KKZ
Z życia szkoły
Rekrutacja
Plan lekcji
INTERNAT
BIBLIOTEKA

Listopadowe Dni Kariery
"Listopadowe Dni Kariery" rozpoczęły się 2 listopada 2015 r. od warsztatów psychologicznych prowadzonych przez p. Charlottę Zielińską i p. Sandrę Sieradzką z Uniwersytetu SWPS. W sposób interesujący i kreatywny przybliżono uczniom następujące tematy:

- Efektywna nauka – naucz się, jak się uczyć;
- O sztuce autoprezentacji – czyli jak skutecznie manipulować wywieranym wrażeniem;
no i najważniejszy temat - Motywacja do nauki - jak ją w sobie odnaleźć i utrzymać niezbędną do nauki koncentrację.
Strefa Młodzieży w ramach, której odbyły się warsztaty to inicjatywa warta polecenia! http://www.swps.pl/strefa-mlodziezy/warszawa
"Listopadowe Dni Kariery"
 
 
3 listopada 2015 r. odbył się wyjazd do rodzinnej firmy, która swoją działalność rozpoczęła w 1942 roku. "Piekarnia i cukiernia Żabczyńscy" słynie w powiecie ze swoich wypieków i słodkości. Nam się udało zobaczyć z bliska jak działa piekarnia. Pani Justyna Paciorek przybliżyła nam nie tylko technologię produkcji, lecz także odpowiedziała na pytania związane ze studiami na kierunku: Technologia Żywności i Żywienia Człowieka.
 
 
4 listopada 2015 r.  wybraliśmy się do Sądu Rejonowego w Garwolinie. Dzięki uprzejmości p. sędzi Katarzyny Moch mogliśmy zobaczyć z bliska pracę sądu. Okazało się że to, co sprzedają nam telewizja i kolorowe czasopisma bardzo odbiega od rzeczywistości sądowej.
 
 
6 listopada 2015 r. odbyło się wyjście do Szkoły Podstawowej nr 2 do klasy p. Iwony Baran  1e, która jest zgłoszona do projektu "PoczytajMY". Zajęcia poprowadziły: Małgorzata Kajka, Patrycja Szostak i Alicja Stysiak.
 
 
13 listopada 2015 r. uczniowie IIb TE wybrali się do Firmy Ochnik. Dziękujemy p. Barbarze Dziubak za przybliżenie planowania produkcji, a p. Ewie Mikulskiej za pokazanie nam, jak wygląda projektowanie!
 
Agnieszka Karwowska
doradca zawodowy
Zapraszamy do GaleriiLicznik odwiedzin

Dziś jesteś 1203 gościem na stronie.

Wszystkich odsłon strony było 1978861.

Statystyki

Dziennik elektroniczny

Moodle

KKZ

IT SZKOŁA

BIP

FILMY PROMOCYJNE

Projekty

Regionalny Ośrodek Projektu

Przydatne linkiWyszukiwarka

Ostatnia aktualizacja: 2017-10-18, godz: 11:07:44