29.10 2018r. w auli Zespołu Szkół nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie, w ramach Powiatowego Dnia Profilaktyki,

miało miejsce podsumowanie projektu „ZANIM NIE JEST ZA POŹNO” zorganizowanego przez Stowarzyszenie Wspólnota Powiatowa w Garwolinie.

 

Wydarzeniu towarzyszyła wystawa najlepszych prac nadesłanych na konkursy plastyczne i graficzne przygotowana przez panią Iwonę Jończyk.
Program spotkania rozpoczął konkurs wiedzy o alkoholu i jego skutkach dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadpodstawowych pod nazwą „Żyję bez ryzyka”.

Kolejnym punktem był spektakl teatralny dla młodzieży (o alkoholu i uzależnieniach przez teatr) przygotowanym przez szkolny teatr „Rękawiczka”.
W trakcie występów teatralnych uczniów nastąpiło wręczenie nagród w następujących konkursach: na najlepsze logo kampanii antyalkoholowej, plastycznym o tematyce z zakresu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych pod nazwą „ALKOHOLOWI MÓWIMY NIE!” oraz na najtrafniejsze hasło, maksymę, powiedzenie z zakresu profilaktyki antyalkoholowej.

Nasi uczniowie kolejny raz zdobyli najlepsze miejsca w konkursie na logo i wyróżnienie w konkursie na najtrafniejsze hasło kampanii.

W konkursie na logo I miejsce zajęła Natalia Długosz, II miejsce Szymon Mika oboje z klasy 3 TCPG, wyróżnienia otrzymali: Magdalena Kałaska i Patryk Żak z 2 TGiPC zaś wyróżnienie za najtrafniejsze hasło przypadło w udziale Joannie Jończyk z klasy 3b LO. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opiekę merytoryczną i techniczną nad uczniami sprawowała pani Iwona Jończyk.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s