13 lutego b.r. tuż przed Walentynkami odbył sie Językowy Dzień Otwarty na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach, który przebiegł pod hasłem przewodnim "Zakochany Poliglota". Uczniowie naszej szkoły aktywnie uczestniczyli w trzech blokach zajęc w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim dotyczących tematu miłości i uczuc w kontekście powszechnie znanego święta, jakim jest Dzień Zakochanych. Odbyły się warsztaty z piosenką, wyklady językowe oraz prezentacja umiejętności uczestników spotkania podczas koncertu utworów o miłości.

Zajęcia udoskonaliły umiejętności językowe oraz wzbogaciły słownictwo uczniów a wszytko to odbyło się w atmosferze żartu, zabawy i śmiechu.

Wyjazd na zajęcia językowe zorganizowały p. Ewa Chodakowska i p. Beata Skwarczyńska.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s