KKZ
Z życia szkoły
Rekrutacja
Plan lekcji
INTERNAT
BIBLIOTEKA

Młoda Krew Ratuje Życie
25 listopada w Miejskim Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie odbyła się doroczna uroczystość związana z obchodami Dni Honorowego Krwiodawstwa. Była to okazja do podziękowania i wręczenia medali i odznaczeń tym, którzy, na co dzień bezinteresownie ratują zdrowie i życie innych. Jednym z odznaczonych jest nauczyciel naszej szkoły Pan Jacek Mucha, który otrzymał Odznakę Honorowego Dawcy Krwi III stopnia.

 

Szczególnie miłym akcentem uroczystości było wręczenie nagród i wyróżnień dla naszej szkoły. ZSP nr 1 zajął III miejsce oraz wyróżnienie w kategorii „Za największą ilość pozyskanej krwi”. Szkoła doceniona została także Wyróżnieniem na etapie rejonowym w XII Edycji Ogólnopolskiego Turnieju pt. „Młoda Krew Ratuje Życie”.

  
Prezes Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża, Renata Liszewska przekazała również na ręce Pani Dyrektor Ewy Toporkiewicz podziękowanie za pomoc w organizacji wczorajszej uroczystości, którą uświetniły wspaniałe występy wokalne uczennic naszej szkoły.
 
Wczorajsze wydarzenie jest kolejnym przykładem aktywności naszej szkoły na arenie lokalnej, regionalnej i ogólnopolskiej. W tym wypadku aktywności na polu pielęgnowania wartości, wrażliwości i bezinteresownej ofiarności dla potrzebujących.
Ekonomik to naprawdę dobra szkoła!
Zapraszamy do GaleriiLicznik odwiedzin

Dziś jesteś 2405 gościem na stronie.

Wszystkich odsłon strony było 1962380.

Statystyki

Dziennik elektroniczny

Moodle

KKZ

IT SZKOŁA

BIP

FILMY PROMOCYJNE

Projekty

Regionalny Ośrodek Projektu

Przydatne linkiWyszukiwarka

Ostatnia aktualizacja: 2017-09-22, godz: 23:31:46