pasek

Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie informuje, że prowadzona jest rekrutacja do projektu „Inwestycja w przyszłość”. Projekt przewiduje realizację zajęć pozalekcyjnych, kursów zawodowych i staży zawodowych dla uczniów technikum. Zainteresowanych uczniów zapraszamy do uczestnictwa w projekcie. Wszelkich niezbędnych informacji udziela Pan Tomasz Turek w sali 106.

Projekt „Inwestycja w przyszłość” realizowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi Priorytetowej X Edukacja dla rozwoju regionu, Działanie 10.3 Doskonalenie zawodowe, Poddziałanie 10.3.1 Doskonalenie zawodowe uczniów, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020

0
0
0
s2smodern
powered by social2s