KKZ
Z życia szkoły
Rekrutacja
Plan lekcji
INTERNAT
BIBLIOTEKA

Zagraniczne praktyki uczniów „Ekonomika”
Wszystko co dobre, szybko się kończy…

 
Niestety czas pędzi nieubłagalnie, nawet gdy z całych sił pragniemy zatrzymać go w miejscu rozkoszując się chwilą. Przygoda z Erasmusem  dwudziestu czterech  uczniów klasy III technikum ekonomicznego  dobiegła końca, ale jak sami mówią wzbogaciła ich  w ogrom doświadczeń i wspomnień.
 
Praktyka zawodowa w Niemczech , która trwała  4 tygodnie to nie tylko świetna przygoda, ale przede wszystkim możliwość uzyskanie doświadczenia w międzynarodowym środowisku, okazja do poznania i zrozumienia niemieckiej kultury oraz mentalności. Po powrocie uczniowie zgodnie twierdzą , że gdyby mieli  jeszcze raz podjąć decyzję o wyjeździe , nie zawahali by się ani chwili!
 
W ramach przyznanych środków w projekcie  uczniowie mieli zapewnione: zajęcia przygotowujące do udziału w praktykach (np. kurs językowy ), transport zagraniczny, noclegi, bilet miesięczny na komunikacje miejską, ubezpieczenie, wycieczki, opiekę ze strony szkoły i instytucji przyjmującej.
 
Opiekunami naszych uczniów byli pani Urszula Niezgoda i pan Andrzej Szałas, a ośrodkiem , który ich gościł VITALISInstitute for the supervision of model Project Ltd. w miejscowości Schkeuditz we wschodnich Niemczech.

 
Zapraszamy do GaleriiLicznik odwiedzin

Dziś jesteś 2932 gościem na stronie.

Wszystkich odsłon strony było 1962907.

Statystyki

Dziennik elektroniczny

Moodle

KKZ

IT SZKOŁA

BIP

FILMY PROMOCYJNE

Projekty

Regionalny Ośrodek Projektu

Przydatne linkiWyszukiwarka

Ostatnia aktualizacja: 2017-09-22, godz: 23:31:46