KKZ
Z życia szkoły
Rekrutacja
Plan lekcji
INTERNAT
BIBLIOTEKA

Dzień Integracji
W dniu 29 listopada w naszej szkole miał miejsce Dzień Integracji, z zakresu prowadzenia kampanii informacyjnej na rzecz integracji osób niepełnosprawnych i przeciwdziałania ich dyskryminacji, zorganizowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Gmin i Miast Powiatu Garwolińskiego.

Impreza obfitowała w wstępy artystyczne i prezentacje placówek, czemu towarzyszyła pokonkursowa wystawa prac plastycznych oraz wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego pt. „Budujemy świat dla wszystkich”, konkursu na powiedzenie i maksymę „Razem w pełni sprawni”, jak również konkursu na prezentację multimedialną pt. „Inni, ale tacy sami”. We wszystkich trzech kategoriach nasi uczniowie zajęli czołowe miejsca i otrzymali atrakcyjne nagrody oraz statuetki.

W konkursie plastycznym I miejsce Marcin Lewandowski  z klasy Ib LO, II miejsce Damian Żak z klasy II TCPG, III miejsce Angelika Listopad z klasy II TCPG i wyróżnienie Bartosz Wasilka z klasy II TCPG.

W konkursie na powiedzenie, maksymę I miejsce zajęła Joanna Jończyk z klasy Ib LO, wyróżnienie Róża Flont z klasy IV TCPG

W konkursie dla pedagogów i wychowawców na prezentację multimedialną przeznaczoną na godzinę wychowawczą II miejsce zajęła Iwona Jończyk.

Uczniowie prace nagrodzone wykonali w szkole podczas zajęć zawodowych i artystycznych pod okiem nauczyciela Iwony Jończyk

Spotkaniu towarzyszyły kiermasze z przedmiotami o tematyce świątecznej, wykonanymi przez zaproszonych gości oraz stoisko szkolne uczniów klas artystycznych promujące ich działalność twórczą.

 
Zapraszamy do GaleriiLicznik odwiedzin

Dziś jesteś 382 gościem na stronie.

Wszystkich odsłon strony było 1960357.

Statystyki

Dziennik elektroniczny

Moodle

KKZ

IT SZKOŁA

BIP

FILMY PROMOCYJNE

Projekty

Regionalny Ośrodek Projektu

Przydatne linkiWyszukiwarka

Ostatnia aktualizacja: 2017-09-22, godz: 23:31:46