Świętowanie 11 listopada jest coroczną okazją do zjednoczenia wokół wartości nadrzędnej jaką jest Niepodległe Państwo Polskie. Dla uczczenia tego dnia został zorganizowany konkurs „Szkolne Śpiewanie Pieśni Patriotycznych on-line.” Jest to projekt edukacyjno-kulturalny przygotowany dla społeczności uczniowskiej naszej szkoły. Do 11 listopada 2020 r. każdy chętny mógł wziąć w nim udział, należało tylko swoje nagranie przesłać na adres poczty elektronicznej. Wszyscy uczestnicy otrzymują dyplomy, a zwycięzcy nagrody rzeczowe.

Jury w składzie: wicedyrektor szkoły Dariusz Stanaszek, Andrzej Ostolski – nauczyciel muzyki, Aneta Winek – opiekun świetlicy, oceniało: walory głosowe i muzykalność, dobór repertuaru, interpretację i ogólny wyraz artystyczny.

Laureaci konkursu:

I miejsce Łukasz Dąbrowski (4aTE) - video

II miejsce Mateusz Poświata (2TIp) - video

III miejsce Alicja Piłka (2bLOg) - video cz.1video cz.2

Wyróżnienia:

Natalia Ukleja (3bTE) - video

Jagoda Paziewska (2bLOg) - video

Klaudia Krawczyk (2bLOp) - video

Julia Malinowska (1cLO) - video

Szymon Makulec (2bLOp) - video

Gratulujemy!