KKZ
Z życia szkoły
Rekrutacja
Plan lekcji
INTERNAT
BIBLIOTEKA

Finał XVII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej
 W dniach 3-4 czerwca 2013r. w Niepokalanowie odbył się finał XVII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Zakresem tematycznym biblijnych zmagań była Księga Rodzaju (rozdz. 12 – 50) oraz List Świętego Pawła do Rzymian wraz z wstępami, przypisami i komentarzami oraz słowniczkiem. 

W ostatecznych eliminacjach wzięło udział 125 uczestników, wyłonionych spośród 30 tys. wszystkich osób biorących udział w Konkursie. Naszą szkołę reprezentowała Monika Migas z kl. 1cLO, która „wywalczyła” 8 miejsce. Tegoroczni finaliści reprezentowali nie tylko wysoki, ale także wyrównany poziom wiedzy: aż 30 uczestników, w tym reprezentantka naszej szkoły, osiągnęło maksymalną liczbę punktów.
Jednak Konkurs to nie tylko rywalizacja; dla młodych i ich opiekunów przygotowano m.in. nabożeństwo Bożego Słowa, zwiedzanie Niepokalanowa z przewodnikiem oraz koncert katolickiego zespołu Testimonium. W drugim dniu finału, tuż przed decydującą rozgrywką o czołowe miejsca
w Konkursie, jego uczestnicy wzięli udział w uroczystej Mszy świętej, sprawowanej przez kapłanów związanych z Konkursem, pod przewodnictwem biskupa Marka Solarczyka z diecezji warszawsko-praskiej.
Zapraszamy do GaleriiLicznik odwiedzin

Dziś jesteś 484 gościem na stronie.

Wszystkich odsłon strony było 1976585.

Statystyki

Dziennik elektroniczny

Moodle

KKZ

IT SZKOŁA

BIP

FILMY PROMOCYJNE

Projekty

Regionalny Ośrodek Projektu

Przydatne linkiWyszukiwarka

Ostatnia aktualizacja: 2017-10-17, godz: 10:21:02