Informujemy, że uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie wzięli udział w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Grafiki Komputerowej. W bieżącym roku organizatorzy konkursu zaproponowali uczniom temat: „Jak Feniks z popiołów…”, który jednocześnie wpisywał się w ogólnopolskie obchody jubileuszu 100. rocznicy odzyskania niepodległości.
28 listopada 2018 roku w  I LO im. ONZ w Biłgoraju odbyło się uroczyste podsumowanie tegoż konkursu pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty, Starosty Biłgorajskiego i Burmistrza Miasta Biłgoraj. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu, podczas którego zostali nagrodzeni nasi uczniowie. I miejsce zajęła Agnieszka Migas uczennica czwartej klasy technikum cyfrowych procesów graficznych. III miejsce zajęły Daria Łukasik uczennica czwartej klasy technikum cyfrowych procesów graficznych oraz Julia Knotek uczennica pierwszej klasy technikum grafiki i poligrafii cyfrowej. Opiekunem uczennic, przygotowującym do udziału w konkursie była pani Bogusława Bogucka.

Poniżej prezentujemy nagrodzone prace:

feniks Agnieszka Migas 4tcpg

I miejsce Agnieszka Migas

Daria Lukasik

III miejsce Daria Łukasik

Julia Knotek zs1

III miejsce Julia Knotek 

Więcej o konkursie można przeczytać :
http://www.loonz.lbl.pl/29-listopada-2018-podsumowanie-ogolnopolskiego-konkursu-grafiki-komputerowej-wyraz-to-w-pixel-ach/

Galeria zdjęć..

0
0
0
s2smodern
powered by social2s