W październiku w 2018 rozpoczęliśmy realizację programu Szkoła z klasą. Hasłem tegorocznej edycji jest hasło Weź szkołę w swoje ręce.

Celem projektu jest wprowadzenie pozytywnych zmian w naszej szkole przy udziale całej społeczności szkolnej. Pierwszy etap projektu już za nami, wybraliśmy wspólnie obszar który według nauczycieli i uczniów wymaga poprawy. Dzięki szeroko zakrojonej akcji diagnozy potrzeb, między innymi: Gadająca ściana, ankiety i wywiady z uczniami dowiedzieliśmy się, że najbardziej ważną kwestią dla rodziców, uczniów i nauczycieli jest ocenianie i docenianie. Za realizację pierwszego etapu organizatorzy projektu przyznali naszej szkole odznakę dobrej praktyki, która jeszcze bardziej zmotywowała nas do pracy w projekcie :-). Kolejny etap przed nami prosimy wszystkich o aktywne włączenie się do tworzenia kreatywnych rozwiązań, które wpłyną na atmosferę uczenia się w naszej szkole i pomogą skutecznie zdobywać wiedzę i rozwijać się.

 

0
0
0
s2smodern
powered by social2s