Pasje.To co nas inspiruje, pobudza, nakręca. To co sprawia, że poświęcamy im czas i pochłaniają nas bez reszty, kosztem innych zajęć.Nie każdy ma w sobie pasję i nie każdy chce się nią dzielić.

 

Pracownicy szkoły uchylili rąbka tajemnicy i podzielili się swoimi zainteresowaniami, które pielęgnują od lat.

W pierwszej wystawie pt. „Nasze Pasje” udział wzięli: Kinga Dębska, Iwona Jończyk, Edyta Kacprowicz, Danuta Kondej, Lidia Michalik, Urszula Niezgoda, Elżbieta Nomirska, Agnieszka Nowak, Renata Ocep- Piotrowska, Katarzyna Ochnio, Marta Ozóg, Bożena Pleskot, Maria Rybacka, Halina Stanieta, Hanna Strachota, Andrzej Szałas, Hanna Tomasiak, Marzena Tudek, Aneta Winek.

Brawo dla tych, którzy mają odwagę poświęcić się swoim zainteresowaniom i chcą pokazać to innym.

Iwona Jończyk, Marzena Tudek

0
0
0
s2smodern
powered by social2s