Dnia 08. XI. 2017 r. w Z.S.P. nr 1 CKU odbył się I etap XXXI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, której hasło przewodnie brzmi „ Wyzwania współczesnego rynku pracy”.

XXXI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej objęta została honorowym patronatem przez Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Edukacji Narodowej i Polskie Towarzystwo Ekonomiczne.

Celem Olimpiady jest edukacja ekonomiczna młodzieży, poszerzenie wiedzy ekonomicznej, w tym świadomości jej znaczenia oraz zainteresowań przedmiotem. Istotne jest również poszerzenie wiedzy o współczesnej gospodarce, rynku pracy i na temat bezrobocia.

W naszej szkole w Olimpiadzie wzięło udział 13 uczniów z klasy II a TE, II b TE i III a TE. Olimpiadę rozpoczęła Pani dyr Hanna Wilczek, życzyła uczniom samych sukcesów i przejścia do kolejnych etapów. Osobą odpowiedzialną za przygotowanie była nauczycielka Maria Kowalczyk.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s