Nazwisko Imię Funkcja Nauczane przedmioty
Tudek Marzena    dyrektor  język polski
Stanaszek Dariusz      wicedyrektor  geografia
Czypionka Edward    wicedyrektor  przedmioty informatyczne
Turek Tomasz  wicedyrektor  przedmioty informatyczne
Banaszek Magdalena  nauczyciel  język angielski
Baraniecka Joanna  nauczyciel  język angielski
Barcikowska Anna    nauczyciel  matematyka
Beker Bernadetta  nauczyciel  język angielski
Biernacka Anna  nauczyciel  przedmioty graficzne
Błażejczyk Krystyna  nauczyciel  religia
Bogucka Bogusława    nauczyciel  przedmioty graficzne/informatyczne
Brzozowski Dariusz  nauczyciel  geografia, przedmioty informatyczne
Chłopaś Agnieszka    nauczyciel  biologia, chemia
Chodakowska Ewa  nauczyciel  język niemiecki/język rosyjski
Czypionka Agnieszka    nauczyciel  historia/wiedza o społeczeństwie
Dąbrowska Grażyna  wychowawca internatu  
Dębek Jacek  nauczyciel  przedmioty informatyczne
Dębska Kinga  nauczyciel  plastyka
Filaber Edyta    nauczyciel  wychowanie fizyczne
Goliszewska Urszula  nauczyciel  matematyka
Gołędowska Marta  nauczyciel  język angielski
Isio Marta    nauczyciel  język angielski
Jaroń Henryka    nauczyciel  przedmioty ekonomiczne/rachunkowe
Jarzyna Barbara  nauczyciel  przedmioty ekonomiczne/rachunkowe
Jastrzębska Barbara  bibliotekarz  
Jończyk Iwona    nauczyciel  plastyka/przedmioty graficzne
Kacprowicz Edyta  bibliotekarz  
Kaczorowski Mirosław  nauczyciel  język angielski
Karwowska Agnieszka  bibliotekarz/doradca zawodowy  
Kielak-Talarek Małgorzata    nauczyciel  język angielski
Konarzewska Jolanta    nauczyciel  przedmioty graficzne/reklama
Kot Anna    nauczyciel  przedmioty graficzne/reklama
Kowalczyk Maria    nauczyciel  przedmioty ekonomiczne/rachunkowe
Kozyra Sylwia  pedagog  
Krzysztoszek Janina  nauczyciel  biologia
Kuźma Eliza    nauczyciel  przedmioty ekonomiczne/rachunkowe
Łapacz Sylwia    nauczyciel  matematyka
Łoniewski Marek    nauczyciel  wychowanie fizyczne
Łysiak Beata  nauczyciel  język angielskie
Majewska Agnieszka  nauczyciel  matematyka
Makulec Grażyna  nauczyciel  język rosyjski
Makulec-Wysocka Agnieszka    nauczyciel  matematyka/przedmioty graficzne
Mąkosa Małgorzata    nauczyciel  chemia/matematyka
Michalik Lidia    nauczyciel  matematyka
Miernicki Sławomir  nauczyciel  wychowanie fizyczne
Mikulska Marzena    nauczyciel  wiedza o społeczeństwie/przedmioty prawnicze
Mikulska Natasza    nauczyciel  język angielski
Mikulski Mariusz  nauczyciel  wychowanie fizyczne
Mucha Anna    nauczyciel  język angielski
Mucha Piotr    nauczyciel  wychowanie fizyczne
Niezgoda Urszula  nauczyciel  przedmioty ekonomiczne
Nomirska Elżbieta  nauczyciel wspomagający  
Nowak Agnieszka  nauczyciel  fizyka
Ocep-Piotrowska Renata  nauczyciel  podstawy przedsiębiorczości/wychowanie do życia w rodzinie
Ochnio Katarzyna    nauczyciel  język angielski
Okoń Ewelina  nauczyciel  język rosyjski
Ostolski Andrzej  nauczyciel  muzyka
Ostrowska Iwona    nauczyciel  język polski
Owczarczyk Mariusz  nauczyciel  język polski
Ozóg Marta    nauczyciel  przedmioty graficzne/informatyczne
Pawlukiewicz Anna    nauczyciel  język polski
Paziewska Małgorzata  nauczyciel  język angielski
Pęcak Ewa  nauczyciel  język rosyjski
Piotrowski Konrad    nauczyciel  wychowanie fizyczne
Piotrowski Marek    nauczyciel  geografia/historia/wiedza o społeczeństwie
Pleskot Bożena  bibliotekarz  
Polańska-Rękawek Ewa  nauczyciel  język niemiecki
Przybysz Anna  pedagog  
Pyza Katarzyna  nauczyciel  przedmioty rachunkowe
Ragus Ewa  wychowawca internatu  
Rękawek Lilianna  nauczyciel  przedmioty ekonomiczne/rachunkowe
Rosłoń Elżbieta  nauczyciel  wychowanie fizyczne
Rudka Justyna  kierownik internatu  
Rybacka Maria  nauczyciel  przedmioty ekonomiczne/rachunkowe
s. Aneta  nauczyciel  religia
Sadowska-Janiec Agnieszka  nauczyciel  edukacja dla bezpieczeństwa
Sawiuk ks. Jarosław  nauczyciel  religia
Senderek Monika    nauczyciel  historia
Senterkiewicz-Soćko Aneta  nauczyciel  język niemiecki
Sękulska Anna    nauczyciel  język polski
Solarczyk Urszula    nauczyciel  geografia
Soszka Joanna  nauczyciel  
Stanaszek Agnieszka    nauczyciel  język polski
Stanieta Halina    nauczyciel  język polski
Sybilska-Dłubak Wioletta    nauczyciel  fizyka/matematyka
Szałas Andrzej  nauczyciel  język angielski
Szostak Elżbieta  nauczyciel  historia/wiedza o społeczeństwie
Szyćko Piotr  nauczyciel  wychowanie fizyczne
Szyszkowska Agnieszka  psycholog  etyka/filozofia/logika
Świszcz Anna  nauczyciel  biologia
Tarnowska Mariola  nauczyciel  biologia
Tobiasz Marek  nauczyciel  geografia
Tomasiak Hanna  nauczyciel  wychowanie do życia w rodzinie
Toporkiewicz Ewa    nauczyciel  historia/wiedza o społeczeństwie
Trzpil Beata  nauczyciel  informatyka
Walenda Małgorzata  nauczyciel wspomagający  
Wałachowska Justyna    nauczyciel  język angielski
Wąż Edyta  nauczyciel  religia
Wilczek Barbara  nauczyciel  język niemiecki
Wilczek Hanna  nauczyciel  język polski
Winek Aneta  wychowawca świetlicy  
     
Wójcik-Wojciechowska Małgorzata    nauczyciel  język polski
Zadrożna Paulina  nauczyciel  język polski
Zając Wojciech  wychowawca internatu  
Zalech Emilia  nauczyciel  język angielski
Zalewska Izabela  nauczyciel  język angielski
Zieja-Mazurek Mariola    nauczyciel  chemia
Zielińska Joanna  nauczyciel wspomagający  
Zych Celina  nauczyciel  przedmioty graficzne/reklama
Żak Beata  nauczyciel  matematyka
     

 

 

strona w budowie