KKZ
Z życia szkoły
Rekrutacja
Plan lekcji
INTERNAT
BIBLIOTEKA

Turniej Szachowy
W czwartek 23 lutego 2012 roku na małej sali gimnastycznej odbył się V Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Garwolinie. Wzięło w nim udział 35 uczniów z różnych klas, w tym jedna dziewczyna.

Organizatorami turnieju byli: p. Aneta Winek, p. Marek Łoniewski i p. Agnieszka Sadowska-Janiec. Turniej uroczyście otworzyła Dyrekcja Szkoły.

Organizatorzy zapoznali uczestników z regulaminem i zasadami obowiązującymi podczas zawodów. Zaraz potem odbyło się losowanie numerków, które wyłoniło szachowych przeciwników. Zawodnicy zasiedli do stolików, rozdano szachy i rozpoczęła się rywalizacja. Obrano system pucharowy – przegrany odpada, wygrany przechodzi dalej. W etapie końcowym rozgrywek czterech graczy rywalizowało o początkowe miejsca. Zwycięzcami zostali:

I miejsce - Dziedzic Łukasz
II miejsce - Bachman Serafin
III miejsce - Piesio Marcin
IV miejsce - Jaroń Marcin

Na podsumowaniu turnieju byli obecni p. Dyrektor Hanna Wilczek i p. Dyrektor Marek Piotrowski, którzy wręczyli najlepszym zawodnikom trofea i nagrody rzeczowe. Pozostali gracze za udział w turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodycze.

 Aneta Winek.
Zapraszamy do GaleriiLicznik odwiedzin

Dziś jesteś 2877 gościem na stronie.

Wszystkich odsłon strony było 1962852.

Statystyki

Dziennik elektroniczny

Moodle

KKZ

IT SZKOŁA

BIP

FILMY PROMOCYJNE

Projekty

Regionalny Ośrodek Projektu

Przydatne linkiWyszukiwarka

Ostatnia aktualizacja: 2017-09-22, godz: 23:31:46