21 marca 2018 roku w Auli odbył się XI Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 CKU w Garwolinie. Wzięło w nim udział 21 uczniów z różnych klas.
Organizatorami turnieju byli: p. Aneta Winek, p. Marek Łoniewski.
Organizatorzy zapoznali uczestników z regulaminem i zasadami obowiązującymi podczas zawodów. Zawodnicy zasiedli do stolików, rozdano szachy i rozpoczęła się rywalizacja. W etapie końcowym rozgrywek czterech graczy rywalizowało o pierwsze miejsce. Zwycięzcami zostali:
I miejsce – Wojciech Migas
II miejsce – Jonasz Jóźwicki
III miejsce – Szymon Kapusta
IV miejsce – Błażej Paśnicki

Na podsumowaniu turnieju była obecna p. Dyrektor Hanna Wilczek, która wręczyła najlepszym zawodnikom trofea i nagrody rzeczowe. Pozostali gracze za udział w turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodycze.