KKZ
Z życia szkoły
Rekrutacja
Plan lekcji
INTERNAT
BIBLIOTEKA

Młodzież z Ekonomika wzięła udział w akcji krwiodawstwa
52 osób wzięło dziś udział w akcji honorowego krwiodawstwa zorganizowanej przez Dyrekcję Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Garwolinie. To druga w tym roku szkolnym taka akcja na terenie popularnego Ekonomika, ale organizatorzy zapowiadają już kolejne – zaraz po Nowym Roku.

 

Honorowe krwiodawstwo dla młodzieży z ZSP nr 1 to rzecz naturalna. Zawsze, kiedy pojawia się informacja o „akcji” na terenie szkoły, licznie zgłaszają się do wzięcia w niej udziału. Nie inaczej było i tym razem. I chociaż termin kolidował nieco z przeprowadzaną w tym dniu w szkole próbną maturą, nie przeszkodziło to w tym, aby kilkudziesięciu młodych wolontariuszy podarowało swoją krew najbardziej potrzebującym.

 

Dzisiejsza akcja zbiegła się w czasie z Dniami Honorowego Krwiodawstwa PCK obchodzonymi od 22 do 26 listopada 2015 r. Młodzi uczniowie z Ekonomika przy tej okazji mogli dowiedzieć się wiele o samej idei honorowego krwiodawstwa, o tym, w jaki sposób ich krew ratuje życie innym oraz innych formach wolontariatu, w których mogą brać udział.

 

Dziś po raz kolejny, młodzież z Ekonomika udowodniła, że szczególnie potrzebujący zawsze mogą na nią liczyć.
Zapraszamy do GaleriiLicznik odwiedzin

Dziś jesteś 366 gościem na stronie.

Wszystkich odsłon strony było 1960341.

Statystyki

Dziennik elektroniczny

Moodle

KKZ

IT SZKOŁA

BIP

FILMY PROMOCYJNE

Projekty

Regionalny Ośrodek Projektu

Przydatne linkiWyszukiwarka

Ostatnia aktualizacja: 2017-09-22, godz: 23:31:46