Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to kampania promująca świadomy rozwój, aktywna postawę wobec życia, podejmowanie biznesowych inicjatyw. To święto tych, którzy nie boją się wyzwań i przełamują bariery.

To właśnie takiego przedsiębiorcę gościliśmy na spotkaniu z młodzieżą naszej szkoły. Pan Mateusz Szczepański kilka lat temu założył blog o modzie męskiej męskim stylu; 9 na marszałkowskiej. Dziś jest ceniony przez polskie media i znalazł się w top 10 blogów męskich 2015. 

Największą pasją Pana Mateusza Szczepańskiego jest moda. Sam projektuje i szyje odzież męską. Pan Mateusz na spotkaniu z młodzieżą opowiedział, jak zaczynał swoją pracę. Uświadomił ile czasu i pracy trzeba włożyć, aby osiągnąć sukces. Jak wykorzystać pojawiające się szanse. Przypomniał młodzieży, że aby osiągnąć w życiu sukces trzeba mieć pomysł na siebie i uparcie dążyć do celu.

Renata Ocep- Piotrowska

0
0
0
s2smodern
powered by social2s