KKZ
Z życia szkoły
Rekrutacja
Plan lekcji
INTERNAT
BIBLIOTEKA

Euro Week 2012
 W dniach 27.11-05.12.2012 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obozie szkoleniowo-językowym EUROWEEK w Bystrzycy Kłodzkiej.

 
Podczas tygodniowego pobytu w malowniczo położonym ośrodku Silesia młodzież brała udział w zajęciach prowadzonych przez studentów- wolontariuszy z takich krajów jak np. Argentyna Turcja , Nepal, Wietnam, Francja Włochy , Niemcy, Litwa, Tunezja.
Nasza młodzież miała okazję poznać kulturę i specyfikę wielu krajów z całego świata.
Zajęcia prowadzone były w języku angielskim .
Dzięki formie zajęć przez zabawę, gry, prezentacje łatwo było pokonać bariery językowe i nawet najbardziej oporni językowo uczniowie włączali się w dyskusje.
Sami robili prezentacje na wybrane tematy, przeprowadzili Debatę Oxfordzką, pisali CV w języku angielskim, nauczyli się tolerancji dla innych kultur i religii.
Dzięki  zbliżonemu wiekowi naszej młodzieży i wolontariuszy w ciągu tygodniowego pobytu z grupy ludzi całkowicie sobie obcych stworzyła się grupa dobrych kolegów a nawet przyjaciół pomimo różnicy, kultur, poglądów, religii i pochodzenia.
A zajęcia i ich forma zaowocowały na maturze ustnej .

Mamy nadzieje kontynuować wyjazdy na Euro-week w naszej szkole i już planujemy kolejny wyjazd w maju 2013. Na który serdecznie zapraszam bo warto.
Zapraszamy do GaleriiLicznik odwiedzin

Dziś jesteś 2908 gościem na stronie.

Wszystkich odsłon strony było 1962883.

Statystyki

Dziennik elektroniczny

Moodle

KKZ

IT SZKOŁA

BIP

FILMY PROMOCYJNE

Projekty

Regionalny Ośrodek Projektu

Przydatne linkiWyszukiwarka

Ostatnia aktualizacja: 2017-09-22, godz: 23:31:46