W dniach od 18.02.2019r. do 01.03.2019 r wyjechaliśmy na  praktyki zawodowe do Walencji, urokliwego miasta znajdującego  się w środkowo-wschodniej Hiszpanii. Na praktykach nie było mowy o nudzie. Już pierwszego dnia po krótkim  odpoczynku wyszliśmy wraz z koordynatorkami projektu, na wycieczkę po mieście. Zobaczyliśmy  najważniejsze zabytki Walencji i poznaliśmy ich historię.

Drugi dzień był jeszcze bardziej intensywny. Nie przyjechaliśmy tu przecież dla odpoczynkuJ. Panie z Universal Mobility pokazały nam nowe miejsca pracy. Poznaliśmy naszych mentorów.  Dostaliśmy jasne wskazówki, na czym będzie polegała nasza praca podczas praktyk . Podzieleni na grupy wykonywaliśmy różne zadania. Promowaliśmy firmę, tworzyliśmy projekty witryn 3D, robiliśmy plakaty, strony internetowe i dużo więcej.  Nabraliśmy doświadczenia zawodowego, które na pewno przyda się w dalszych etapach naszej zawodowej kariery.

Oprócz spraw związanych z praktykami znalazł się też czas na przyjemności. Mieliśmy okazję zwiedzić Cuencę, cudowne miasteczko w górach. Podziwialiśmy XV wieczną architekturę„ wiszących domów”, z mostu św. Pawła widać je było bardzo dokładnie. Na głównym Rynku Miejskim mogliśmy doceniać piękno gotyckiej katedry i trochę odpocząć po całodziennych wojażach, w pełni korzystając z hiszpańskiego słońca. Tego dnia nie można było pominąć największej atrakcji. Pojechaliśmy do  „zaczarowanego  miasta” , La Cludad  Encantada , które stworzyła natura.

Niezapomnianym , wspaniałym przeżyciem był pobyt w walencyjskim  Oceanarium. Podwodny tunel zrobił na nas ogromne wrażenie. Mieliśmy nad głową ławicę ryb, pingwiny, delfiny i inne wodne stworzenia.. Odwiedziliśmy również BioPark oraz mieliśmy wspaniały spacer przy Turii, w otoczeniu przepięknej śródziemnomorskiej przyrody

Pobyt w Hiszpanii uważamy za udany. Zdobyliśmy nie tylko wiedzę i doświadczenie zawodowe, czego potwierdzeniem stały się certyfikaty ważne w całej UE, ale przede wszystkim poznaliśmy piękny kraj i mogliśmy poznać siebie.  

Uczniowie klasy III TCPG

 

 

0
0
0
s2smodern
powered by social2s