Plan lekcji
INTERNAT
BIBLIOTEKA

Puchar dyrektora ZSP nr1 CKU w Garwolinie

Puchar dyrektora ZSP nr1 CKU w Garwolinie zakończony. 21.05.15 odbył się pierwszy halowy turniej, którego celem była promocja i zainteresowanie młodych siatkarek naszą szkołą.

W zawodach wzięły udział zaprzyjaźnione z nami gimnazja. Mecze przebiegały w miłej sportowej atmosferze, ale nie brakowało też ducha walki. Zespoły zostały udekorowane medalami oraz pucharami. Spośród wszystkich zawodniczek wybrano najlepszą, którą okazała się Magdalena Błażejczyk uczennica klasy II a TE. Na tym turnieju pojawił się miły akcent a mianowicie Iwona Szwed III c LO tegoroczna maturzystka symbolicznie przekazała opaskę kapitana Joannie Poszytek uczennicy klasy III a TE. Nasze reprezentantki zajęły II miejsce. Na najwyższym stopieniu podium stanęły dziewczyny z Gończyc zaś trzeci plac przypadł Łaskarzewiankom.

Inicjatorem turnieju był Mariusz Mikulski, zaś nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał Piotr Mucha z pomocą chłopaków z III a TE.

Wszystkie siatkarki, kończące gimnazjum, serdecznie zapraszamy do kontynuowania treningu i rozwoju swojego hobby w naszej szkole.