Plan lekcji
INTERNAT
BIBLIOTEKA

III Turniej o Puchar Dyrektora w tenisie stołowym

15 XII 2015 r w ZSP 2 Garwolin odbył się III Turniej o Puchar Dyrektora w tenisie stołowym. Nasza szkoła była reprezentowana przez : Rosłaniec Dominika, Rosłaniec Katarzyna, Kędzior Patryk, Andrzejewski Robert, Korycki Bartłomiej, Dobrzyński Damian.

Reprezentantki „ Ekonomika”  Dominika i Katarzyna Rosłaniec (siostry - bliźniaczki) zajęły  I miejsce w klasyfikacji drużynowej otrzymując złote medale, dyplomy, puchar dla szkoły oraz upominki. Wyprzedziły zawodniczki ze szkół  Żelechowa i Garwolina.

Chłopcy- Kędzior Patryk, Korycki  Bartłomiej, Dobrzyński Damian oraz Andrzejewski Robert zajęli drużynowo IV miejsce.

W klasyfikacji indywidualnej zwyciężyła Rosłaniec Dominika i otrzymała złoty medal, dyplom oraz puchar.