20 marca 2019 roku w Auli Zespołu Szkół nr1 odbył się XII Turniej Szachowy. Wzięło w nim udział 31 uczniów z różnych klas w tym dwie uczennice.
Organizatorami turnieju byli: p. Aneta Winek, p. Marek Łoniewski.

Organizatorzy zapoznali uczestników z regulaminem i zasadami obowiązującymi podczas zawodów. Zawodnicy zasiedli do stolików, rozdano szachy i rozpoczęła się rywalizacja. W etapie końcowym rozgrywek czterech graczy rywalizowało o pierwsze miejsce. Zwycięzcami zostali:

I miejsce – Jonasz Jóźwicki

II miejsce – Wojciech Migas

III miejsce – Patryk Owczarczyk

IV miejsce – Jan Kowalczyk

Na podsumowaniu turnieju był obecny p. Dyrektor Dariusz Stanaszek, który wręczył najlepszym zawodnikom trofea i nagrody rzeczowe. Pozostali gracze za udział w turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodycze.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s