KKZ
Z życia szkoły
Rekrutacja
Plan lekcji
INTERNAT
BIBLIOTEKA

Warsztaty muzyki gospel
W dniach 16-17 października 2014 roku członkowie chóru naszej szkoły, brali udział w warsztatach muzyki gospel, prowadzonych przez Briana Fentressa z USA.

17 października o godzinie 19.00 odbył się wspólny koncert wszystkich chórzystów tworzących Garwolin Gospel Choir, w którego skład wchodziło 130 uczniów ze szkół: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie, Liceum Ogólnokształcącego w Garwolinie i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Żelechowie z Brianem Fentressem i jego muzykami. Całość koncertu prowadziła tłumaczka i Prezes Lubelskiego Stowarzyszenia Gospel – Agnieszka Jagiełło.

W ramach warsztatów chórzyści nauczyli się 9 utworów na głosy, które były wykonane w czasie koncertu. Dwie nasze uczennice – Adrianna Wojtaś i Maria Kucharzewska - dostały od dyrygenta i solisty Briana partie solowe do wykonały podczas wydarzenia. Wszyscy uczestnicy byli zachwyceni warsztatami i sposobem ich prowadzenia przez gościa z Ameryki.

Chcemy wziąć udział w następnych warsztatach muzyki gospel w Lublinie, które odbędą się w marcu 2015 roku, tzw. Wiosna Gospel.
Zapraszamy do GaleriiLicznik odwiedzin

Dziś jesteś 533 gościem na stronie.

Wszystkich odsłon strony było 1930723.

Statystyki

Dziennik elektroniczny

Moodle

KKZ

IT SZKOŁA

BIP

FILMY PROMOCYJNE

Projekty

Regionalny Ośrodek Projektu

Przydatne linkiWyszukiwarka

Ostatnia aktualizacja: 2017-08-12, godz: 14:06:01