KKZ
Z życia szkoły
Rekrutacja
Plan lekcji
INTERNAT
BIBLIOTEKA

Tydzień językowy 2016
W dniach 18-27 kwietnia 2016 roku w ZSP nr1 CKU w Garwolinie obchodziliśmy Tydzień Języków Obcych. Głównymi  celami przedsięwzięcia było  uświadomienie uczniom, jak skutecznie uczyć się języka obcego, a także  kształtowanie wśród nich postawy szacunku i tolerancji wobec innych kultur. Ponadto, młodzież  miała  możliwość sprawdzić swoje  umiejętności lingwistyczne w licznych konkursach językowych, zaprezentować swoje talenty wokalne, taneczne i oratorskie przed społecznością szkolną podczas apelu.

 
21  kwietnia b.r. gościliśmy  młodszych kolegów i koleżanki z Gimnazjum w Górznie ,dla których  przygotowaliśmy stoiska z poczęstunkiem  promujące naukę języków obcych w naszej szkole.
 
W trakcie apelu, który odbył się  27 kwietnia, obejrzeliśmy prezentacje multimedialne, wysłuchaliśmy piosenek wykonanych w czterech językach, angielskim, niemieckim , rosyjskim i ukraińskim, wzbogacone w układy choreograficzne. Na zakończenie apelu uczniowie, którzy zwyciężyli w konkursach językowych, otrzymali   dyplomy i nagrody .
 
Wszystkim nauczycielom, a w szczególności języków obcych, którzy aktywnie włączyli się w organizację Tygodnia Języków Obcych   serdecznie dziękujemy za współpracę.
 
Koordynatorzy Ewa Pęcak  Natasza Mikulska
Zapraszamy do GaleriiLicznik odwiedzin

Dziś jesteś 2928 gościem na stronie.

Wszystkich odsłon strony było 1962903.

Statystyki

Dziennik elektroniczny

Moodle

KKZ

IT SZKOŁA

BIP

FILMY PROMOCYJNE

Projekty

Regionalny Ośrodek Projektu

Przydatne linkiWyszukiwarka

Ostatnia aktualizacja: 2017-09-22, godz: 23:31:46