vEdukacja Nabór Szkoły Ponadpodstawowe

Lista kandydatów nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym

Technikum nr 1 w Garwolinie

Najniższa liczba punktów uprawniająca do przyjęcia: 69.75

Liczba wolnych miejsc: 15

NazwiskoImięDecyzja
Ambroziak Mikołaj nieprzyjęty
Aniszewska Zuzanna nieprzyjęty
Babiej Alan nieprzyjęty
Babik Mikołaj nieprzyjęty
Bajera Damian nieprzyjęty
Balas Paweł nieprzyjęty
Balcerzak Kozłowska Patrycja nieprzyjęty
Baran Maciej Józef nieprzyjęty
Baran Martyna nieprzyjęty
Barej Antoni nieprzyjęty
Bartosiak Dawid nieprzyjęty
Bąk Mikołaj Kacper nieprzyjęty
Błaszczykowski Oskar nieprzyjęty
Błażejczyk Alicja nieprzyjęty
Bogucki Michał nieprzyjęty
Bogusz Maja nieprzyjęty
Borek Amelia Joanna nieprzyjęty
Bryłka Izabela nieprzyjęty
Brzeziński Damian nieprzyjęty
Budyta Tymoteusz nieprzyjęty
Bukała Marta nieprzyjęty
Bukowska Zuzanna nieprzyjęty
BUŁAWA MICHAŁ nieprzyjęty
Cabaj Damian nieprzyjęty
Całka Bartłomiej nieprzyjęty
Całka Franciszek nieprzyjęty
Chciałowski Daniel nieprzyjęty
Chmielak Bartosz nieprzyjęty
Chodkiewicz Karolina nieprzyjęty
Ćwiek Alicja nieprzyjęty
Dębowska Aleksandra nieprzyjęty
Długosz Kacper nieprzyjęty
Dobrowolski Dawid nieprzyjęty
Dobrzycka Katarzyna nieprzyjęty
Domarecka Olga nieprzyjęty
Dudek Mateusz nieprzyjęty
Dutkowski Alan nieprzyjęty
Dybcio Gabriela nieprzyjęty
Dźwigałowska Emilia nieprzyjęty
Ejneberg Norbert nieprzyjęty
Fidryk Patrycja nieprzyjęty
Filipek Dawid nieprzyjęty
Filipowicz Wojciech Kacper nieprzyjęty
Flak Agata nieprzyjęty
Flisek Zuzanna nieprzyjęty
Frelek Aleksandra nieprzyjęty
Frelek Maja nieprzyjęty
Frelek Rafał nieprzyjęty
Gacura Patryk nieprzyjęty
Gadoś Kacper nieprzyjęty
Gałązka Olga nieprzyjęty
Gałkowska Julia nieprzyjęty
Garwoliński Rafał nieprzyjęty
Glazewski Patryk nieprzyjęty
Gładysz Jakub nieprzyjęty
Głowala Michał nieprzyjęty
Głowicki Mateusz nieprzyjęty
Gniadek Monika nieprzyjęty
Gniedziuk Weronika nieprzyjęty
GONTARZ MARCIN nieprzyjęty
Gościej Aleks nieprzyjęty
Gościej Laura nieprzyjęty
Górska Maria nieprzyjęty
Górski Jakub nieprzyjęty
Grązka Jakub nieprzyjęty
Gromuł Bartosz nieprzyjęty
Grudniak Oliwia nieprzyjęty
Grzyb Kamila Anna nieprzyjęty
Guba Agata Natalia nieprzyjęty
Gula Natalia nieprzyjęty
Jakubaszek Piotr nieprzyjęty
Jakubik Oliwia nieprzyjęty
Jałocha Fabian nieprzyjęty
Jałocha Kacper nieprzyjęty
Jałocha Sandra nieprzyjęty
Jałocha Weronika nieprzyjęty
Janisiewicz Julia nieprzyjęty
Jankowski Szymon nieprzyjęty
Jaroń Oskar Karol nieprzyjęty
Jarosławski Maciej nieprzyjęty
Jaworski Rafał nieprzyjęty
Jędrusiak Patrycja nieprzyjęty
Jóźwik Jacek nieprzyjęty
Kaczmarczyk Klaudia nieprzyjęty
Kałaska Kamil nieprzyjęty
Karczmarczyk Dawid nieprzyjęty
Karczmarczyk Maksymilian nieprzyjęty
Karczmarek Maja nieprzyjęty
Kądziela Eryk nieprzyjęty
Kępka Mateusz nieprzyjęty
Kępka Olga nieprzyjęty
Klatt Marta nieprzyjęty
Klepacka Weronika nieprzyjęty
Klingert Mateusz nieprzyjęty
Kłos Michał nieprzyjęty
Kobus Michał nieprzyjęty
Kocot Dawid nieprzyjęty
Kocyk Aleksandra nieprzyjęty
Kołodziejek Pola nieprzyjęty
Komosa Szymon nieprzyjęty
Kondej Bartłomiej nieprzyjęty
Kondej Wiktoria nieprzyjęty
Konopka Dawid nieprzyjęty
Koper Anna nieprzyjęty
Kopera Aleksandra nieprzyjęty
Kosiorek Magdalena nieprzyjęty
Kosmala Jakub nieprzyjęty
Kosmala Krzysztof nieprzyjęty
Kot Damian nieprzyjęty
Kot Daniel nieprzyjęty
Kot Gracjan nieprzyjęty
KOT BARTOSZ nieprzyjęty
Kotas Karol nieprzyjęty
KOTAS DOMINIK nieprzyjęty
Kowalska Izabela nieprzyjęty
Krogulec Jakub nieprzyjęty
Kronik Filip nieprzyjęty
Krzysztoszek Szymon nieprzyjęty
Kucharczyk Wiktoria nieprzyjęty
Kucharska Ewa Elżbieta nieprzyjęty
Kucharski Kamil nieprzyjęty
Kuciak Anna nieprzyjęty
Kudlak Bartłomiej nieprzyjęty
Kuszpit Kacper nieprzyjęty
Kuśmierczyk Sebastian nieprzyjęty
Kwas Julia nieprzyjęty
Kwiatkowski Kornel nieprzyjęty
Legat Maciej nieprzyjęty
Lewandowski Maksymilian nieprzyjęty
Luśnia Maciej nieprzyjęty
Luśnia Michalina nieprzyjęty
Łączyńska Natalia nieprzyjęty
Maciejowiczak Kinga nieprzyjęty
Magierski Dawid nieprzyjęty
Makulec Emilia nieprzyjęty
Masna Julia nieprzyjęty
Matysek Weronika nieprzyjęty
Matysiak Cezary nieprzyjęty
Matyska Jakub nieprzyjęty
Mazek Aniela nieprzyjęty
Mączka Adrian nieprzyjęty
Mianowska Julia nieprzyjęty
Migas Klaudia nieprzyjęty
Mika Szymon nieprzyjęty
Mikulski Szymon nieprzyjęty
Miśkowiec Szymon nieprzyjęty
Moch Hubert nieprzyjęty
Mróz Przemysław nieprzyjęty
Mucha Dawid nieprzyjęty
Mucha Karolina nieprzyjęty
Myka Karolina nieprzyjęty
Napora Wiktoria nieprzyjęty
Nowak Sylwia nieprzyjęty
Nowicka Natalia nieprzyjęty
Nowicki Jakub nieprzyjęty
Oleszkiewicz Alicja nieprzyjęty
Osiak Aleksandra nieprzyjęty
Owczarczyk Bartłomiej nieprzyjęty
Ozóg Anita nieprzyjęty
Paduch Mariusz nieprzyjęty
Pasik Jakub nieprzyjęty
Pasik Michał nieprzyjęty
Pawelec Emilia nieprzyjęty
Paziewska Klaudia nieprzyjęty
Paziewski Jan nieprzyjęty
Piesio Rafał nieprzyjęty
Piszczek Karolina nieprzyjęty
Płatek Hubert nieprzyjęty
Płatek Joanna nieprzyjęty
Połosak Karolina nieprzyjęty
Prudziński Szymon nieprzyjęty
Prządka Łukasz nieprzyjęty
Przybysz Jakub nieprzyjęty
Przybysz Julia nieprzyjęty
Przylicka Natalia nieprzyjęty
Pszkit Amelia nieprzyjęty
Ptak Bartosz nieprzyjęty
Pyl Maksymilian nieprzyjęty
Rędaszka Mateusz nieprzyjęty
Rodak Artur Hubert nieprzyjęty
Rosłaniec Kacper Jan nieprzyjęty
Rumianek Krystian nieprzyjęty
Rusak Maja Emilia nieprzyjęty
Rutkowska Joanna nieprzyjęty
Rybarczyk Weronika nieprzyjęty
Rychlica Dawid nieprzyjęty
Rychlik Kacper nieprzyjęty
Rżysko Wiktoria nieprzyjęty
Salamończyk Patrycja nieprzyjęty
Samul Natalia nieprzyjęty
Sawicka Klaudia nieprzyjęty
Serzysko Sebastian nieprzyjęty
Shcherbak Daria nieprzyjęty
SIARKIEWICZ ZUZANNA nieprzyjęty
Sierański Dawid nieprzyjęty
Siwek Paulina nieprzyjęty
Skoczylas Kacper nieprzyjęty
Sobania Filip nieprzyjęty
SOBIESKI MICHAŁ nieprzyjęty
Sokół Matylda nieprzyjęty
Solarczyk Adam nieprzyjęty
Solarczyk Dominik nieprzyjęty
Sowa Aleksandra nieprzyjęty
Sowa Jakub nieprzyjęty
Staros Weronika nieprzyjęty
Stasiak Piotr nieprzyjęty
Stępień Kacper Adam nieprzyjęty
Suśniak Kamil nieprzyjęty
Szaniawski Marcin nieprzyjęty
Szczepanik Wiktoria nieprzyjęty
Szczypior Natalia nieprzyjęty
Szeląg Julia nieprzyjęty
Szklarewska Natalia nieprzyjęty
Szopa Mateusz nieprzyjęty
Szostak Izabela nieprzyjęty
Szostak Natalia nieprzyjęty
Szykowna Bożena nieprzyjęty
Szymborski Marek nieprzyjęty
Śmidoda Mateusz nieprzyjęty
Śwital Norbert nieprzyjęty
Talar Patrycja nieprzyjęty
Talarek Natalia nieprzyjęty
Tałanda Dawid nieprzyjęty
TCHOREK SZYMON nieprzyjęty
Teperek Sebastian nieprzyjęty
Tkaczyk Aleksandra nieprzyjęty
Tkaczyk Dawid nieprzyjęty
Tracz Łukasz nieprzyjęty
Traczyk Zofia nieprzyjęty
Trendak Sebastian nieprzyjęty
Trzciałkowska Wiktoria nieprzyjęty
Ulinowicz Weronika nieprzyjęty
Wawer Zofia nieprzyjęty
Wawrzyniak Kacper nieprzyjęty
Wielgosz Antoni nieprzyjęty
Wilczek Oliwia nieprzyjęty
Wiśnioch Oliwia nieprzyjęty
Włodarczyk Patryk nieprzyjęty
Wojciechowska Julia nieprzyjęty
Wojciechowski Krystian nieprzyjęty
Wojdyga Natalia Oliwia nieprzyjęty
Woźniak Jakub nieprzyjęty
Wroniewicz Alicja nieprzyjęty
Zackiewicz Maja nieprzyjęty
Zając Aleksandra nieprzyjęty
Zając Kinga nieprzyjęty
Zając Szymon nieprzyjęty
Zalewska Klaudia Katarzyna nieprzyjęty
Zalewski Filip nieprzyjęty
Zasiewska Weronika nieprzyjęty
Zawada Kacper nieprzyjęty
Zawadka Michał nieprzyjęty
Zięcina Bartosz nieprzyjęty
ZIĘCINA KINGA nieprzyjęty
ZIĘCINA MACIEJ nieprzyjęty
Ziółek Jakub nieprzyjęty
Ziółek Kacper Piotr nieprzyjęty
Zuchniak Amelia nieprzyjęty
Żaczek Klaudia nieprzyjęty
Żukowski Mateusz nieprzyjęty



 

 

Lista kandydatów nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym

II Liceum Ogólnokształcące w Garwolinie

Najniższa liczba punktów uprawniająca do przyjęcia: 86.5

Liczba wolnych miejsc: 42

NazwiskoImięDecyzja
Anczarska Luiza nieprzyjęty
AUGUSTYNIUK KACPER nieprzyjęty
Balas Paweł nieprzyjęty
Balcerzak Kozłowska Patrycja nieprzyjęty
Banaszek Emilia nieprzyjęty
Baran Julia nieprzyjęty
Baran Julia nieprzyjęty
Baran Wiktoria nieprzyjęty
Bielecka Karina nieprzyjęty
Bielecka Natalia nieprzyjęty
Biernacka Hanna nieprzyjęty
Bijata Patrycja nieprzyjęty
Błażejczyk Jolanta nieprzyjęty
Błażejczyk Marta Katarzyna nieprzyjęty
Błażejczyk Patrycja nieprzyjęty
Boguszewska Wiktoria Anna nieprzyjęty
Borkowska Aleksandra nieprzyjęty
Bryłka Julia nieprzyjęty
Brzostkowski Michał nieprzyjęty
Bugajny Kacper nieprzyjęty
Bugalska Klaudia nieprzyjęty
Bukała Marta nieprzyjęty
Bylinka Aleksandra nieprzyjęty
Całka Bartłomiej nieprzyjęty
Celińska Patrycja nieprzyjęty
Chrzanowski Wojciech nieprzyjęty
Chudek Patryk nieprzyjęty
Czajka Alicja nieprzyjęty
Dadas Edyta nieprzyjęty
Dadas Krystian nieprzyjęty
Danielczuk Karolina nieprzyjęty
DĄBROWSKA JULIA nieprzyjęty
Dębek Martyna nieprzyjęty
Dębowska Aleksandra nieprzyjęty
Domarecka Olga nieprzyjęty
Domarecki Dawid nieprzyjęty
Domienik Kinga nieprzyjęty
Drewnowski Mateusz nieprzyjęty
Dudek Mateusz nieprzyjęty
Dybcio Natalia nieprzyjęty
Dziugieł Gabriela nieprzyjęty
Dziwiszek Maciej nieprzyjęty
Dźwigałowska Emilia nieprzyjęty
Elis Izabela nieprzyjęty
Falkiewicz Kacper nieprzyjęty
Figurska Karolina nieprzyjęty
Filipowicz Wiktoria nieprzyjęty
Frelek Aleksandra nieprzyjęty
Frelek Maja nieprzyjęty
Gadoś Kacper nieprzyjęty
Gajewska Jagoda nieprzyjęty
Gałązka Karolina nieprzyjęty
Gałązka Kinga nieprzyjęty
Gałkowska Julia nieprzyjęty
Gawryś Zuzanna nieprzyjęty
Gąska Kinga nieprzyjęty
Glazewski Patryk nieprzyjęty
Gładysz Aleksandra nieprzyjęty
Głasek Natalia nieprzyjęty
Głodek Mikołaj Emil nieprzyjęty
Głowala Michał nieprzyjęty
Głowala Oliwia nieprzyjęty
Gmaj Natalia nieprzyjęty
Gniedziuk Weronika nieprzyjęty
Goliszewska Wiktoria nieprzyjęty
Gołębiewski Jan nieprzyjęty
GONTARZ MARCIN nieprzyjęty
Gozdalik Martyna nieprzyjęty
Górska Zofia nieprzyjęty
Gromuł Natalia nieprzyjęty
Grudniak Oliwia nieprzyjęty
Grzeszczak Weronika nieprzyjęty
Grzyb Kamila Anna nieprzyjęty
Grzyb Olga nieprzyjęty
Gugałka Oliwia Alicja nieprzyjęty
Gurzkowski Piotr nieprzyjęty
Horowski Jakub nieprzyjęty
Huzovska Alina nieprzyjęty
Jałocha Marta nieprzyjęty
Janisiewicz Julia nieprzyjęty
Jankowska Magdalena nieprzyjęty
Jankowski Mateusz nieprzyjęty
Jarzyna Sandra nieprzyjęty
Jasińska Oliwia nieprzyjęty
Jaskólski Kacper Dariusz nieprzyjęty
Jesień Weronika nieprzyjęty
Jędrych Kinga nieprzyjęty
Jończyk Jakub nieprzyjęty
Kaczmarczyk Wiktoria nieprzyjęty
Kaczyński Szymon nieprzyjęty
Kalbarczyk Martyna nieprzyjęty
Kander Rafał nieprzyjęty
Karczmarczyk Julia nieprzyjęty
Karczmarek Maja nieprzyjęty
Kasprzak Aleksandra Maria nieprzyjęty
Kędziorek Alicja nieprzyjęty
Kępka Olga nieprzyjęty
Kępka Patrycja nieprzyjęty
Kęsik Mateusz nieprzyjęty
Kiliszek Bartosz nieprzyjęty
Kisiel Magdalena nieprzyjęty
Klepacka Weronika nieprzyjęty
Klimczuk Bartłomiej Jan nieprzyjęty
Kobus Magdalena nieprzyjęty
Kobus Zuzanna nieprzyjęty
Kocon Marcin nieprzyjęty
KONDEJ NATALIA KATARZYNA nieprzyjęty
Koper Anna nieprzyjęty
Korgól Natalia nieprzyjęty
Kosiorek Natalia Sylwia nieprzyjęty
Kostrzewa Patrycja nieprzyjęty
Kosyra Paulina nieprzyjęty
Kot Gracjan nieprzyjęty
Kotowska Natalia nieprzyjęty
Kowalczyk Julia nieprzyjęty
Kowalczyk Patrycja nieprzyjęty
Kowalczyk Wojciech nieprzyjęty
Kowalczyk Zofia nieprzyjęty
Kozłowska Barbara nieprzyjęty
Krawczyk Maria nieprzyjęty
Krogulec Zuzanna nieprzyjęty
Kronik Filip nieprzyjęty
Krupa Gabriela nieprzyjęty
Krykant Karolina nieprzyjęty
Krzyśpiak Mateusz nieprzyjęty
Kucharska Ewelina nieprzyjęty
Kuciak Anna nieprzyjęty
Kuszpit Kacper nieprzyjęty
Lachowycz Wiktoria nieprzyjęty
Lakowska Wioleta nieprzyjęty
Lakus Bartłomiej nieprzyjęty
Laskowska Natalia nieprzyjęty
Lasota Julia nieprzyjęty
LENARCZYK SANDRA nieprzyjęty
Lenicka Zuzanna nieprzyjęty
Leń Karol nieprzyjęty
Lis Magdalena nieprzyjęty
Liszewska Karolina nieprzyjęty
Lukowska Aleksandra nieprzyjęty
Lusawa Mateusz nieprzyjęty
Luśnia Amelia nieprzyjęty
Łukasiak Alicja nieprzyjęty
Łysiak Julia nieprzyjęty
Mach Monika nieprzyjęty
Majewska Kinga nieprzyjęty
Makarewicz Jan nieprzyjęty
Makulec Emilia nieprzyjęty
Makulec Mateusz nieprzyjęty
Maletka Jakub Mikołaj nieprzyjęty
Marton Magdalena nieprzyjęty
Masna Julia nieprzyjęty
Maszkiewicz Piotr Leonard nieprzyjęty
Matysek Weronika nieprzyjęty
Mazek Aniela nieprzyjęty
Mąkowska Julia nieprzyjęty
Michalczyk Katarzyna nieprzyjęty
Michalec Bartosz nieprzyjęty
Michalik Agata nieprzyjęty
Michalik Antoni Adam nieprzyjęty
Michalik Natalia nieprzyjęty
Mika Julia nieprzyjęty
Mikulska Zuzanna nieprzyjęty
Mikulski Szymon nieprzyjęty
Miłosz Maksym nieprzyjęty
Mirończuk Martyna nieprzyjęty
Misiak Alicja nieprzyjęty
Miśkowiec Szymon nieprzyjęty
Moch Aleksandra Joanna nieprzyjęty
Mroczek Oliwia nieprzyjęty
Mrozowski Karol nieprzyjęty
Mróz Magdalena nieprzyjęty
Mucha Karolina nieprzyjęty
Myka Karolina nieprzyjęty
Ochnio Zuzanna nieprzyjęty
Okleja Julia nieprzyjęty
Osiak Aleksandra nieprzyjęty
Osińska Kinga nieprzyjęty
Oskroba Bartłomiej nieprzyjęty
Ostolska Emilia nieprzyjęty
Owczarczyk Karolina nieprzyjęty
Owczarczyk Klaudia nieprzyjęty
Owczarczyk Martyna nieprzyjęty
Owczarczyk Mateusz Marcin nieprzyjęty
Ozóg Anita nieprzyjęty
Paradowska Oliwia nieprzyjęty
Paszkowska Natalia nieprzyjęty
Paśnicki Albert nieprzyjęty
Pawelec Emilia nieprzyjęty
Pawlak Anna nieprzyjęty
Paziewska Amelia nieprzyjęty
Paziewska Klaudia nieprzyjęty
Paziewska Klaudia nieprzyjęty
Piecek Krystian nieprzyjęty
Pielak Julia nieprzyjęty
Pięta Natalia nieprzyjęty
Piłka Mateusz nieprzyjęty
Piórkowska Julia nieprzyjęty
Piskorz Julita nieprzyjęty
Piszczek Karolina nieprzyjęty
Płatek Angelika nieprzyjęty
Podgajna Wiktoria nieprzyjęty
Podgórska Karolina nieprzyjęty
Pokorska Magdalena nieprzyjęty
Popik Zuzanna Oliwia nieprzyjęty
Prudziński Szymon nieprzyjęty
Prządka Julia nieprzyjęty
Prządka Łukasz nieprzyjęty
Przyborowska Inga nieprzyjęty
Przybysz Aleksandra nieprzyjęty
Przybysz Gabriela nieprzyjęty
Przybysz Julia nieprzyjęty
Przybysz Maja nieprzyjęty
Przybysz Weronika nieprzyjęty
Pyza Natalia nieprzyjęty
Pyza Nikodem nieprzyjęty
Radziej Kacper nieprzyjęty
Ratajczyk Karolina nieprzyjęty
Rędaszek Oliwia nieprzyjęty
Rękawek Ewelina nieprzyjęty
Rękawek Kacper nieprzyjęty
Rękawek Maja nieprzyjęty
Robak Bartłomiej Kacper nieprzyjęty
Rodak Artur Hubert nieprzyjęty
Rogala Bartosz nieprzyjęty
Rosłaniec Maciej nieprzyjęty
Rudnicka Karolina nieprzyjęty
Russak Natalia nieprzyjęty
Rusznica Dominika nieprzyjęty
Rutkowska Aleksandra nieprzyjęty
Rutkowska Maja nieprzyjęty
Rutkowski Kamil nieprzyjęty
Sabak Oskar Tadeusz nieprzyjęty
Sadło Natalia nieprzyjęty
Salamończyk Martyna nieprzyjęty
Salwa Arkadiusz nieprzyjęty
SAŁATA JULIA nieprzyjęty
Samul Natalia nieprzyjęty
SANKOWSKI BARTŁOMIEJ nieprzyjęty
Sawicka Klaudia nieprzyjęty
Serzysko Aleksandra nieprzyjęty
Shcherbak Daria nieprzyjęty
Sikora Alicja nieprzyjęty
Sikora Wiktor Sebastian nieprzyjęty
Sitek Natalia nieprzyjęty
Siudalska Karolina nieprzyjęty
Skiba Julia nieprzyjęty
Skoczylas Kacper nieprzyjęty
Sokół Matylda nieprzyjęty
Sterna Julia nieprzyjęty
Stępień Aleksandra nieprzyjęty
Stępień Wiktoria nieprzyjęty
STOŃKO WIKTORIA nieprzyjęty
Szarek Julia nieprzyjęty
Szczepanik Wiktoria nieprzyjęty
Szczygielski Paweł nieprzyjęty
Szeląg Julia nieprzyjęty
Szerszeń Olga nieprzyjęty
Szklarewska Natalia nieprzyjęty
Szpicka Amelia nieprzyjęty
Szwed Wiktoria nieprzyjęty
Świtaj Dagmara nieprzyjęty
Talar Patrycja nieprzyjęty
Talarek Natalia nieprzyjęty
Tałanda Dawid nieprzyjęty
Tchorek Natalia nieprzyjęty
Teperek Ewelina nieprzyjęty
Teperek Magdalena nieprzyjęty
Tobiasz Marcin nieprzyjęty
Traczyk Zofia nieprzyjęty
Trzaskowska Zofia nieprzyjęty
Tudek Zofia nieprzyjęty
Tuszyńska Kaja nieprzyjęty
Ulinowicz Klaudia nieprzyjęty
Ulinowicz Maria nieprzyjęty
Walicka Gabriela nieprzyjęty
Walkiewicz Dominika nieprzyjęty
Wantusiak Natalia nieprzyjęty
Wardach Aleksandra nieprzyjęty
Wasążnik Jakub nieprzyjęty
WASILEWSKI KONRAD nieprzyjęty
Wawer Zofia nieprzyjęty
Wawer Zuzanna nieprzyjęty
Wawrzyniak Kacper nieprzyjęty
Węglarz Magdalena nieprzyjęty
Wichowski Krzysztof nieprzyjęty
Wielgosz Jakub nieprzyjęty
Wielgosz Kamila nieprzyjęty
Winek Aleksandra Maria nieprzyjęty
Wiśniewska Zuzanna Katarzyna nieprzyjęty
Witak Jakub nieprzyjęty
Witak Katarzyna nieprzyjęty
Witak Mateusz nieprzyjęty
Włodarczyk Julia nieprzyjęty
Włodarczyk Sandra nieprzyjęty
Włodarczyk Zofia nieprzyjęty
Wojdyga Natalia Oliwia nieprzyjęty
Wojtasiewicz Nikodem nieprzyjęty
Woźniak Malwina nieprzyjęty
Wójcik Aleksandra nieprzyjęty
Wójcik Weronika nieprzyjęty
Wróbel Nina nieprzyjęty
Wyziński Przemysław nieprzyjęty
Zackiewicz Maja nieprzyjęty
Zadrożna Aleksandra nieprzyjęty
Zadrożna Angelika nieprzyjęty
Zając Aleksandra nieprzyjęty
Zając Emilia nieprzyjęty
Zając Karolina nieprzyjęty
Zając Kinga nieprzyjęty
Zając Oliwia nieprzyjęty
Zając Oskar nieprzyjęty
Zając Szymon nieprzyjęty
Zając Zuzanna nieprzyjęty
Zalech Gabriela Jagoda nieprzyjęty
Zalewski Filip nieprzyjęty
Zaluska Karolina nieprzyjęty
Zawadka Julia nieprzyjęty
Zawadka Karol nieprzyjęty
Zawadzki August nieprzyjęty
Zboina Roksana nieprzyjęty
Ziarek Nikola nieprzyjęty
Zielińska Anna nieprzyjęty
Zięcina Wiktoria nieprzyjęty
Zuchniak Amelia nieprzyjęty
Żaczek Julia nieprzyjęty
Żaczek Klaudia nieprzyjęty
Żelazna Natalia nieprzyjęty