KKZ
Z życia szkoły
Rekrutacja
Plan lekcji
INTERNAT
BIBLIOTEKA

Krwiodawstwo wróciło do ZSP nr 1 CKU
Po wakacyjnej przerwie do Ekonomika ponownie zawitał autokar-ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie. W szkole odbywała się pierwsza w tym roku szkolnym akcja krwiodawstwa. 

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Centrum Kształcenia Ustawicznego to już tradycja. Na wieść o „akcji” uczniowie tłumnie zgłaszają chęć uczestnictwa w tym wyjątkowym wolontariacie.

Tym razem rejestracja krwiodawców rozpoczęła się tuż po 9, a zakończyła kilka minut  po godzinie 14. W ciągu pięciu godzin 60 ochotników oddało ponad 20 litrów krwi. Byli wśród nich ci, którzy zaliczają się już stałych krwiodawców, a także tacy uczniowie, którzy w „krwiodawstwie” dopiero debiutują. Sporą grupę stanowili - zachęceni przez swoich uczniów - nauczyciele.

Po raz kolejny młodzież z Ekonomoika dowiodła swojej wielkiej wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka. Uczniowie ZSP nr 1 ponownie pokazali, że wbrew powszechnej opinii o dewaluowaniu wartości, oni potrafią wznieść się ponad wyżyny i dokonywać rzeczy naprawdę ważnych.

Na uczniów z „Ekonomika” zawsze można liczyć!
Zapraszamy do GaleriiLicznik odwiedzin

Dziś jesteś 2489 gościem na stronie.

Wszystkich odsłon strony było 1962464.

Statystyki

Dziennik elektroniczny

Moodle

KKZ

IT SZKOŁA

BIP

FILMY PROMOCYJNE

Projekty

Regionalny Ośrodek Projektu

Przydatne linkiWyszukiwarka

Ostatnia aktualizacja: 2017-09-22, godz: 23:31:46