vEdukacja Nabór Szkoły Ponadpodstawowe

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Technikum nr 1 w Garwolinie

NazwiskoImięDecyzja
Ambroziak Mikołaj niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Aniszewska Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Babiej Alan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Babik Mikołaj niezakwalifikowany
Bajera Damian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Bajera Weronika zakwalifikowany
Balas Julian zakwalifikowany
Balas Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Balcer Nikola zakwalifikowany
Balcerzak Kozłowska Patrycja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Baran Julia zakwalifikowany
Baran Maciej Józef niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Baran Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Barej Antoni niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Bartosiak Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bąk Mikołaj Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bielecka Karina zakwalifikowany
Błaszczykowski Oskar niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Błażejczyk Alicja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Błażejczyk Jolanta zakwalifikowany
Bogucki Michał niezakwalifikowany
Bogusz Maja zakwalifikowany
Boguszewska Wiktoria Anna zakwalifikowany
Boratyński Hubert zakwalifikowany
Borek Amelia Joanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bryłka Izabela niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Bryłka Julia zakwalifikowany
Brzeziński Damian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Brzostkowski Michał zakwalifikowany
Budyta Tymoteusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Bugajny Kacper zakwalifikowany
Bugalska Klaudia zakwalifikowany
Bukała Marta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Bukowska Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BUŁAWA MICHAŁ niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Cabaj Damian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Całka Bartłomiej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Całka Franciszek niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Celińska Patrycja zakwalifikowany
Chciałowski Daniel niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
CHŁOPIK JULIA zakwalifikowany
Chmielak Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Chmielak Rafał zakwalifikowany
Chodkiewicz Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Czubrzyńska Kinga zakwalifikowany
Ćwiek Alicja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Danielczuk Karolina zakwalifikowany
Dębowska Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Długosz Kacper niezakwalifikowany
Dobrowolski Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dobrzycka Katarzyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Domański Kacper zakwalifikowany
Domarecka Olga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Domaszczyńska Oliwia zakwalifikowany
Drewnowski Mateusz zakwalifikowany
Dudek Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Dutkowski Alan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Dybcio Gabriela niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dybcio Natalia zakwalifikowany
Dźwigałowska Emilia niezakwalifikowany
Ejneberg Norbert niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Fidryk Patrycja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Filipek Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Filipowicz Wojciech Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Flak Agata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Flisek Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Frelek Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Frelek Maja zakwalifikowany
Frelek Rafał zakwalifikowany
Gacura Patryk niezakwalifikowany
Gadoś Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gaładyk Kinga zakwalifikowany
Gałązka Olga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gałkowska Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Garwoliński Rafał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Glazewski Patryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gładysz Aleksandra zakwalifikowany
Gładysz Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gładysz Maciej zakwalifikowany
Głowala Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Głowala Wojciech Szczepan zakwalifikowany
Głowicki Mateusz niezakwalifikowany
Gniadek Monika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gniedziuk Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gontarz Łukasz zakwalifikowany
GONTARZ MARCIN niezakwalifikowany
Gościej Aleks niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gościej Laura zakwalifikowany
Górska Maria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Górski Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Grązka Jakub zakwalifikowany
Gromada Hubert zakwalifikowany
Gromuł Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Gromuł Natalia zakwalifikowany
Grudniak Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Gruszczyńska Ewa zakwalifikowany
Grzeszczak Weronika zakwalifikowany
Grzyb Kamila Anna zakwalifikowany
Guba Agata Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Gula Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Horowski Jakub zakwalifikowany
Jakubaszek Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Jakubik Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jałocha Fabian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jałocha Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jałocha Sandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jałocha Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Janisiewicz Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jankowska Magdalena zakwalifikowany
Jankowski Mateusz zakwalifikowany
Jankowski Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Jaroń Oskar Karol niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jarosławski Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jarzyna Sandra zakwalifikowany
Jaworski Rafał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jedynak Filip zakwalifikowany
Jędrusiak Patrycja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jędrych Kinga zakwalifikowany
Jóźwik Jacek niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Kachniarz Krystian zakwalifikowany
Kaczmarczyk Klaudia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kałaska Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Karczmarczyk Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Karczmarczyk Maksymilian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Karczmarek Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kasprzak Arkadiusz zakwalifikowany
Kądziela Eryk zakwalifikowany
Kępka Alicja zakwalifikowany
Kępka Kacper zakwalifikowany
Kępka Mateusz niezakwalifikowany
Kępka Olga niezakwalifikowany
Klatt Marta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Klepacka Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Klingert Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kłos Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kobus Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kocon Marcin zakwalifikowany
Kocot Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Kocyk Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kołodziejek Pola niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Komosa Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kondej Bartłomiej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kondej Jan zakwalifikowany
Kondej Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Konopacka Natalia zakwalifikowany
Konopka Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Koper Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Kopera Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KOPIK BARTŁOMIEJ zakwalifikowany
Kosiorek Kuba zakwalifikowany
Kosiorek Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kosiorek Natalia Sylwia zakwalifikowany
Kosmala Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kosmala Krzysztof niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kosmala Paulina zakwalifikowany
Kot Damian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kot Daniel niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kot Gracjan niezakwalifikowany
Kot Kacper zakwalifikowany
KOT BARTOSZ niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Kotas Karol niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
KOTAS DOMINIK zakwalifikowany
Kowalska Izabela niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Krogulec Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kronik Filip niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Krygier Kacper zakwalifikowany
Krzysztoszek Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Kucharczyk Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kucharska Ewa Elżbieta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kucharski Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kuciak Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kudlak Bartłomiej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kusak Jakub zakwalifikowany
Kuszpit Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Kuśmierczyk Sebastian niezakwalifikowany
Kwas Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kwiatkowski Kornel niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Legat Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Leszek Patrycja zakwalifikowany
Lewandowski Maksymilian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Liszewska Karolina zakwalifikowany
Lusawa Mateusz zakwalifikowany
Luśnia Amelia zakwalifikowany
Luśnia Maciej niezakwalifikowany
Luśnia Michalina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Łączyńska Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Łoskot Amelia zakwalifikowany
Maciejowiczak Kinga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Magierski Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Makulec Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Maletka Jakub Mikołaj zakwalifikowany
Masna Julia zakwalifikowany
Masny Weronika zakwalifikowany
Matysek Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Matysiak Cezary niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Matysiak Marta Kinga zakwalifikowany
Matyska Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Mazek Aniela niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Mazurkiewicz Maciej zakwalifikowany
Mączka Adrian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mądra Sylwia zakwalifikowany
Mianowska Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Miazga Paweł zakwalifikowany
Michalik Agata zakwalifikowany
Miernicki Kacper zakwalifikowany
Migas Andrzej zakwalifikowany
Migas Klaudia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mika Bartłomiej zakwalifikowany
Mika Julia zakwalifikowany
Mika Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Mikulska Katarzyna zakwalifikowany
Mikulski Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Misiak Bartłomiej zakwalifikowany
Miśkowiec Szymon niezakwalifikowany
Moch Hubert niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Moch Magdalena zakwalifikowany
Mroczek Wiktoria zakwalifikowany
Mrozowski Karol zakwalifikowany
Mróz Przemysław niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mucha Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mucha Igor zakwalifikowany
Mucha Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Myka Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Napora Gabriel zakwalifikowany
Napora Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Niezgoda Ewelina zakwalifikowany
Nowak Sylwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nowicka Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nowicki Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ochnik Karol zakwalifikowany
Olejnik Kamila Katarzyna zakwalifikowany
Oleszkiewicz Alicja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Osiak Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Osińska Kinga zakwalifikowany
Ostrowski Karol zakwalifikowany
Ośka Patryk zakwalifikowany
Owczarczyk Bartłomiej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Owczarczyk Karolina zakwalifikowany
Ozimek Konrad Hubert zakwalifikowany
Ozóg Anita niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Paduch Mariusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pasik Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pasik Martyna zakwalifikowany
Pasik Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Pawelec Emilia niezakwalifikowany
Paziewska Klaudia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Paziewska Klaudia zakwalifikowany
Paziewski Jan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Penszkal Sylwia zakwalifikowany
Piesio Rafał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Piętka Daria zakwalifikowany
Piętka Michał zakwalifikowany
Piłka Mateusz zakwalifikowany
Piórkowska Julia zakwalifikowany
Piszczek Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Płatek Hubert niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Płatek Joanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Poboża Angelika Karolina zakwalifikowany
Podgajna Wiktoria zakwalifikowany
Pokorska Magdalena zakwalifikowany
Połosak Karolina zakwalifikowany
Popkiewicz Kacper zakwalifikowany
POREDA IGOR zakwalifikowany
Proczek Klaudia zakwalifikowany
Prudziński Szymon niezakwalifikowany
Prządka Julia zakwalifikowany
Prządka Łukasz niezakwalifikowany
Przybysz Gabriela zakwalifikowany
Przybysz Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Przybysz Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Przybysz Patryk zakwalifikowany
Przydnik Edyta Maria zakwalifikowany
Przylicka Natalia zakwalifikowany
Pszkit Amelia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ptak Bartosz niezakwalifikowany
Pyl Maksymilian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pyza Natalia zakwalifikowany
Rędaszka Mateusz niezakwalifikowany
Rękawek Maja zakwalifikowany
RĘKAWEK BARTOSZ zakwalifikowany
Rodak Artur Hubert niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rogala Bartosz zakwalifikowany
Rosłaniec Kacper Jan zakwalifikowany
Rumianek Krystian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rusak Maja Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rutkowska Joanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rutkowska Maja zakwalifikowany
Rybarczyk Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rychlica Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rychlik Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rychlik Małgorzata Weronika zakwalifikowany
Ryszkowski Maksymilian zakwalifikowany
Rżysko Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Salamończyk Patrycja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Salwa Arkadiusz zakwalifikowany
Samul Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Sawicka Klaudia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Serzysko Sebastian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Shcherbak Daria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SIARKIEWICZ ZUZANNA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Siepsiak Bartosz zakwalifikowany
Sierański Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sikora Wiktor Sebastian zakwalifikowany
Sitek Emilia zakwalifikowany
Sitnik Jakub zakwalifikowany
Siwek Paulina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Skoczylas Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Skorupa Izabela zakwalifikowany
Sobania Filip niezakwalifikowany
SOBIESKI MICHAŁ niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sokół Matylda niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Solarczyk Adam niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Solarczyk Dominik niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sowa Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Sowa Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sowa Wojciech zakwalifikowany
Staros Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Stasiak Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Stępień Kacper Adam niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Stępień Wiktoria zakwalifikowany
Suśniak Kamil niezakwalifikowany
Szaniawski Marcin niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Szczepanik Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Szczypior Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szeląg Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szklarewska Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Szopa Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szostak Izabela niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Szostak Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szpicka Amelia zakwalifikowany
Szwed Wiktoria zakwalifikowany
Szykowna Bożena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szymborski Marek niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Śmidoda Mateusz zakwalifikowany
Świętochowska Kinga zakwalifikowany
Śwital Norbert niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Talar Patrycja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Talarek Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Tałanda Dawid niezakwalifikowany
TCHOREK SZYMON niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Teperek Sebastian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Tkaczyk Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Tkaczyk Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Tracz Łukasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Traczyk Zofia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Trendak Sebastian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Trzciałkowska Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Tudek Szymon zakwalifikowany
Ulinowicz Klaudia zakwalifikowany
Ulinowicz Maria zakwalifikowany
Ulinowicz Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Urbański Mateusz zakwalifikowany
Wachowicz Marek zakwalifikowany
Wawer Zofia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Wawrzyniak Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Wiater Jan zakwalifikowany
Wichowski Krzysztof zakwalifikowany
Wieczorek Bartłomiej zakwalifikowany
Wielgosz Antoni niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wielgosz Szymon zakwalifikowany
Wilczek Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Winek Julia zakwalifikowany
Wiśnioch Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Witak Jakub zakwalifikowany
Witak Mateusz zakwalifikowany
Władziński Karol zakwalifikowany
Włodarczyk Patryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wojciechowska Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wojciechowski Krystian zakwalifikowany
Wojciechowski Krystian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Wojdyga Natalia Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Woźniak Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Wroniewicz Alicja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zackiewicz Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zadrożna Aleksandra zakwalifikowany
Zadrożna Olga zakwalifikowany
Zając Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zając Kinga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zając Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zalech Gabriela Jagoda zakwalifikowany
Zalewska Klaudia Katarzyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zalewski Filip niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zasiewska Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zawada Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zawadka Michał niezakwalifikowany
Zdun Igor zakwalifikowany
Zduńczyk Kinga zakwalifikowany
Zielińska Anna zakwalifikowany
Zielonka Jakub zakwalifikowany
Zięcina Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ZIĘCINA KINGA niezakwalifikowany
ZIĘCINA MACIEJ niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ziółek Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ziółek Kacper Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Zuchniak Amelia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Zwierz Dominika zakwalifikowany
Żaczek Julia zakwalifikowany
Żaczek Klaudia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Żukowski Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)



OddziałNajniższa liczba punktów
(1TE) [O] Technik ekonomista (ang-niem*,ros*) 95
(1TGiPC) [O] Technik grafiki i poligrafii cyfrowej (ang-niem*,ros*) 97.85
(1TI) [O] Technik informatyk (ang-niem*,ros*) 100.7
(1TRach) [O] Technik rachunkowości (ang-niem*,ros*) 69.75
(1TRekl) [O] Technik reklamy (ang-niem*,ros*) 84.2
 

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

II Liceum Ogólnokształcące w Garwolinie

NazwiskoImięDecyzja
Anczarska Luiza zakwalifikowany
Aniszewska Zuzanna zakwalifikowany
AUGUSTYNIUK KACPER niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Balas Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Balcerzak Kozłowska Patrycja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Banaszek Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Baran Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Baran Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Baran Martyna zakwalifikowany
Baran Natalia zakwalifikowany
Baran Wiktoria zakwalifikowany
Bartosiak Dawid zakwalifikowany
Bielecka Karina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bielecka Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Biernacka Hanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bijata Patrycja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Błażejczyk Alicja zakwalifikowany
Błażejczyk Jolanta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Błażejczyk Marta Katarzyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Błażejczyk Patrycja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Błażejczyk Sandra zakwalifikowany
Boguszewska Wiktoria Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Borek Amelia Joanna zakwalifikowany
Borkowska Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Borkowski Kacper zakwalifikowany
Bryłka Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Brzostkowski Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Budynek Katarzyna zakwalifikowany
Bugajny Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bugalska Klaudia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Bukała Marta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Bylinka Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Całka Bartłomiej zakwalifikowany
Celińska Patrycja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Chrzanowski Wojciech niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Chudek Patryk zakwalifikowany
Czajka Alicja zakwalifikowany
Dadas Edyta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dadas Krystian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Danielczuk Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DĄBROWSKA JULIA zakwalifikowany
Dębek Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dębowska Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Domarecka Olga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Domarecki Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Domienik Kinga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Drewnowski Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dróżdż Zuzanna zakwalifikowany
Dudek Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Dybcio Cezary zakwalifikowany
Dybcio Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dziugieł Gabriela zakwalifikowany
Dziwiszek Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Dźwigałowska Emilia niezakwalifikowany
Elis Izabela niezakwalifikowany
Falkiewicz Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Figurska Karolina niezakwalifikowany
Filipowicz Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Flisek Aleksandra zakwalifikowany
Frelek Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Frelek Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Gadoś Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gajdzińska Maja zakwalifikowany
Gajewska Jagoda niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gałązka Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gałązka Kinga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gałkowska Julia zakwalifikowany
Gawryś Zuzanna zakwalifikowany
Gąska Kinga niezakwalifikowany
Gendek Julia Maria zakwalifikowany
GIETKA KACPER zakwalifikowany
Glazewski Patryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gładysz Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Głasek Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Głodek Mikołaj Emil zakwalifikowany
Głowala Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Głowala Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gmaj Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gniedziuk Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Goliszewska Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Gołębiewski Jan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GONTARZ MARCIN niezakwalifikowany
Gozdalik Martyna zakwalifikowany
Górska Maria zakwalifikowany
Górska Zofia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Grądziel Julia zakwalifikowany
Gromuł Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Grudniak Oliwia zakwalifikowany
Grzeszczak Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 8 preferencji)
Grzyb Kamila Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Grzyb Olga zakwalifikowany
Gugałka Oliwia Alicja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Gula Natalia zakwalifikowany
Gurzkowski Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Horowski Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Huzovska Alina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jakubaszek Aleksandra zakwalifikowany
Jakubik Oliwia zakwalifikowany
Jałocha Fabian zakwalifikowany
Jałocha Marta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Janiec Bartłomiej zakwalifikowany
Janisiewicz Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jankiewicz Julia zakwalifikowany
Jankowska Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jankowski Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Jarzyna Sandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jasińska Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jaskólski Kacper Dariusz niezakwalifikowany
Jesień Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jędrych Kinga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jończyk Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Kaczmarczyk Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kaczyński Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kalbarczyk Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kalinowski Karol zakwalifikowany
Kałaska Aleksandra zakwalifikowany
Kander Rafał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kania Julia zakwalifikowany
Karczmarczyk Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Karczmarek Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Karpińska Alicja zakwalifikowany
Kasprzak Aleksandra Maria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kędziorek Alicja zakwalifikowany
Kępka Olga niezakwalifikowany
Kępka Patrycja zakwalifikowany
Kęsik Mateusz zakwalifikowany
Kiliszek Bartosz niezakwalifikowany
Kisiel Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Klepacka Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Klimczuk Bartłomiej Jan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kobus Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kobus Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kocon Marcin niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Kondej Wiktoria zakwalifikowany
KONDEJ NATALIA KATARZYNA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Koper Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Korgól Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kosiorek Natalia Sylwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Kosmala Jakub zakwalifikowany
Kostrzewa Patrycja zakwalifikowany
Kosyra Paulina zakwalifikowany
Kot Gracjan niezakwalifikowany
Kotowska Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kowalczyk Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kowalczyk Patrycja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kowalczyk Wojciech niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kowalczyk Zofia zakwalifikowany
Kowalska Emilia zakwalifikowany
Kowalska Julia zakwalifikowany
Kozłowska Barbara niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Krawczyk Maria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Krogulec Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kronik Filip niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Krupa Gabriela niezakwalifikowany
Krykant Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kryński Mikołaj zakwalifikowany
Krzyśpiak Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Książek Maciej zakwalifikowany
Kucharska Ewa Elżbieta zakwalifikowany
Kucharska Ewelina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kuciak Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kuszpit Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Kwaśnik Szymon zakwalifikowany
Lachowycz Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Lakowska Wioleta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Lakus Bartłomiej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Laskowska Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Lasota Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Legat Maciej zakwalifikowany
LENARCZYK SANDRA niezakwalifikowany
Lenicka Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Leń Karol niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Lis Magdalena niezakwalifikowany
Liszewska Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Lukowska Aleksandra niezakwalifikowany
Lusawa Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Luśnia Amelia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Luśnia Michalina zakwalifikowany
Łączyńska Natalia zakwalifikowany
Łukasiak Alicja niezakwalifikowany
Łysiak Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mach Monika zakwalifikowany
Majewska Kinga niezakwalifikowany
Makarewicz Jan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Makulec Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Makulec Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Maletka Jakub Mikołaj niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Malinowska Julia zakwalifikowany
Marton Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Masna Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Maszkiewicz Piotr Leonard zakwalifikowany
Matysek Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mazek Aniela niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Mąkowska Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Metera Maja zakwalifikowany
Mianowska Julia zakwalifikowany
Michalczyk Katarzyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Michalec Bartosz zakwalifikowany
Michalik Agata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Michalik Antoni Adam niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Michalik Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Mika Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mikulska Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mikulski Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Miłosz Maksym niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Mirończuk Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Misiak Alicja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Miśkowiec Szymon niezakwalifikowany
Moch Aleksandra Joanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mroczek Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mrozowski Karol niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Mróz Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mucha Dawid zakwalifikowany
Mucha Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Myka Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Ochnio Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Okleja Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Oleszkiewicz Alicja zakwalifikowany
Olko Maja zakwalifikowany
Osiak Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Osica Klaudia zakwalifikowany
Osińska Kinga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Oskroba Bartłomiej zakwalifikowany
Ostolska Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Owczarczyk Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Owczarczyk Klaudia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Owczarczyk Martyna niezakwalifikowany
Owczarczyk Mateusz Marcin niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ozóg Anita niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Paradowska Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Paszkowska Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Paśnicki Albert niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Pawelec Alicja zakwalifikowany
Pawelec Emilia niezakwalifikowany
Pawlak Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Paziewska Amelia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Paziewska Klaudia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Paziewska Klaudia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Piecek Krystian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pielak Julia zakwalifikowany
Piesio Rafał zakwalifikowany
Pięta Julia zakwalifikowany
Pięta Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Piętka Marta zakwalifikowany
Piłka Julia Zofia zakwalifikowany
Piłka Katarzyna zakwalifikowany
Piłka Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Piłka Patryk zakwalifikowany
Piórkowska Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Piórkowska Maja zakwalifikowany
Piskorz Julita niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Piszczek Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Płatek Angelika zakwalifikowany
Podgajna Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Podgórska Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Podgórska Magdalena zakwalifikowany
Pokorska Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Popik Zuzanna Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Prudziński Szymon niezakwalifikowany
Prządka Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 9 preferencji)
Prządka Łukasz niezakwalifikowany
Przyborowska Inga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Przybysz Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Przybysz Gabriela niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Przybysz Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Przybysz Klaudia zakwalifikowany
Przybysz Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Przybysz Weronika zakwalifikowany
Pyl Maksymilian zakwalifikowany
Pyza Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pyza Nikodem zakwalifikowany
Radziej Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ratajczyk Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Rędaszek Oliwia zakwalifikowany
Rękawek Ewelina zakwalifikowany
Rękawek Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rękawek Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Robak Bartłomiej Kacper niezakwalifikowany
Rodak Artur Hubert niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rogala Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rosłaniec Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rosłaniec Maria zakwalifikowany
Rudnicka Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Russak Natalia niezakwalifikowany
Rusznica Dominika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rutkowska Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rutkowska Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Rutkowski Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Rybarczyk Weronika zakwalifikowany
Sabak Oskar Tadeusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Sadło Dominika zakwalifikowany
Sadło Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Salamończyk Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Salwa Arkadiusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SAŁATA JULIA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Samul Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
SANKOWSKI BARTŁOMIEJ niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sasimowska Róża zakwalifikowany
Sawicka Klaudia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Serzysko Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Shcherbak Daria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SIARKIEWICZ ZUZANNA zakwalifikowany
Sikora Alicja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Sikora Wiktor Sebastian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sitek Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sitek Zofia zakwalifikowany
Siudalska Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Siwek Paulina zakwalifikowany
Skiba Julia zakwalifikowany
Skoczylas Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sobór Maria zakwalifikowany
Sokół Matylda zakwalifikowany
Staros Weronika zakwalifikowany
Sterna Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Stępień Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Stępień Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
STOŃKO WIKTORIA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sybilska Aleksandra zakwalifikowany
Sylwesiuk Zuzanna zakwalifikowany
Szarek Igor zakwalifikowany
Szarek Julia zakwalifikowany
Szczepanik Wiktoria zakwalifikowany
Szczygielski Paweł zakwalifikowany
Szczypior Natalia zakwalifikowany
Szeląg Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szerszeń Olga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Szklarewska Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Szlasa Natalia zakwalifikowany
Szostak Izabela zakwalifikowany
Szostak Maciej zakwalifikowany
Szpicka Amelia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Szwed Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Szykowna Bożena zakwalifikowany
Świtaj Dagmara zakwalifikowany
Talar Patrycja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Talarek Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Tałanda Dawid niezakwalifikowany
Tchorek Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Teperek Ewelina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Teperek Magdalena zakwalifikowany
Tkaczyk Aleksandra zakwalifikowany
Tobiasz Marcin niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Traczyk Zofia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Trzaskowska Zofia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Tudek Zofia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Tuszyńska Kaja zakwalifikowany
Ulinowicz Klaudia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Ulinowicz Maria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Walicka Gabriela niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Walkiewicz Dominika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wantusiak Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Wardach Aleksandra zakwalifikowany
Wasążnik Jakub niezakwalifikowany
WASILEWSKI KONRAD zakwalifikowany
Wawer Zofia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Wawer Zuzanna zakwalifikowany
Wawrzyniak Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Węglarz Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Wichowski Krzysztof niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wielgosz Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wielgosz Kamila niezakwalifikowany
Winek Aleksandra Maria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wiśniewska Zuzanna Katarzyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Witak Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Witak Katarzyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Witak Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Włodarczyk Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Włodarczyk Sandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Włodarczyk Zofia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wojdyga Natalia Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wojtasiewicz Nikodem niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Woźniak Jakub zakwalifikowany
Woźniak Malwina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wójcik Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wójcik Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Wroniewicz Alicja zakwalifikowany
Wróbel Natalia zakwalifikowany
Wróbel Nina zakwalifikowany
Wyziński Przemysław niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zackiewicz Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zadrożna Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zadrożna Angelika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zając Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zając Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zając Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zając Kinga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zając Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Zając Oskar niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Zając Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zając Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zalech Gabriela Jagoda niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zalewska Klaudia Katarzyna zakwalifikowany
Zalewski Filip niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zaluska Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Zawada Kacper zakwalifikowany
Zawadka Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Zawadka Karol niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zawadzki August niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Zboina Roksana niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ziarek Nikola niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zielińska Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Zięcina Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Zuchniak Amelia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Żaczek Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Żaczek Klaudia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Żelazna Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)



OddziałNajniższa liczba punktów
(1aLO) Profil humanistyczny 115.7
(1bLO) Profil artystyczny 86.5
(1cLO) Profil biologiczno-chemiczny 114.65
(1dLO) Profil geograficzno-matematyczny 118.45