W dniu 28.02.2019r. w hali sportowej w ZS Sobolew zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Halowej dziewcząt szkół ponadpodstawowych.

Mecze odbywały się w dwóch grupach, a do ścisłego finału awansowały trzy szkoły: ZS Nr 1 Garwolin, LO Garwolin, ZS Nr 2 Garwolin. W finale drużyny rozgrywały mecze systemem „każdy z każdym”, a zwycięzcą po raz kolejny zostały dziewczyny z „Ekonomika”. Gratulacje!!!

 

Wyniki Finału:

ZS Nr 1 Garwolin - ZS Nr 2 Garwolin   4:0
ZS Nr 1 Garwolin - LO Garwolin          2:0
LO Garwolin - ZS Nr 2 Garwolin            2:2

Kolejność końcowa:

ZS Nr 1 Garwolin
LO Garwolin
ZS Nr 2 Garwolin
ZS Sobolew
ZS Miętne
ZSP Żelechów

Skład zwycięskiej drużyny: Klaudia Żaczek, Patrycja Zawadka, Anna Jałocha, Kamila Lech, Wiktoria Suchecka, Katarzyna Kucharzewska, Karolina Gromuł, Angelika Listopad, Weronika Głodek, Kaja Młynarczuk, Alicja Barbarczyk, Karolina Kędzierska, Natalia Ukleja, Klaudia Mięsiak, opiekun Konrad Piotrowski.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s