Konferencja dla rodziców pod nazwą "ZANIM NIE JEST ZA PÓŹNO" została przeprowadzona i zrealizowana w ramach realizacji projektu "Alkoholowi mówimy Nie" w dniu 20.09.2017r . Realizatorem projektu jest garwolińskie Stowarzyszenie Rozwoju Gmin i Miast Powiatu Garwolińskiego. Jest to realizacja zadania Województwa Mazowieckiego w 2017 roku z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym”, w podobszarze „Działania na rzecz profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych”. 

W trakcie spotkania terapeuta uzależnień p. Rusłan Oniszczuk opowiedział o tym, jak wychowanie kształtuje dzieci i młodzież.  Zwrócił uwagę rodziców na nowe zagrożenia. Omówił szeroko istotę rozmowy z dzieckiem i uważnego słuchania na co dzień. Wskazał też, gdzie szukać pomocy. Spotkanie miało na celu zwrócenie uwagi rodziców na podejmowanie wspólnych działań w celu ochrony dorastającej młodzieży.

Sylwia Kozyra

0
0
0
s2smodern
powered by social2s