W dniu 03 kwietnia w naszej szkole odbył się Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W powiatowym etapie udział wzięło 58 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i ponadgimnazjalnych. Celem turnieju jest popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. W ten szczególny sposób popularyzowana jest znajomość przepisów i norm przeciwpożarowych, zasady zachowania i postępowania na wypadek pożaru, praktyczne umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym.

Do eliminacji szkolnych zgłosiło się ponad 50 uczniów.

Nasza reprezentacja do eliminacji powiatowych:

1.Talarek Beata II TR

2.Zygadło Michał 1bTE

3.Mikulski Bartłomiej 1bTE

4.Grzeszczak Natalia IIa TE

5.Szostak Szymon IV TI

6.Cybenko Fabian IbTE

7.Urbanek Patrycja II a TE

Najlepiej wypadł Szymon Szostak z klasy IV TI , zajął III miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

0
0
0
s2smodern
powered by social2s