W dniu 06.03.2018r. w hali sportowej w ZS Sobolew zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej halowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. Mecze odbywały się w dwóch grupach, a do ścisłego finału awansowały trzy szkoły: ZSP Nr 1 CKU Garwolin, LO Garwolin, ZS Sobolew. W finale drużyny rozgrywały mecze systemem „każdy z każdym”, a zwycięzcą zostały dziewczyny z „Ekonomika”!!!

Wyniki Finału:

  1. ZSP Nr 1 CKU Garwolin - ZS Sobolew   3:1
  2. ZSP Nr 1 CKU Garwolin - LO Garwolin 4:2
  3. LO Garwolin - ZS Sobolew                         2:1

Skład zwycięskiej drużyny:

Julita Korycka 1dLO, Kamila Lech 1dLO, Anna Jałocha 2cLO, Katarzyna Kucharzewska 2TRT, Patrycja Zawadka 2cLO, Beata Zięcina 2aTE, Klaudia Żaczek 2cLO, Marta Majek 4 TCPG, Iza Kocyk 4bTE, Emilia Jarzyna 3bLO, Konrad Piotrowski opiekun.