KKZ
Z życia szkoły
Rekrutacja
Plan lekcji
INTERNAT
BIBLIOTEKA

Wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów
Dnia 26 listopada 2013 r. w Siedlcach w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów.

W uroczystości wzięli udział uczniowie, rodzice, dyrektorzy szkół, przedstawiciele Kuratorium Oświaty i władz samorządowych.

Pan Mariusz Dobijański Mazowiecki Kurator Oświaty wręczył 40 najlepszym uczniom z Siedlec i okolicznych powiatów Stypendia Prezesa Rady Ministrów.

Stypendium przyznawane jest uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskał najwyższą średnią ocen w danej szkole, wykazuje szczególne uzdolnienia w jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wyniki co najmniej dobre.

Mazowiecki Wicekurator Oświaty oraz pani Joanna Kaniuk dyrektor Delegatury w Siedlcach Kuratorium Oświaty w Warszawie w swoich wystąpieniach podkreślili znaczenie dokonań nagrodzonych uczniów i życzyli dalszych sukcesów. Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły Katarzyna Nazorek kl. 3 b LO oraz Dominik Kamiński kl. 4 TI .

Gratulujemy sukcesu!

 
Zapraszamy do GaleriiLicznik odwiedzin

Dziś jesteś 1226 gościem na stronie.

Wszystkich odsłon strony było 1978884.

Statystyki

Dziennik elektroniczny

Moodle

KKZ

IT SZKOŁA

BIP

FILMY PROMOCYJNE

Projekty

Regionalny Ośrodek Projektu

Przydatne linkiWyszukiwarka

Ostatnia aktualizacja: 2017-10-18, godz: 11:07:44