W sobotę, 23 marca odbył się w naszej szkole dzień otwarty.

Pierwsza część odbyła się w auli. Wszystkich zgromadzonych uczniów przywitała dyrekcja szkoły: Marzena Tudek, Beata Żak, Dariusz Stanaszek i Tomasz Turek. Dyrektor placówki Marzena Tudek, witając licznie przybyłych uczniów gimnazjów i szkół podstawowych, podkreśliła główne atuty szkoły: Po pierwsze jest to szkoła przyjazna uczniom, panuje tu przyjazna atmosfera. Szkoła ma również wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, znakomitych fachowców, którzy przygotują was do matury i do startu w dorosłość. Są to jednocześnie ludzie, którzy będą udzielać wam wsparcia. Uczeń jest dla nas największą wartością. Ja ze swojej strony mogę was zapewnić, że zrobimy wszystko abyście czuli się tu dobrze.

Na absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych czekało wiele atrakcji zlokalizowanych na terenie szkoły. Wszyscy pracownicy mocno zaangażowali się w przygotowania: były sale tematyczne, quizy, muzyka na żywo, kolorowe stroje, wystawy, projekcje filmowe, warsztaty no i oczywiście poczęstunek. Można było również zdobyć różne nagrody. Uczniowie mogli przyjrzeć się wyposażeniu szkoły, sprzętom i zapleczu edukacyjnemu.

Zapraszamy do fotogalerii.

 

0
0
0
s2smodern
powered by social2s