za dobre wyniki pojadą na wycieczkę do Świerku, w której wezmą udział wszystkie najlepsze osoby uczestniczące w VI Lidze Powiatowej z fizyki z powiatu garwolińskiego. Decyzja w tej sprawie wkrótce – jak zapowiedział obecny na wręczaniu nagród Dyrektor Jerzy Duchna. Poza tym uczestnicy dostali dyplomy i drobne upominki.

Wszyscy nauczyciele i uczestnicy konkursu wzięli też udział w pokazach zorganizowanych w pracowni wysokich napięć w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Garwolinie. W tej pracowni przyszli technicy elektrycy z miejscowej szkoły zapoznają się z „czarodziejskim i niebezpiecznym światem prądu”. Zdjęcia w załączeniu nie są profesjonalne, dlatego nie oddają rzeczywistych efektów doświadczeń, które były piorunujące - jak na generatory wysokich napięć przystało.

Agnieszka Nowak
Zapraszamy do GaleriiLicznik odwiedzin

Dziś jesteś 11 gościem na stronie.

Wszystkich odsłon strony było 1959986.

Statystyki

Dziennik elektroniczny

Moodle

KKZ

IT SZKOŁA

BIP

FILMY PROMOCYJNE

Projekty

Regionalny Ośrodek Projektu

Przydatne linkiWyszukiwarka

Ostatnia aktualizacja: 2017-09-22, godz: 23:31:46