KKZ
Z życia szkoły
Rekrutacja
Plan lekcji
INTERNAT
BIBLIOTEKA

VI Powiatowe Targi Edukacyjne
W dniu 19.03.2009r  w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie odbyły się Powatowe Targi Edukacyjne zorganizowane przez doradcę zawodowego p. mgr Joanne Drewnik przy współpracy p. wicedyrektor mgr Agnieszki Sadowskiej-Janiec, p. mgr Tomasza Turka, p. mgr Agnieszki Bogusz oraz mgr Piotra Muchy. W targach uczestniczyli również maturzyści  z LO w Garwolinie im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie oraz ZSR CKPiU im. Stanisława Staszica w Miętnem. Młodzież mogła skorzystaćz ofert 25 uczelni wyższych woj. mazowieckiego, lubelskiego i łódzkiego.


Dnia 19 marca br. w naszej szkole odbyły się VI Powiatowe Tragi Edukacyjne. Zainteresowani jak co roku licznie zgromadzili się w dużej sali gimnastycznej. Oprócz uczniów naszej szkoły byli także maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 i Zespołu Szkół Rolniczych w Miętnem.

Ze swoimi ofertami przyjechali do naszej szkoły przedstawiciele ponad dwudziestu uczelni: Prywatna Wyższa Szkoła Businessu i Technik Komputerowych w Warszawie, Szkoła Wyższa Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie, Wyższa Szkoła Pedagogiki Resocjalizacyjnej w Warszawie, Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Warszawie, Wyższa Szkoła Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie, Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP w Warszawie, Wyższa Szkoła Cła i Logistyki w Warszawie, Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, Wyższa Szkoła OLYMPUS w Warszawie, Politechnika Warszawska, Wyższa Szkoła Ekonomiczno – Informatyczna w Warszawie, Wyższa Szkoła Pedagogiczna ZNP w Warszawie, Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Wyższa Szkoła Handlu i Finansów Międzynarodowych im. Fryderyka Skarbka w Warszawie, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, Społeczna Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi, Akademia Podlaska w Siedlcach, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Siedlcach, Puławska Szkoła Wyższa i Wyższa Szkoła Biznesu i Administracji w Łukowie. Uczniowie zostali zapoznani z zasadami rekrutacji na poszczególne kierunki studiów, wymogami stypendialnymi oraz udogodnieniami jakie uczelnie oferują swoim studentom (nowoczesne biblioteki, centra multimedialne, akademiki). Przedstawiciele szkół wyższych rozdawali ulotki na temat swoich placówek oraz liczne gadżety – długopisy, kalendarze, smycze.Uczniowie z wielkim zainteresowaniem podchodzili do poszczególnych stoisk, aby jak najwięcej dowiedzieć się o uczelniach i ich ofertach. Mamy nadzieję, że teraz łatwiej będzie maturzystom podjąć decyzję co do wyboru miejsca swoich studiów.

Organizatorem tegorocznych Targów Edukacyjnych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 była Pani Joanna Drewnik – Szkolny Doradca Zawodowy.

 
Zapraszamy do GaleriiLicznik odwiedzin

Dziś jesteś 48 gościem na stronie.

Wszystkich odsłon strony było 1960023.

Statystyki

Dziennik elektroniczny

Moodle

KKZ

IT SZKOŁA

BIP

FILMY PROMOCYJNE

Projekty

Regionalny Ośrodek Projektu

Przydatne linkiWyszukiwarka

Ostatnia aktualizacja: 2017-09-22, godz: 23:31:46